0

Grunt, że zagraliśmy dobra pierwsza połowę z Holandia na Euro

3

Czy Mbappe mozna skazywać na podstawie tych doniesień, tak jak to robią kibice Realu, kiedy coś o Negreirze wychodzi?

1

Probierz do zwolnienia. Serio jak ktoś uważa, że on się nadaje na selekcjonera, to współczuję.

63

@Cvzx wielki pan z realu madryt

1

36

To już jutro temat Negreiry w notatniku

0

Kontuzja rekina to szansa dla Ansu Messiego, ale on też się zaraz połamie

8

Oczywiście Lille jak gra z Varceloną to im się podkładają, a z nami grają na 100 procent

0

Jutro na notatniku Bartomeu przyznający się do łapówek dla Negreiry

1

@Jakchcesz hahahaha, dokładnie

2

Tak jak pisałem real zremisował derby, to teraz znowu temat negreiry
Ten klub i jego kibice to największe dno jakie może być na świecie dziwię się ze ktoś normalny może temu klubowi kibicować

3

Jutro na notatku coś o Negreirze będzie xD

3

@FabianekMrozek wyjdzie, odpali protokół rasizm

0

@Klimach fan no a spójrz z drugiej strony. Kim on ma rotować? Nie mozna grać co 3 dni tym samym składem, bo w listopadzie to oni rękawami będą oddychać.

1

Ja się nie dziwie, że Flick musi takie środki stosować. Dla mnie ta porażka, to jak z Monaco z winy laporty i deco, to ich, a raczej ich brak działań na rynku transferowym doprowadziły do tego, nie mamy żadnego bocznego obrońcy rezerwowego, a na SPD musi grać przeciętny stoper. Owszem Flick mógł wystawić Inigo, ale z jakiś przyczyn tego nie zrobił.

0

@LucasW123 Flick do zwolnienia. Jest to skandal, że tak nie zrobił.

0

@KrychaFCB a ja mu się nie dziwie. Po meczu z PSG każdy go krytykował (może i slusznie) i obwiniał za odpadnięcie z Ligi Mistrzów. Gdzie ta porażka to tylko i wyłącznie wina Xaviego. On jako trener powinien mieć ewentualny plan B, na wypadek jakiegoś urazu, czy kartki, a on wpadł na pomysł, aby ściągnąć Yamala i nie było żadnej koncepcji na grę w 10, totalnie zagubienie.

0

@Linnox bo to pokazuje, że w klubie trzeba miec porządnego trenera fachowca, a nie amatorów, którzy dostali takie stanowisko, bo w tym klubie tyle lat się żyło z przekonaniem, że będzie nowym Guardiolą. Tamten sezon przegrany to w 100% wina ogrodnika

13

Jaki karny to liga negreiry to Real powinien za faul endricka dostac karnego

1

@PanMietek jak chcesz widzieć jakie grube cie polubiły, to daj spokoj

7

Mimo wszystko oby Olmo, de Jong, Fermin i Gavi jak najszybciej wrócili. Widać pewnie braki w tej drużynie.

0

Wojciech Szczęsny oficjalnie nie jest piłkarzem Barcelony!

1

@peetwithbarca pomyśleć, że byli tacy co Xaviego chcieli dalej xD

1

Każdy czy to Szczęsny czy Navas nawet jeśli nie trenują od miesiąca, będzie lepszy od Peni.

21

A czemu nie, doświadczony, pewniejszy niż Pena

1

Za Xaviego byłby remis

4

Mimo wszystko potrzeba transferu bramkarza, a jak te błazny powiedzą, że Pena jest transferem to mnie krew zaleje

0

Najgorsze jest to, że nawet jak byśmy chcieli teraz wziąć bramkarza, to ta parówa jebas będzie blokował ewentualną rejestracje, bo on ma swoje fer plej, które w Realu nie obowiazuje

0

W tym sezonie trzeba będzie wybrać albo liga albo liga mistrzów. Flick za pewne wybrał ligę. Za taki stan rzeczy należy podziękować Laporcie i Deco, za brak transferów.

2

@cinero1996 to wyobraź sobie, że grasz mecz, a Twój bramkarz podaje na kilka metrów do krytego obrońcy, zamiast na bok do niekrytego,przez co musi osłabić drużynę, żeby nie stracić gola, przy strzałach zamiast się rzucać, to stoi i obserwuje gdzie ona poleci. Możesz mieć w ch*j mental, ale jak masz w drużynie kogoś kto od kilku lat popełnia regularne błędy nic z twojego mentalu nie wyjdzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?