Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Grunt, że zagraliśmy dobra pierwsza połowę z Holandia na Euro
3
Czy Mbappe mozna skazywać na podstawie tych doniesień, tak jak to robią kibice Realu, kiedy coś o Negreirze wychodzi?
1
Probierz do zwolnienia. Serio jak ktoś uważa, że on się nadaje na selekcjonera, to współczuję.
63
@Cvzx wielki pan z realu madryt
1
@okiemtypera_lucaxx95 chad
36
To już jutro temat Negreiry w notatniku
0
Kontuzja rekina to szansa dla Ansu Messiego, ale on też się zaraz połamie
8
Oczywiście Lille jak gra z Varceloną to im się podkładają, a z nami grają na 100 procent
0
Jutro na notatniku Bartomeu przyznający się do łapówek dla Negreiry
1
@Jakchcesz hahahaha, dokładnie
2
Tak jak pisałem real zremisował derby, to teraz znowu temat negreiry
Ten klub i jego kibice to największe dno jakie może być na świecie dziwię się ze ktoś normalny może temu klubowi kibicować
3
Jutro na notatku coś o Negreirze będzie xD
3
@FabianekMrozek wyjdzie, odpali protokół rasizm
0
@Klimach fan no a spójrz z drugiej strony. Kim on ma rotować? Nie mozna grać co 3 dni tym samym składem, bo w listopadzie to oni rękawami będą oddychać.
1
Ja się nie dziwie, że Flick musi takie środki stosować. Dla mnie ta porażka, to jak z Monaco z winy laporty i deco, to ich, a raczej ich brak działań na rynku transferowym doprowadziły do tego, nie mamy żadnego bocznego obrońcy rezerwowego, a na SPD musi grać przeciętny stoper. Owszem Flick mógł wystawić Inigo, ale z jakiś przyczyn tego nie zrobił.
0
@LucasW123 Flick do zwolnienia. Jest to skandal, że tak nie zrobił.
0
@KrychaFCB a ja mu się nie dziwie. Po meczu z PSG każdy go krytykował (może i slusznie) i obwiniał za odpadnięcie z Ligi Mistrzów. Gdzie ta porażka to tylko i wyłącznie wina Xaviego. On jako trener powinien mieć ewentualny plan B, na wypadek jakiegoś urazu, czy kartki, a on wpadł na pomysł, aby ściągnąć Yamala i nie było żadnej koncepcji na grę w 10, totalnie zagubienie.
0
@Linnox bo to pokazuje, że w klubie trzeba miec porządnego trenera fachowca, a nie amatorów, którzy dostali takie stanowisko, bo w tym klubie tyle lat się żyło z przekonaniem, że będzie nowym Guardiolą. Tamten sezon przegrany to w 100% wina ogrodnika
13
Jaki karny to liga negreiry to Real powinien za faul endricka dostac karnego
1
@PanMietek jak chcesz widzieć jakie grube cie polubiły, to daj spokoj
7
Mimo wszystko oby Olmo, de Jong, Fermin i Gavi jak najszybciej wrócili. Widać pewnie braki w tej drużynie.
0
Wojciech Szczęsny oficjalnie nie jest piłkarzem Barcelony!
1
@peetwithbarca pomyśleć, że byli tacy co Xaviego chcieli dalej xD
1
Każdy czy to Szczęsny czy Navas nawet jeśli nie trenują od miesiąca, będzie lepszy od Peni.
21
A czemu nie, doświadczony, pewniejszy niż Pena
1
Za Xaviego byłby remis
4
Mimo wszystko potrzeba transferu bramkarza, a jak te błazny powiedzą, że Pena jest transferem to mnie krew zaleje
0
Najgorsze jest to, że nawet jak byśmy chcieli teraz wziąć bramkarza, to ta parówa jebas będzie blokował ewentualną rejestracje, bo on ma swoje fer plej, które w Realu nie obowiazuje
0
W tym sezonie trzeba będzie wybrać albo liga albo liga mistrzów. Flick za pewne wybrał ligę. Za taki stan rzeczy należy podziękować Laporcie i Deco, za brak transferów.
2
@cinero1996 to wyobraź sobie, że grasz mecz, a Twój bramkarz podaje na kilka metrów do krytego obrońcy, zamiast na bok do niekrytego,przez co musi osłabić drużynę, żeby nie stracić gola, przy strzałach zamiast się rzucać, to stoi i obserwuje gdzie ona poleci. Możesz mieć w ch*j mental, ale jak masz w drużynie kogoś kto od kilku lat popełnia regularne błędy nic z twojego mentalu nie wyjdzie.