1

"Złapał się tam za głowę Pedri." Kurła oby nie kontuzja...

1

Oby Pena dziś wpuścił

0

@Rewolucja123 Wszyscy Si, wszyscy no

0

Barca no, Laporta Si

0

@Messibestplayerintheworld Laporta pieniądze na rejestrację załatwi we wrzesniu

2

Swoją drogą ciekawe, który piłkarz będzie teraz chciał przyjść do tego klubu.

1

No to teraz w klubowych biurach trzeba zapalić te swiatła

0

Zaraz się okaże, że do rejestracji Olmo brakuje 20 mln xd

0

Swoją drogą ciekawe co by w życiu ten vinicius robił gdyby nie piłka nożna

22

Vinicius dostaje czerwo, Barcelonie pozwalają rejestrować Olmo, ale teraz będzie Negreira XDD

0

@Gaucho no to będzie grubo

5

@krzakov obrońca się znalazl

2

Laporta sprzedał nieistniejące trybuny jakimś szejkom, nie wiadomo w ogóle co to za ludzie, a wy się dziwicie, że Tebas ukróca te kombinacje Barcelony. Martwi mnie tylko, że jak ktoś normalny będzie kiedyś tu rządził i ściągnie porządny audyt to co tu powychodzi.

16

@PJ777 odszedłbym, ponieważ mam honor, zostałem oszukany drugi raz przez prezesa, który zapewniał grę i rejestrację, a tu przyjdzie sytuacja, że pół roku bez gry, co będzie miało też wplyw na powołanie do kadry. Mam nadzieję, że Olmo odejdzie.

0

@Azazel_Pazuzu bo już teraz widać zmęczenie?

3

Najgorsze jest to, że bez tego Olmo i Victora ławka nam się skraca, i zaraz się okaże, że w marcu przegramy cały sezon. Nie oszukujmy się, ale kolejny pusty sezon, to gwozdz do trumny Barcelony.

2

@kuz Gdyby nie FPP, to Barcelona za 10 albo 15 lat nie istniałaby. Czas zakonczyc to zadłużanie klubu

2

W przyszłym sezonie należy pozbyc sie Lewandowskiego i de Jonga. Nie ma co, finanse są fatalne, Laporta dalej kłamie, a my się kompromitujemy z Olmo. Trzeba ten klub budować mieszanka la masii i doświadczonych piłkarzy ściągniętych za darmo, albo za grosze. Przy Flicku mozna takim składem coś ugrać.

0

@armin84 co zrobił?

1

Przykro się patrzy na to jak wygląda ten klub. Czy jest w ogóle jakas nadzieja, że będzie lepiej?

0

Real zaraz będzie ruszał po TAA i Davies. Zobaczycie, że uciekną nam na parę lat. W tym klubie rządzą idioci, celowo wprowadzaja opinie publiczną, kłamią, manipulują, a inni idioci z socios im przyklaskują. Możemy być pewni, że latem nie dołączy żaden Gyotkeres, Nico czy Tah, znowu będzie mydlenie oczu, i może nadzieja, że jakiś młody może odpali

0

No i dlatego nie żadnego rezerwowego LO

0

@Joe_Pesci to jest jakieś chore, że Lewandowski tyle zarabia, jak później tu ma być normalnie nam 37 letni dziadek zarabia 33 mln, a Ansu Fati zarabia 10, to jest nie do pomyslenia

3

Laporta ty dziadu precz

0

Ciekawe jak wyglądają limity płac w Realu Madryt. Bardzo jest to zastanawiające, że oni mają Mbappe, Bellinghama, Viniciusa i inne gwiazdy a planują ściągnąć TAA i inne Daviesy. Dla mnie to wszystko śmierdzi.

0

Zaraz TAA przyjdzie do Realu, to niestety będzie całkiem dominacja

5

@Criss18Barca a także pazernego tatusia, który nim tam rządził. Myślę, że gdyby Neymar miał normalnych ludzi koło siebie, to nie poszedłby do psg

5

Ostatni sezon i koniec panie Robert. 37 letni napastnik co najwyżej może być na ławkę rezerwowych.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@norbi77 no i co z tego, że wygraliśmy jak w końcowym rozrachunku możemy niczego nie wygrać? Pedri wcale nie jest młokosem, jest starszy od Bellinghama, Casado ma 21 lat, Gavi 20 więc argument słaby.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?