1

Szczesny musi ogarnąć te swoje agresywne wejścia. Teraz może jest fajnie, ale kiedyś może nas to dużo kosztować..

1

Flick to najlepiej tego kloca z bramki by się pozbył już w październiku, ale nie wypadało. Można było się domyśleć, że puchar krola to będzie furtka i argument dla Szczęsnego.

12

Ci co piszą o jakieś korupcji Realu, niczym się nie różnią od hala dzieci. Można ich nie lubić, ale prawda jest taka, że właśnie Mbappe odpalił i on będzie decydujący w tym sezonie, w lidze jesteśmy daleko, ciężko będzie to odrobić, trzeba się z tym pogodzić.

5

Komentarz usunięty

13

Ten Asencio to będzie taki sam pajac jak Ramos

1

@Rentek bo może to jeden z rywali Barcy w walce o mistrzostwo?

0

Gość ma 30 lat dawanie takich kontraktów, to gwozdz do trumny dla klubu.

1

@SergioBusquets5 wyłączam real madryt pl i idę spac

3

Nie moge jakas durna plota, że Raphinha może odejść za 100 mln i już niektórzy tu go chcą sprzedawać xD tak jak z Yamalem do PSG za 200 baniek. Nie mieści mi się to w bani, za taki sezon sprzedaż za 100 mln to by była kompromitacja ze strony klubu to raz, a dwa nie wiem kiedy się trafi taki piłkarz z takim mentalem kiedykolwiek

0

@Pawlak1992 nie było nic o byciu pokrzywdzonym

0

Mike Tullberg poprawadzi jako tymczasowy trener BVB w najbliższym meczu ligowym.

0

@A4ron to byłaby głupota, żeby tak niedoświadczonego Piszczka rzucać na "ratowanie" sezonu. On nie ma żadnego doświadczenia, uważam, że nic nie zmieni. Myślę, że w BVB zdają sobie z tego sprawę.

32

Może to śmieszne, ale jak ważnym zawodnikiem jest rekin. Mógł z tą piłką zrobic wszystko, wykopać na pałę jak najdalej od bramki, a on znalazł Raphinhe gdzieś w połowie boiska.

0

Co jak co, ale ten format Ligi Mistrzów jest naprawdę fenomenalny. Widać różnicę, klepiemy topowe drużyny mamy 2 miejsce, a średniaki 22. Nie mają w grupie Unionów, Szachtarów, czy inne Sportingi i są ciężary xd

8

Dziś to wałek, fart, negreira itd jutro będzie mental, wielki Real, gra do końca hala madrid

1

U nas fart, sędziowie, a w Madrycie mental

4

Szkoda mi tego Pedriego. Marnuje się w tym klubie, chłop daje takie piłki, że grając w takim City czy Liverpoolu już dawno by był w top 3 Złotej Piłki

0

Spokojnie w nowym sezonie znowu nie będzie transferów, i będzie zdziwienie, że w styczniu oddychają rękawami

1

Dobrze, że Olmo wejdzie i pomoże w drugiej połowie, w końcu było głośno z jego rejestracja.

0

No i co Liga Mistrzów już wygrana? Odpuszczamy la ligę I idziemy po LM? Oni jeszcze odpadną z tej top 8

0

Swoją drogą w tych wielkich latach Realu 2016-18 to za takie coś zawsze były karne od razu, żeby Cristiano miał co strzelić.

1

I co już wygraliście Ligę Mistrzów?

0

a co to się stanęło, że Hansi nie stawia na swojego ulubionego bramkarza tylko na jakiegoś rezerwowego?

0

I dlatego grasz tym Inakim i tracimy punkty

1

@Kengo a później skończy jak Roque el Tigre, gdzie jego "miłość " nagle się ewakuuje, rzucają w niego różnego rodzaje oskarzenia. Te Brazylijki są gorsze od p0lek

0

Jak myślicie czy Xabi Alonso gdyby został trenerem Realu, to udźwignąłby to, czy nie da rady?

7

@Bogan na pewno nie byłoby tych nieporozumień w postaci Dembele, Coutinho czy Griezmanna.

0

@piotr2006 Serio myśleliście, że z taką ławka i kadra mozna tryplet wygrać??

0

@BenyBlade tam to jak w Pisie wybory

0

@Kamiloza91 nie ma szans na finał Ligi Mistrzów, nie wierzę w te drużynę, że oni są w stanie wygrać Ligę Mistrzów dopóki ten gen przegrywa nadal tu jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?