Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Wiecie co jest przerażające? Że oni uważają, to za słuszne co robią i uważają się za męczenników piłki nożnej, gdzie w ich urojonym świecie to Barcelona jest faworyzowana, a Real wiecznie poszkodowany. Nie widzą, że robią z siebie kretynów. Uważają, że to słuszne i że Real walczy z systemem, złym systemem, którego sami stworzyli. Wstyd mi by było komuś takiemu kibicować, obrzydliwy klub bez honoru.
0
Ten cały cyrk Realu to zwykły strach, że bankrut znowu ich upokorzy w finale pucharu mając wielkiego gwiazdora Mbappe, który miał zjesc wszystkie rozgrywki z viniciusem i Bellinghamem. Obrzydliwy klub. Nie wchodzić w ich prowokacje.
1
Marzy mi się, żeby Barcelona "dokończyła " to czego nie zrobiła w styczniowym finale, przez kartkę Szczęsnego. Jest ogromna motywacja i nie tylko dlatego, że to finał, a to że znowu pojawia się temat negreiry, sędziów czy nielegalnej rejestracji Olmo.
12
Chyba im się coś w tych łbach poprzewracało. Oby jutro znowu ich upokorzyć, bo się panoszą
0
@TR3YWAY Fatiego wystawił, żeby Raphinha wypoczął przed klasykiem. Stegen to może dostać szansę jak już Barcelonie uda się wygrać ligę, na pewno nie teraz
1
Serio ktoś mysli, że ter Stegen dostanie z lotu grę w lidze? Flick nie jest na tyle głupi, że w ważnym momencie sezonu wystawiać jedną wielką niewiadomą po kilku miesiącach kontuzji, a odstawić na bok bramkarza w formie. Szczesny musiał zapracować kilka miesięcy, żeby Pene wygryźć, to na pewno nie zrobi tego ter Stegen.
2
@Kondziubarca to źle ci się wydaje
1
@Mixtape ja się nie dziwie, mieli wygrać tryplet, roznieść ligę na lata świetlne z Mbappe, vinicius miał zdobyć zp, a okazuje się, że bliżej pucharów jest Barcelona grająca 17 latkami, Casado w pomocy czy rezerwowym lewym obrońca Martinem
1
@Coutinho007 niech oni sobie przypomną jakie oni dostaja karne, albo rywale nie, szczególnie w tym sezonie
13
Nie dziwie się, że na notatniku zaczęły się wylewać lamenty i żale o negreirze. Nawet jeśli się nie uda, to Barcelona, która niedawno była zadłużona, bez perspektyw, grająca w lidze Europy w ataku z Demirem czy Luukiem de Jongiem, dostająca oklep w Lidze Mistrzów od Bayernu 2:8, ta Barcelona ma szansę na trzeci tryplet, coś co rzekomo najlepszy klub w historii z najlepszym trio w ataku nawet nie jest i nie był temu bliski, nawet wtedy kiedy to mieli szansę nas upokarzać i mieli nam odskoczyc na grube lata. Jedziemy po swoje i mam nadzieję, że w sobotę damy koncert, jeszcze większy niż w superpucharze.
1
Ale mnie wku*wia ten Raphinha. Co on przy tych rzutach różnych odwala? Niech mu Flick tego zabroni, bo gwiazdor za każdym razem próbuje wkręcać do bramki
0
Najlepsze jest to, że my ich rezerwami pykamy z Fatim i Fortem w składzie, a Betonotti jutro wystawi once de gala, który cały mecz będzie się kopać po czole, ale to przed klasykiem lepiej dla nas
0
@CurryTheGoat30 na notatniku to oni tryplet sobie rozdawali ostatnio
0
Nie wierze, ze Flick ich nie zjebał w szatni hahaha
0
Można mówić wiele, ale Yamal z Fatim mają jakąś więź. Gdyby Flick mu dawał więcej szans, kto wie może udałoby się go odbudować, ale myślę, że już po ptokach.
0
Araujo na prawej, Flick oszalał
4
@filipo2002 a i tak Real wygrał tylko 2:1 (nie potrafili wykorzystać tego okropnego czasu Barcelony) co nie zmienia faktu, że ten skład i sezon już chyba zawsze będzie mi się kojarzyć z biedą
2
Teraz nowym Papieżem powinien zostać największy męczennik świata
9
Nie, na razie nie zasługuje. Zaczyna mu palma odbijać jak koledze z Reprezentacji. On musi znowu wrócić do takiej formy jaka prezentował na jesieni, ale i musi zmienic swoje podejście.
6
Pomimo, że Real jest przeciętny, to trochę tego meczu się obawiam bez Balde z uszatym na lewej i bez Lewego
0
Nie ma co się dziwić chłopu, ale z drugiej strony, nie może być tak, że mamy takich rezerwowych.
0
Oby Flick znalazł rozwiązania na Real i Inter. Cholernie ciezko będzie bez Balde, Lewego i Casado.
4
Jak tylko przypominam płaczkom z notatnika, że Celta na karnego została oszukana z wami
1
Dwie minuty zabrał i nagle var, widać, że to wielka ustawka
0
I najgorsze jest to, że latem nie będzie żadnych transferów i będziemy dalej grać tym co jest
0
Ale czego wy oczekujecie od Martina? Jest przeciętny, jego poziom to co najwyżej Osasuna, ale gra tutaj.
0
Ja mam świetny pomysł, aby było mniej meczów. Skrócić ligę do 16 drużyn. Wiem, że Tebas jest chytry i tego nie zrobi, ale zmniejszenie ligi będzie i dla piłkarzy dobre i dla poziomu ligi.
3
@Gaz a masz jakieś potwierdzenie, że on generował 2 razy więcej niż zarabiał?
1
@Alanooo ludzie się zastanawiają czy branie krety jest szkodliwe, ale sterydy to już bez problemu biorą xD
21
Sprzedać go. Prezentuje średni poziom, nie dojeżdża z trudnymi rywalami, nie potrafi wyprowadzić piłki, co nawet trener Leganes zauważył, podejmuje głupie decyzje jak ta z BVB czy PSG, nie nadąża za pułapkami offsidowymi, podnosząc ciagle rękę. Wydaje mi się, że nawet Eric Garcia prezentuje solidniejszy poziom niż on.