9

Ciekawe kto się łudził, że ten średniak Probierz odmieni Reprezentacje xD
Wygrał jakieś mecze z Łotwą i Wyspami Owczymi, a na Euro i teraz w Lidze Narodów dostaje brutalna weryfikację, a dobitka będzie w el mundialu. Ta kadra nie ma nic. Ani stylu, ani chęci do gry, ani niczego. Wyrzucić go jak najszybciej.

0

w drugiej połowie zobaczycie, że będą jak w zegarku ;)

1

Ja to bym jeszcze karnego dla Realu Madryt dał

1

@Criss18Barca no bo nie jest w czym się nie zgadzasz?

3

@Cules1997 katastrofa, że taki film w ogóle wyszedł

6

@KrychaFCB my przegraliśmy, bo Flick przekombinował ze składem. Oni wystawili once de gala.

0

Tylko czekać, aż najlepszy transfer lata w La Lidze Dani Olmo jutro strzeli bramke

0

Nie no vini ale żeś odpowiedział na złotą piłkę, szkoda tylko że z Milanem tego nie zrobiłeś xD

1

Jakiś młody ma asystę? To w następnym meczu Anczelotti wybiegnie 4-4-2 z męczennikiem i mekambe na ataku

0

@Who_you_mam nie no wiadomo, 16 liga mistrzów is coming

1

@BorzyKrzys i co jeszcze? Może jeszcze darmowe wypłaty bez chodzenia do pracy

0

Tera to już wielki powrót Realu

10

@MesQueUnClub_87 i nigdy nie był w Szwecji

1

Dobra Real dziś wygrywa 3:0 po golach viniego i Mbappe z karnego i znowu wróci wielki Real Madryt 16 Liga Mistrzów itd

3

W meczu z Milanem w pierwszym składzie Realu wystąpił jeden Hiszpan i to słaby Vazquez. Z jednej strony jest to smutne, ale z drugiej przypominają się czasy, kiedy trzon mistrzowskiej Hiszpanii stanowiła Barca.

2

@Nazio_87 ten słaby bramkarz przypominam, że nie wpuścił gola grając przeciwko im super hiper najlepszego galaktycznego ataku w historii naczele z dwiema złotymi piłkami

0

Za to w jakich okolicznościach zastał klub po Koemanie, jaki miał skład, w jakich fatalnych finansach był klub zawsze szacunek, mimo wszystko nie jest to trener na Barcelonę i wydaje mi się, że raczej nigdy nim nie będzie.

0

Ancelotti te trofea wygrywał, bo nie miał nawet z kim rywalizować, a i tak Xavi mu jeden "zabrał"

0

Najbardziej mnie śmieszy jak oni planują kupić teraz Daviesa i Alexandra - Arnolda, czyli kolejny gwiazdozbiór, zamiast mądrze wprowadzać młodzież, jak to jest u nas. Ale to nie nasz problem, czym więcej "gwiazdorow" tym lepiej dla nas

39

Zobaczycie, że oni pierwsi będą jęczec nad nowym formatem Ligi Mistrzów xd w końcu nie ma w grupie Celticow, Szachtarów i innych średniaków i są ciezary

2

W Madrycie strach przed powrotem wielkiej Barcelony. Oni nie mogą tego przeboleć.

5

@RC28 śledził pewnie w Republice

0

@Rewolucja123 te pół metra spalonego dało co najmniej 2 ligi mistrzów Realowi. Finały 98 i 2016

15

Gdyby nie Szczęsny, to Pena by "bronił" tak samo jak sezon temu. Tu poczuł oddech rywala na plecach i wie, że to ostatnia szansa.

1

Jak widać, aby Pena miał motywację, to potrzeba rezerwowego bramkarza na poziomie.

5

Prawda jest taka, że jakby Rodri miał honor, to oddałby na kolanach złotą piłkę vinjemu jr, przeprosił, ucałował i wspólnie z nim walczyliby z rasizmem, który świat futbolu wykazuje przeciwko jemu.

2

@bartekvisca nie ma szans, żeby Argentyna obroniła tytuł. Nie ma już jednego z głównych architektów drużyny di Marii. Messi będzie miał tam 39 lat i 3 lata gry na amatorskim poziomie w Ameryce. 2022 rok to była ostatnia szansa Messiego, którą wykorzystał.

4

Jeżeli Vinicius świętował w niedziele do rana swoje wielkie zwycięstwo w ZP po kompromitującej porażce w klasyku, to oznacza, że w tym Realu grają sami najemnicy, dla których ten klub nie jest nic warty. Mnie cieszy, że my nie mamy wielkich gwiazdorów, tylko młodzież z La Masii oddający serce za ten klub, nam się to kiedyś opłaci.

18

@ArcziArtt możesz im też wysłać ostrzeżenie zgłaszając to do inspekcji pracy

2

@tomek8756 nawet KFC się z niego śmieje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?