Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
"Złapał się tam za głowę Pedri." Kurła oby nie kontuzja...
1
Oby Pena dziś wpuścił
0
@Rewolucja123 Wszyscy Si, wszyscy no
0
Barca no, Laporta Si
0
@Messibestplayerintheworld Laporta pieniądze na rejestrację załatwi we wrzesniu
2
Swoją drogą ciekawe, który piłkarz będzie teraz chciał przyjść do tego klubu.
1
No to teraz w klubowych biurach trzeba zapalić te swiatła
0
Zaraz się okaże, że do rejestracji Olmo brakuje 20 mln xd
0
Swoją drogą ciekawe co by w życiu ten vinicius robił gdyby nie piłka nożna
22
Vinicius dostaje czerwo, Barcelonie pozwalają rejestrować Olmo, ale teraz będzie Negreira XDD
0
@Gaucho no to będzie grubo
5
@krzakov obrońca się znalazl
2
Laporta sprzedał nieistniejące trybuny jakimś szejkom, nie wiadomo w ogóle co to za ludzie, a wy się dziwicie, że Tebas ukróca te kombinacje Barcelony. Martwi mnie tylko, że jak ktoś normalny będzie kiedyś tu rządził i ściągnie porządny audyt to co tu powychodzi.
16
@PJ777 odszedłbym, ponieważ mam honor, zostałem oszukany drugi raz przez prezesa, który zapewniał grę i rejestrację, a tu przyjdzie sytuacja, że pół roku bez gry, co będzie miało też wplyw na powołanie do kadry. Mam nadzieję, że Olmo odejdzie.
0
@Azazel_Pazuzu bo już teraz widać zmęczenie?
3
Najgorsze jest to, że bez tego Olmo i Victora ławka nam się skraca, i zaraz się okaże, że w marcu przegramy cały sezon. Nie oszukujmy się, ale kolejny pusty sezon, to gwozdz do trumny Barcelony.
2
@kuz Gdyby nie FPP, to Barcelona za 10 albo 15 lat nie istniałaby. Czas zakonczyc to zadłużanie klubu
2
W przyszłym sezonie należy pozbyc sie Lewandowskiego i de Jonga. Nie ma co, finanse są fatalne, Laporta dalej kłamie, a my się kompromitujemy z Olmo. Trzeba ten klub budować mieszanka la masii i doświadczonych piłkarzy ściągniętych za darmo, albo za grosze. Przy Flicku mozna takim składem coś ugrać.
0
@armin84 co zrobił?
1
Przykro się patrzy na to jak wygląda ten klub. Czy jest w ogóle jakas nadzieja, że będzie lepiej?
0
Real zaraz będzie ruszał po TAA i Davies. Zobaczycie, że uciekną nam na parę lat. W tym klubie rządzą idioci, celowo wprowadzaja opinie publiczną, kłamią, manipulują, a inni idioci z socios im przyklaskują. Możemy być pewni, że latem nie dołączy żaden Gyotkeres, Nico czy Tah, znowu będzie mydlenie oczu, i może nadzieja, że jakiś młody może odpali
0
No i dlatego nie żadnego rezerwowego LO
0
@Joe_Pesci to jest jakieś chore, że Lewandowski tyle zarabia, jak później tu ma być normalnie nam 37 letni dziadek zarabia 33 mln, a Ansu Fati zarabia 10, to jest nie do pomyslenia
3
Laporta ty dziadu precz
0
Ciekawe jak wyglądają limity płac w Realu Madryt. Bardzo jest to zastanawiające, że oni mają Mbappe, Bellinghama, Viniciusa i inne gwiazdy a planują ściągnąć TAA i inne Daviesy. Dla mnie to wszystko śmierdzi.
0
Zaraz TAA przyjdzie do Realu, to niestety będzie całkiem dominacja
5
@Criss18Barca a także pazernego tatusia, który nim tam rządził. Myślę, że gdyby Neymar miał normalnych ludzi koło siebie, to nie poszedłby do psg
5
Ostatni sezon i koniec panie Robert. 37 letni napastnik co najwyżej może być na ławkę rezerwowych.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@norbi77 no i co z tego, że wygraliśmy jak w końcowym rozrachunku możemy niczego nie wygrać? Pedri wcale nie jest młokosem, jest starszy od Bellinghama, Casado ma 21 lat, Gavi 20 więc argument słaby.