Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kamiloza91 mógłby być gdyby Flick wyciągał wnioski, znalazł sposób na autobusy, zaprzestał grac wysoką obrona na druzyny pokroju Getafe, oraz przestał wystawiać niejakiego Inakiego P.
5
A skąd ta pewność z tą Liga Mistrzów? Przypominam, że ostatnie lata to są kompromitacje i upokorzenia, jeszcze są dwa mecze i żeby się nie okazało, że my nie wejdziemy nawet do top 8
0
@Lewangoooolsky Bardzo dobra analiza
0
@SelloutCrowd Dokładnie. Nie da się wygrać ligi z krótką ławką, brakiem rezerwowego napastnika czy skrzydłowych, oraz z połową składu z juniorów. W lato potrzeba napastnika, stopera, bocznych obrońców i chociażby jednego skrzydłowego.
1
Najbardziej dziwi mnie tutaj pewność co do pucharów. Żeby się nie okazało, że mentalność zaraz i w Lidze Mistrzów pójdzie się je*ać
1
Rasizm to jest tylko wtedy jak Viniciusa wyzywaja
15
Jeżeli na ostatnich 8 meczów wygrywasz 1, to nie zasługujesz na mistrzostwo, niestety jest to brutalna prawda, ligę wygrywa ten co najwięcej punktuje. Nie jest to wina sędziów, czy kosmitów, a Barcelony. Czy ktoś każe im marnować dwie setki? Czy ktoś nie pozwala murarzom strzelać z dystansu, tylko z tą piłką włazić na siłę do bramki? Czy nam strzelać nie kazano? Real może grać kupę, ale oni zawsze się motywują na takie mecze, a u nas tego nie ma. Jeśli remisujemy, albo przegrywamy z takimi drużynami do 60 min, to wiedz że tak się to już skończy, słaby mental. Nie zasługujemy na mistrzostwo, a żadne 2:5 z Realem tego nie zmieni.
0
Słabo to wygląda, jeżeli jedynym celem tego klubu jest wygrywanie z Realem, to słabo.
2
Liga przegrana, to koniec, mierdy wymęczą jutro
7
@robsesh jednocześnie odpadł z Ligi Mistrzów, a później odpadł z Ligi Europy. Zresztą on z LE odpadł dwukrotnie. Dla Xaviego zawsze szacunek za wygranie mistrzostwa, aczkolwiek nie nazwałbym go dobrym trenerem, następny sezon zweryfikował.
1
@Rewolucja123 "Przygotowanie Fizyczne - Tak jak napisałeś, po 70 minucie drużyna siadała i praktycznie kończyła przygodę w spotkaniu" dlatego dla takiego trenera nie ma miejsca w Barcelonie. Tu trzeba zapie*dalać, a nie grać do 70 minuty.
3
To nie jest klub gdzie grasz czy trenujesz z sentymentów. Xavi był przeciętnym trenerem, bez żadnej wizji, a jedynie na czym bazował to na taktyce tysiąca wrzutek. Był nerwowy, co widać było, kiedy druzyna przegrywała i potrzebowała dowódcy. Jedyny plus, to wprowadzanie młodych, ale pytanie z takim budżetem musiał to robić, bo gdyby miał do wyboru transfery za miliony, a wprowadzanie szkółki, to wiadomo co by było, chociaż Casado trzymał na ławce, więc różnie to bywa.
0
Jak myślicie, jak Flick postawi jednak na Szczęsnego, to Penia się obrazi?
33
"Atlético to drużyna dość faworyzowana przez system sędziowski" takie słowa wczoraj zostały wypowiedziane w reżimowej real madryt tv
Oni naprawdę są bezczelni. Po meczu z Celtą oni mają czelność w ogóle mówić coś o sędziowaniu? Niczym się ta telewizja nie różni od putinowsko-koreanskich standardów, obrzydliwa telewizja i obrzydliwi ludzie.
0
@Maks91 moze Fati się skusi tam pójść, miejsce się zwalnia, miasto ładne jak Barcelona
0
Czyli jesteśmy w momencie, że Flick wie, że Szczęsny jest lepszym bramkarzem i pewniejszym od Peni, bo wcześniej na konferencjach nie dawał wątpliwości kto będzie bronił.
2
@Comentateiro Marca: "Syn Negreiry w 2009 roku spotkał sie z Laportą"
2
A ja mam niedosyt po niedzieli. Można było ich upokorzyć jak nas Bayern, były ku temu przesłanki, bo graliśmy jak z nut.
8
@AmigoBlancos ja to bym się wstydził chłopie takiego zwycięstwa xD zapadłbym się pod ziemią i bym się nie udzielał
1
Po co tego Szpakowskiego wskrzeszali? Serio za rok mundial i za pewne go tam siła wypchają i dadzą skomentować finał
0
A czego się spodziewać od klubu, który strzelił w finale Ligi Mistrzów gola ze spalonego?
0
No nic pozostaje liczyć na sprawiedliwosc, trafić na nich w następnej rundzie, wypuścić Lamine i Raphinhe na nich i poprawić wynik z niedzieli
2
Nie moge, że na notatniku, nie widzą tam karnego, tylko że się położył, co za łby XD
8
A co wy myśleliście, że będzie jakaś sprawiedliwość? Dostali w pi#de od Barcelony 2:5 to nie pozwolą, żeby znowu się skompromitowali.
7
I co oni mają czelność mówić, że Barcelona sędziów kupuje? Xd
0
A czemu dziś Golden boy lepszy od Yamala, Guler nie gra?
8
No klasyk. Roque raczej kariery nie zrobi w Europie. Miała być Barcelona, plaża, pokazy mody, kasa jak struna, a będzie raczej powrót do faweli, więc się ewakuuje. Nie szkoda mi go, bo się biorą za te gwiazdeczki z instagrama, a później no jak widać, teraz jeszcze mu zniszczy reputację i do powrót do Brazylii.
0
Ale miał farta, że akurat na środek to poleciało w niego
0
De Jong ależ drybling, szkoda tylko że zamiast z rywalem, to z powietrzem.
0
Pena już osrany znowu, widać, że czuję oddech Szczęsnego na plecach.