1

@Kamiloza91 mógłby być gdyby Flick wyciągał wnioski, znalazł sposób na autobusy, zaprzestał grac wysoką obrona na druzyny pokroju Getafe, oraz przestał wystawiać niejakiego Inakiego P.

5

A skąd ta pewność z tą Liga Mistrzów? Przypominam, że ostatnie lata to są kompromitacje i upokorzenia, jeszcze są dwa mecze i żeby się nie okazało, że my nie wejdziemy nawet do top 8

0

@Lewangoooolsky Bardzo dobra analiza

0

@SelloutCrowd Dokładnie. Nie da się wygrać ligi z krótką ławką, brakiem rezerwowego napastnika czy skrzydłowych, oraz z połową składu z juniorów. W lato potrzeba napastnika, stopera, bocznych obrońców i chociażby jednego skrzydłowego.

1

Najbardziej dziwi mnie tutaj pewność co do pucharów. Żeby się nie okazało, że mentalność zaraz i w Lidze Mistrzów pójdzie się je*ać

1

Rasizm to jest tylko wtedy jak Viniciusa wyzywaja

15

Jeżeli na ostatnich 8 meczów wygrywasz 1, to nie zasługujesz na mistrzostwo, niestety jest to brutalna prawda, ligę wygrywa ten co najwięcej punktuje. Nie jest to wina sędziów, czy kosmitów, a Barcelony. Czy ktoś każe im marnować dwie setki? Czy ktoś nie pozwala murarzom strzelać z dystansu, tylko z tą piłką włazić na siłę do bramki? Czy nam strzelać nie kazano? Real może grać kupę, ale oni zawsze się motywują na takie mecze, a u nas tego nie ma. Jeśli remisujemy, albo przegrywamy z takimi drużynami do 60 min, to wiedz że tak się to już skończy, słaby mental. Nie zasługujemy na mistrzostwo, a żadne 2:5 z Realem tego nie zmieni.

0

Słabo to wygląda, jeżeli jedynym celem tego klubu jest wygrywanie z Realem, to słabo.

2

Liga przegrana, to koniec, mierdy wymęczą jutro

7

@robsesh jednocześnie odpadł z Ligi Mistrzów, a później odpadł z Ligi Europy. Zresztą on z LE odpadł dwukrotnie. Dla Xaviego zawsze szacunek za wygranie mistrzostwa, aczkolwiek nie nazwałbym go dobrym trenerem, następny sezon zweryfikował.

1

@Rewolucja123 "Przygotowanie Fizyczne - Tak jak napisałeś, po 70 minucie drużyna siadała i praktycznie kończyła przygodę w spotkaniu" dlatego dla takiego trenera nie ma miejsca w Barcelonie. Tu trzeba zapie*dalać, a nie grać do 70 minuty.

3

To nie jest klub gdzie grasz czy trenujesz z sentymentów. Xavi był przeciętnym trenerem, bez żadnej wizji, a jedynie na czym bazował to na taktyce tysiąca wrzutek. Był nerwowy, co widać było, kiedy druzyna przegrywała i potrzebowała dowódcy. Jedyny plus, to wprowadzanie młodych, ale pytanie z takim budżetem musiał to robić, bo gdyby miał do wyboru transfery za miliony, a wprowadzanie szkółki, to wiadomo co by było, chociaż Casado trzymał na ławce, więc różnie to bywa.

0

Jak myślicie, jak Flick postawi jednak na Szczęsnego, to Penia się obrazi?

33

"Atlético to drużyna dość faworyzowana przez system sędziowski" takie słowa wczoraj zostały wypowiedziane w reżimowej real madryt tv
Oni naprawdę są bezczelni. Po meczu z Celtą oni mają czelność w ogóle mówić coś o sędziowaniu? Niczym się ta telewizja nie różni od putinowsko-koreanskich standardów, obrzydliwa telewizja i obrzydliwi ludzie.

0

@Maks91 moze Fati się skusi tam pójść, miejsce się zwalnia, miasto ładne jak Barcelona

0

Czyli jesteśmy w momencie, że Flick wie, że Szczęsny jest lepszym bramkarzem i pewniejszym od Peni, bo wcześniej na konferencjach nie dawał wątpliwości kto będzie bronił.

2

@Comentateiro Marca: "Syn Negreiry w 2009 roku spotkał sie z Laportą"

2

A ja mam niedosyt po niedzieli. Można było ich upokorzyć jak nas Bayern, były ku temu przesłanki, bo graliśmy jak z nut.

8

@AmigoBlancos ja to bym się wstydził chłopie takiego zwycięstwa xD zapadłbym się pod ziemią i bym się nie udzielał

1

Po co tego Szpakowskiego wskrzeszali? Serio za rok mundial i za pewne go tam siła wypchają i dadzą skomentować finał

0

A czego się spodziewać od klubu, który strzelił w finale Ligi Mistrzów gola ze spalonego?

0

No nic pozostaje liczyć na sprawiedliwosc, trafić na nich w następnej rundzie, wypuścić Lamine i Raphinhe na nich i poprawić wynik z niedzieli

2

Nie moge, że na notatniku, nie widzą tam karnego, tylko że się położył, co za łby XD

8

A co wy myśleliście, że będzie jakaś sprawiedliwość? Dostali w pi#de od Barcelony 2:5 to nie pozwolą, żeby znowu się skompromitowali.

7

I co oni mają czelność mówić, że Barcelona sędziów kupuje? Xd

0

A czemu dziś Golden boy lepszy od Yamala, Guler nie gra?

8

No klasyk. Roque raczej kariery nie zrobi w Europie. Miała być Barcelona, plaża, pokazy mody, kasa jak struna, a będzie raczej powrót do faweli, więc się ewakuuje. Nie szkoda mi go, bo się biorą za te gwiazdeczki z instagrama, a później no jak widać, teraz jeszcze mu zniszczy reputację i do powrót do Brazylii.

0

Ale miał farta, że akurat na środek to poleciało w niego

0

De Jong ależ drybling, szkoda tylko że zamiast z rywalem, to z powietrzem.

0

Pena już osrany znowu, widać, że czuję oddech Szczęsnego na plecach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?