3

Wiecie co jest przerażające? Że oni uważają, to za słuszne co robią i uważają się za męczenników piłki nożnej, gdzie w ich urojonym świecie to Barcelona jest faworyzowana, a Real wiecznie poszkodowany. Nie widzą, że robią z siebie kretynów. Uważają, że to słuszne i że Real walczy z systemem, złym systemem, którego sami stworzyli. Wstyd mi by było komuś takiemu kibicować, obrzydliwy klub bez honoru.

0

Ten cały cyrk Realu to zwykły strach, że bankrut znowu ich upokorzy w finale pucharu mając wielkiego gwiazdora Mbappe, który miał zjesc wszystkie rozgrywki z viniciusem i Bellinghamem. Obrzydliwy klub. Nie wchodzić w ich prowokacje.

1

Marzy mi się, żeby Barcelona "dokończyła " to czego nie zrobiła w styczniowym finale, przez kartkę Szczęsnego. Jest ogromna motywacja i nie tylko dlatego, że to finał, a to że znowu pojawia się temat negreiry, sędziów czy nielegalnej rejestracji Olmo.

12

Chyba im się coś w tych łbach poprzewracało. Oby jutro znowu ich upokorzyć, bo się panoszą

0

@TR3YWAY Fatiego wystawił, żeby Raphinha wypoczął przed klasykiem. Stegen to może dostać szansę jak już Barcelonie uda się wygrać ligę, na pewno nie teraz

1

Serio ktoś mysli, że ter Stegen dostanie z lotu grę w lidze? Flick nie jest na tyle głupi, że w ważnym momencie sezonu wystawiać jedną wielką niewiadomą po kilku miesiącach kontuzji, a odstawić na bok bramkarza w formie. Szczesny musiał zapracować kilka miesięcy, żeby Pene wygryźć, to na pewno nie zrobi tego ter Stegen.

2

@Kondziubarca to źle ci się wydaje

1

@Mixtape ja się nie dziwie, mieli wygrać tryplet, roznieść ligę na lata świetlne z Mbappe, vinicius miał zdobyć zp, a okazuje się, że bliżej pucharów jest Barcelona grająca 17 latkami, Casado w pomocy czy rezerwowym lewym obrońca Martinem

1

@Coutinho007 niech oni sobie przypomną jakie oni dostaja karne, albo rywale nie, szczególnie w tym sezonie

13

Nie dziwie się, że na notatniku zaczęły się wylewać lamenty i żale o negreirze. Nawet jeśli się nie uda, to Barcelona, która niedawno była zadłużona, bez perspektyw, grająca w lidze Europy w ataku z Demirem czy Luukiem de Jongiem, dostająca oklep w Lidze Mistrzów od Bayernu 2:8, ta Barcelona ma szansę na trzeci tryplet, coś co rzekomo najlepszy klub w historii z najlepszym trio w ataku nawet nie jest i nie był temu bliski, nawet wtedy kiedy to mieli szansę nas upokarzać i mieli nam odskoczyc na grube lata. Jedziemy po swoje i mam nadzieję, że w sobotę damy koncert, jeszcze większy niż w superpucharze.

1

Ale mnie wku*wia ten Raphinha. Co on przy tych rzutach różnych odwala? Niech mu Flick tego zabroni, bo gwiazdor za każdym razem próbuje wkręcać do bramki

0

Najlepsze jest to, że my ich rezerwami pykamy z Fatim i Fortem w składzie, a Betonotti jutro wystawi once de gala, który cały mecz będzie się kopać po czole, ale to przed klasykiem lepiej dla nas

0

@CurryTheGoat30 na notatniku to oni tryplet sobie rozdawali ostatnio

0

Nie wierze, ze Flick ich nie zjebał w szatni hahaha

0

Można mówić wiele, ale Yamal z Fatim mają jakąś więź. Gdyby Flick mu dawał więcej szans, kto wie może udałoby się go odbudować, ale myślę, że już po ptokach.

0

Araujo na prawej, Flick oszalał

4

@filipo2002 a i tak Real wygrał tylko 2:1 (nie potrafili wykorzystać tego okropnego czasu Barcelony) co nie zmienia faktu, że ten skład i sezon już chyba zawsze będzie mi się kojarzyć z biedą

2

Teraz nowym Papieżem powinien zostać największy męczennik świata

9

Nie, na razie nie zasługuje. Zaczyna mu palma odbijać jak koledze z Reprezentacji. On musi znowu wrócić do takiej formy jaka prezentował na jesieni, ale i musi zmienic swoje podejście.

6

Pomimo, że Real jest przeciętny, to trochę tego meczu się obawiam bez Balde z uszatym na lewej i bez Lewego

0

Nie ma co się dziwić chłopu, ale z drugiej strony, nie może być tak, że mamy takich rezerwowych.

0

Oby Flick znalazł rozwiązania na Real i Inter. Cholernie ciezko będzie bez Balde, Lewego i Casado.

4

Jak tylko przypominam płaczkom z notatnika, że Celta na karnego została oszukana z wami

1

Dwie minuty zabrał i nagle var, widać, że to wielka ustawka

0

I najgorsze jest to, że latem nie będzie żadnych transferów i będziemy dalej grać tym co jest

0

Ale czego wy oczekujecie od Martina? Jest przeciętny, jego poziom to co najwyżej Osasuna, ale gra tutaj.

0

Ja mam świetny pomysł, aby było mniej meczów. Skrócić ligę do 16 drużyn. Wiem, że Tebas jest chytry i tego nie zrobi, ale zmniejszenie ligi będzie i dla piłkarzy dobre i dla poziomu ligi.

3

@Gaz a masz jakieś potwierdzenie, że on generował 2 razy więcej niż zarabiał?

1

@Alanooo ludzie się zastanawiają czy branie krety jest szkodliwe, ale sterydy to już bez problemu biorą xD

21

Sprzedać go. Prezentuje średni poziom, nie dojeżdża z trudnymi rywalami, nie potrafi wyprowadzić piłki, co nawet trener Leganes zauważył, podejmuje głupie decyzje jak ta z BVB czy PSG, nie nadąża za pułapkami offsidowymi, podnosząc ciagle rękę. Wydaje mi się, że nawet Eric Garcia prezentuje solidniejszy poziom niż on.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?