Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Tak czerwona i jeszcze karny dla Realu bo mogą tego nie wygrać, co to za pierdo*enie
1
Przepchać ten mecz przepchaja. Ale nie wyobrażam sobie, żeby Barcelona znowu ich nie zmiotła jak w finale. Nie, że nie mam Pokory, ale jest ogromna różnica grania w piłkę pomiędzy nami a nimi. Laga na Mbappe, karny, i jakiś wylew obrońcy, to jest sposób Realu. Nie mają żadnego pomysłu, schematu. Wystarczy potrzymać piłke, trochę pressingu i ich nie ma. Nie widzę tego, że do klasyku ich gra nagle się zmieni, bo nie, nadal będą liczyć na fart, karnego czy przebłysk Mbappe. Musi być rzeźnia inny wynik to będzie katastrofa
4
I gdzie ten Bellingham niby lepszy jest od Pedriego? Ja nie zauważyłem, żeby on dziś chociaż zrobił połowę to co zrobił Pedri ostatnio
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Coś wam się przesłyszało. Zapewne śpiewali "Belli" "Belli" nawiązując do tego lepszego pomocnika z najlepszego klubu świata zza miedzy
0
To jak z tym Olmo będzie mógł zagrać po kontuzji czy już nie?
3
Nie wiem czy jest się z czego na ich miejscu cieszyć, jeżeli Barcelona wygra, to dla nich chyba gorzej zagrać z nami w finale
3
zobaczymy jak znowu dostaną piątkę czy tak będzie pajacował xD
2
@SelloutCrowd tylko, że to są gwiazdeczki z wielkiej ego. Każdy chce tam być najlepszym, złote piłki, wszystko ponad klub.
1
Ten nowy Ramos lepszy od Cubarsiego też się nie popisał
1
Wszystkie piłki na Vazqueza to pewny gol, przecież Raphinia to znowu będzie robił z niego młyn
1
Widzę, że na notatniku pojawia się gorący temat rzekomych fałszywych dźwigni, oczywiście temat nie łączy się z tym, że znowu są głośne kontrowersje sędziowskie z udziałem tego śmiesznego klubu
1
@arturek831 jako rezerwowy się przyda
22
Nie po to Mbappe przyszedł do realu, żeby nie wygrał pucharów. Będą robić wszystko przeciwko nam, żebyśmy niczego nie wygrali.
1
Chłop strzelił samobója ręką, to nie będzie uznany gol
0
real protestował, bo sędzia im nie dał karnego, którego nie było, więc teraz będą takie sytuacje
0
Karny to dla Realu, dla Barcelony wolny z linii xD
3
Nie ma co się i tak tym przejmować, bo do klasyku i tak będą przepychać tak mecze.
2
Jak tak dalej będzie, to młodzi piłkarze szybko będą kończyć kariery, bo granie w piłkę nie będzie przyjemnością, tylko męczarnia. To jest jakaś abstrakcja, że graja tyle meczów w sezonie, nieważne czy zarabiają 100 euro rocznie czy milion, człowiek to nie robot, a w przyszłości na pewno się to odbije na zdrowiu. Dziwie się, że nikt nie walczy z tymi dziwnymi pomysłami i tworami Fify i uefy
5
lekki uraz 4 tygodnie przerwy i wroci
2
takie de Jonga właśnie z Ajaxu chcielismy
10
@Rarenzio piłkarz nie jest ponad klub
1
I dalej będą ściągać przepłacone gwiazdki, dla których ego i bycie najlepszym jest ponad klub, ale to dobrze, kolejna manita szybko ich na ziemię sprowadzi
5
Xavi ma za słabą głowę, żeby bawić się w trenerke na wysokim poziomie. W Barcelonie i tak za długo był. Jeżeli przepracował ten okres i ułożył sobie w głowie, to może być co najwyżej trenerem jakieś Sevilli.
1
On chyba jest jakiś niepoważny. Razem z Penią w lato do sprzedaży. Mamy pewnego bramkarza w bramce, a nie kogoś kto tylko stoi I patrzy jak piłka leci obok.
1
Z tej kontuzji Casado może jedynie pocieszyć fakt, że trenerem nie jest ogrodnik czy inny wynalazek, tylko Herr Flick, który zaraz tam postawi Erica Garcię i zrobi z niego klasowego śpd.
1
Haha a na notatniku euforia "mamy lidera!" Hahaha
0
@Azazel_Pazuzu a mi się wydaje, że właśnie o zbawicielem Realu nie będzie i tez będzie to wyglądało jak wygląda teraz.
0
Nie oszukujmy się. Z Ligi Mistrzów oni powinni odpaść, a że grali z Atletico, które po pierwszym golu stawiało mur i nie kwapili się, żeby cokolwiek zrobić z przodu to inna kwestia, bo to co oni się na pompowali jacy nie są znowu wielcy i najlepsi.
11
Ja bym dał Viniego. W końcu bohater wczorajszego meczu.