Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
34
A wiecie, że jak Arsenal odda mecz walkowerem z Realem, to będzie dogrywka
13
"Jesteśmy rodziną" piękne słowa, dające wiele nadziei
2
W ogóle Pedri z de Jongiem to zagrali tak, że to dno z wczoraj z Madrytu nawet w połowie tak nie zagrało
0
Przy takim terminarzu, natłoku meczów, dziwie się ze Flick nie daje mu chociażby 15 min żeby odciążyć Lamine czy Raphinie.
0
@trolownik Dlatego, że w tym klubie ciagle szukali "nowego Guardoli" który będzie miał to DNA. Nawet w Setienie tego szukali, ale w końcu ktoś się obudził w tym klubie i uznał, że drugiego Pepa nie będzie.
0
@Johnnie_Walker nie. Wtedy odpada
7
nie oszukujmy się, ale naprawdę jesteśmy w stanie wygrać te rozgrywki. Mamy kapitalnego trenera, to już nie te czasy, kiedy piłkarze chowali głowy w dół a rywal odrabiał wysokie wyniki z pierwszego meczu (patrz Roma czy Liverpool a nawet i Bayern) 80 któraś minuta a Ferran Torres wślizgiem przed naszym polem karnym ratuje akcje, co już samo w sobie dużo mówi ile oni mają ambicji.
0
@Nightraider 5 tez nie
0
Po tylu latach upokorzeń, dziękuję:')
0
Dziękujemy ci stwórco za Hansiego Flicka
2
@L3OM3SSI zgnieść to oni se mogą w jajo
1
@Patry10 wygrały to mu indywidualności i fart. W tamtym sezonie ligę mistrzów wygrał mu Joselu strzelając dwa gole w ostatniej minucie z Bayernem i Bernardo Silva, który strzelił jak strzelił w karnych z City
1
@Pawlak1992 dokładnie tak jak mencena, dla których jedynym argumentem jest to " że lewaków boli dupa" a każda wypowiedź w mediach jest usprawiedliwiana jako "wyjęte z kontekstu " nawet jeśli cytowane są całe zdania mencena
Mentzen nie ma pojęcia o czym mówi, jedynie wali te same populizmy, że ukraina jest zla, niskie podatki, ale nie potrafi nawet wytłumaczyć jakie te podatki będą niskie
1
@arasz1819 to nie jest jakiś kółek, który w rewanżu jak Simeone od pierwszej minuty będzie im kazał bronić wyniku, oni będą tak samo napaleni jak dzis
0
@RomanGroza niech on nie zapomina że my jutro gramy, trochę to slabe
22
Wystarczy Real przycisnąć, pograć pressingiem cały mecz, ustawic wysoko obronę i co? I ich nie ma. Granie niską obrona i murowanie cały mecz przeciwko Realowi, to jest najgorsze co można zrobić. Dlatego cieszę się, że Arteta zrobił to czego nie zrobił Guardiola. Ciągle powtarzam, że wynik mniejszy niż 0:3 w finale copa del Rey będzie sensacja.
5
Tak naprawdę winnym tego wszystkiego jest nie, Ancelotti, czy Vinicius tylko ich wielki bozyszcze boss nad bossami Florentino P. Ja wiem, że hala dzieci tego i tak nie zrozumieją, ale gość zamiast załatać luke po Kroosie, który ich ratował wielokrotnie, ściąga Mbappe bezsensowny transfer, tylko po to aby uspokoić swoje ego i wieloletnią chęć tego transferu. Doszło do sytuacji, gdzie w Realu jest 3 lewo skrzydłowych, a nie ma żadnego napastnika. Dodatkowo w obronie na bokach graja jakieś średniaki. Ważniejsze ego niż klub, ale oby tak dalej ;D
7
Niesamowite w końcu trener, który ma pojęcie o taktyce, jego zespół naciska cały mecz pressingiem i biega, a nie głupio muruje, i nagle nie ma żadnej "magii" Realu Madryt.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Nieprawdopodobne.
2
Nie oszukujmy się, ale w finale pucharu krola każdy inny wynik niż 3:0 dla nas, to będzie niespodzianka
2
Takich leszczy jak Alaba to Raphinia by tak kręcił, że by dwa dni go odkręcali, a tu takie cos
0
Cały czas powtarzam, że nie może być tak, że taki ultra galaktyczny Mbappe nie może zakonczyc sezonu bez żadnego trofeum
5
Co? XDDDDDDDDDD
9
Gdyby Kiwior tak zrobił, to nawet varu by nie było, tylko od razu karny
0
Prawdziwe emocje, to będą na Bernabeu przy wyniku 0:1 w 89 minucie (Arsenal) Raya nagle zle sie ustawi, Arteta się zapomni i zmieni napastnika za obrońcę, który dostanie wylewu, Endrick z dupy strzeli 2 gole a sedzia doliczy 3 minuty po 15 minutach przerw w drugiej połowie
0
Jeśli Raphinii zaczyna się włączać tryb typowego Brazola i będzie sie zachowywał jak vinicius, to wydaje mi się że lepiej będzie go sprzedać
1
Jeszcze 10 min do końca meczu
2
No dejcie karnego
9
Już wiecie czemu oni te mecze tak przepychają? Valencia miała 2 szansy na zrobienie kontry, a oni nagle zwalniają grę przed polem karnym Realu i wycofują do tyłu, to się nawet w pale nie mieści, niech oni te ligę skrócą do 10 drużyn