6

@Comentateiro nie obwianiałbym tu opieki medycznej. A raczej jego podejście jak sie spóźniał, wolał grać w gry niż się przykładach, dodatkowo w ogóle nie znał hiszpanskiego

0

To jak Flick odmienił mentalność, i niektórych zawodników, to jest jakiś kosmos. Najlepszy transfer Barcelony od wielu lat.

1

Niech idzie do jakiegoś Betisu czy Villarreal a nie do Turcji

2

Wygrali z City przecież, więc tryplet i tak mają

8

@VegetaPolska szkoda, że mózgowi nie pomaga

0

@Matt_i1992 może i masz racje

0

Mimo wszystko trochę martwi ta czerwona kartka. Znowu gdzieś psycha siada w ważnym meczu. Dobrze, że mamy trenera, a nie jakiś wynalazek, który umiał to ułożyć.

2

Dlatego jest różnica posiadania trenera, a kogoś kto się uczy 3 rok.

0

I już malkontenci, fani Peni wiedzą dlaczego to Szczęsny broni?

1

Ty masz łeb jak potencjalny karny

1

Ciekawe co by Pena zrobił hm

2

Xavi zmienił Lamine z PSG i to był ogromny błąd. Zmiana Olmo może być trafna, poza tym to pierwszy mecz

1

Kur! Jest 30 min już wy wiecie, że odpadamy. Real jak remisuje do tej to wiecie że awansuje, masakra

5

Żaden Neymar, miał możliwość zostać legenda tego klubu, to poszedł za pieniędzmi do Paryża i kataru. Niech sobie buduje "formę" na mundial w tej swojej Brazylii.

0

@Mitch_Atleta o czym ty mówisz. Ta liga jest tak fatalna, że Dembele jest królem strzelców.

7

Hansi Flick to jest najlepsze co ten klub spotkało
Dlaczego w ostatnich latach w tym klubie bawili się w jakieś wynalazki pokroju Setiena, Koemana czy Xaviego, jak właśnie potrzebny jest trener z jakimś zmysłem taktycznym?

2

Ile dziś karnych Real nie dostał?

5

@Azi to są ruskie agentury. Ludzie głosujący na konfederację czy pis, to są ludzie podatni na manipulację, co te partie doszczętnie wykorzystują.

1

@JordiAlbion putin ma żądania powrotu do granic NATO z 1997, czyli bez kraju słowiańskich w tym Polski. Ma to jakiś cel, prawda? Trump się zgodzić oddać Ukrainę putinowi, a następnie spełni następne żądania, bo w jego interesie są tylko Amerykanie.

7

Ten id#ota nawet nie wytrwa 4 lat. Amerykanie raczej nie są tacy głupi i nie pozwolą aby tym krajem zawładnęły ruskie i ich agentury. Żełenski jest jaki jest, ale brawa dla niego, że nie postawił się temu pa*acowi, nie oddał swoich zasobów w zamian za to, że rosja zawładnie Ukrainą. To też chodzi o nas również przypominam.

0

Tak się właśnie gra, determinacja, waleczność, pressing, pewność siebie, szybkie rozgrywanie, a nie tysiac podań. Brawo!

0

Ile karnych nie dostal Real w pierwszej połowie?

3

A z Getafe to Inaki wypiastkuje i się nie rzucę Pena nie bronił?

1

Zaczynamy te brudna ligę negreiry

0

Tak szczerze to jak myślicie, kto jest lepszym ten ich Asencio czy Cubarsi?

0

Ja to nie wiem, te drużyny powinny isc na szkolenie do Flicka, jak się upokarza ten Real

7

Dokładnie. Gdyby Barcelona nie grała meczu z Realem, to nawet byłoby +12! A co dopiero jakby nie grali ze sobą w finale superpucharu.

0

@Kondziubarca konfa 20 procent a w wyborach znowu dostaną ledwo 6 xD

27

@Coutinho007 ale jak od serie A czy ligue 1? Czyim kosztem? Od najniższych lig dla amatorów, tam gdzie ich miejsce, a nie będą pchać te swoje buciory do innych lig. Bezczelnie ludzie.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?