Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Ciekawe kto się łudził, że ten średniak Probierz odmieni Reprezentacje xD
Wygrał jakieś mecze z Łotwą i Wyspami Owczymi, a na Euro i teraz w Lidze Narodów dostaje brutalna weryfikację, a dobitka będzie w el mundialu. Ta kadra nie ma nic. Ani stylu, ani chęci do gry, ani niczego. Wyrzucić go jak najszybciej.
0
w drugiej połowie zobaczycie, że będą jak w zegarku ;)
1
Ja to bym jeszcze karnego dla Realu Madryt dał
1
@Criss18Barca no bo nie jest w czym się nie zgadzasz?
3
@Cules1997 katastrofa, że taki film w ogóle wyszedł
6
@KrychaFCB my przegraliśmy, bo Flick przekombinował ze składem. Oni wystawili once de gala.
0
Tylko czekać, aż najlepszy transfer lata w La Lidze Dani Olmo jutro strzeli bramke
0
Nie no vini ale żeś odpowiedział na złotą piłkę, szkoda tylko że z Milanem tego nie zrobiłeś xD
1
Jakiś młody ma asystę? To w następnym meczu Anczelotti wybiegnie 4-4-2 z męczennikiem i mekambe na ataku
0
@Who_you_mam nie no wiadomo, 16 liga mistrzów is coming
1
@BorzyKrzys i co jeszcze? Może jeszcze darmowe wypłaty bez chodzenia do pracy
0
Tera to już wielki powrót Realu
10
@MesQueUnClub_87 i nigdy nie był w Szwecji
1
Dobra Real dziś wygrywa 3:0 po golach viniego i Mbappe z karnego i znowu wróci wielki Real Madryt 16 Liga Mistrzów itd
3
W meczu z Milanem w pierwszym składzie Realu wystąpił jeden Hiszpan i to słaby Vazquez. Z jednej strony jest to smutne, ale z drugiej przypominają się czasy, kiedy trzon mistrzowskiej Hiszpanii stanowiła Barca.
2
@Nazio_87 ten słaby bramkarz przypominam, że nie wpuścił gola grając przeciwko im super hiper najlepszego galaktycznego ataku w historii naczele z dwiema złotymi piłkami
0
Za to w jakich okolicznościach zastał klub po Koemanie, jaki miał skład, w jakich fatalnych finansach był klub zawsze szacunek, mimo wszystko nie jest to trener na Barcelonę i wydaje mi się, że raczej nigdy nim nie będzie.
0
Ancelotti te trofea wygrywał, bo nie miał nawet z kim rywalizować, a i tak Xavi mu jeden "zabrał"
0
Najbardziej mnie śmieszy jak oni planują kupić teraz Daviesa i Alexandra - Arnolda, czyli kolejny gwiazdozbiór, zamiast mądrze wprowadzać młodzież, jak to jest u nas. Ale to nie nasz problem, czym więcej "gwiazdorow" tym lepiej dla nas
39
Zobaczycie, że oni pierwsi będą jęczec nad nowym formatem Ligi Mistrzów xd w końcu nie ma w grupie Celticow, Szachtarów i innych średniaków i są ciezary
2
W Madrycie strach przed powrotem wielkiej Barcelony. Oni nie mogą tego przeboleć.
5
@RC28 śledził pewnie w Republice
0
@Rewolucja123 te pół metra spalonego dało co najmniej 2 ligi mistrzów Realowi. Finały 98 i 2016
15
Gdyby nie Szczęsny, to Pena by "bronił" tak samo jak sezon temu. Tu poczuł oddech rywala na plecach i wie, że to ostatnia szansa.
1
Jak widać, aby Pena miał motywację, to potrzeba rezerwowego bramkarza na poziomie.
5
Prawda jest taka, że jakby Rodri miał honor, to oddałby na kolanach złotą piłkę vinjemu jr, przeprosił, ucałował i wspólnie z nim walczyliby z rasizmem, który świat futbolu wykazuje przeciwko jemu.
2
@bartekvisca nie ma szans, żeby Argentyna obroniła tytuł. Nie ma już jednego z głównych architektów drużyny di Marii. Messi będzie miał tam 39 lat i 3 lata gry na amatorskim poziomie w Ameryce. 2022 rok to była ostatnia szansa Messiego, którą wykorzystał.
4
Jeżeli Vinicius świętował w niedziele do rana swoje wielkie zwycięstwo w ZP po kompromitującej porażce w klasyku, to oznacza, że w tym Realu grają sami najemnicy, dla których ten klub nie jest nic warty. Mnie cieszy, że my nie mamy wielkich gwiazdorów, tylko młodzież z La Masii oddający serce za ten klub, nam się to kiedyś opłaci.
18
@ArcziArtt możesz im też wysłać ostrzeżenie zgłaszając to do inspekcji pracy
2
@tomek8756 nawet KFC się z niego śmieje