Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Azazel_Pazuzu ja mam nadzieję, że po zmianie prezydenta wezmą się za tych oszołomów (bo tylko on ułaskawia kolegów, wybiera prezesa TK czy KRRiTV która dala im koncesje)
0
męczennik ofiara rasizmu za swoje prowokacje, agresywne wejścia, mogące rzeczywiście skończyć się źle dostaje jakieś śmieszne 2 zawieszenia, za które grozi 12. Real zazwyczaj nie przyjmuje tego do wiadomości i od razu ruszają z odwołaniem. Lewy za jakieś gesty dostaje..3 zawieszenia. Bardzo dobrze, że kluby z Hiszpanii nie zamierzają "wspierac" tego reżimowego klubu.
1
Real Madryt i Vinicius męczennicy futbolu. Sami sobie zgotowali taki los.
11
Notatnik to juz po prostu jest chamska tuba propagandowa, mający na cel robić sieczkę w mózgu swoim użytkownikom, karmiąc ich manipulacyjnymi artykułami. Jak można napisać w artykule "atak trenera Barcelony na Real Madryt "? Czy oni już przekroczyli granice żenady? Flick nie atakuje nigdy nikogo, można zarzucać wiele, ale nie żeby kogoś Niemiec oskarżał czy czymś obrzucał. Festiwal obłudy i propagandy w Realu trwa
8
Najbardziej śmieszy mnie to, że żaden klub nie przyłączył się do ich "protestu" przeciwko sędziom. Nawet Athletic Bilbao coś wspomniał, ze Carvajal złamał rękę jednemu z ich zawodników i dostał za to żółta. Śmieszne jest to, że nikt z nimi się nie solidaryzuje. Niestety kibic Realu jest zbyt za głupi żeby to zrozumieć i będą atakować Barcelone
4
A może Pena się za pewnie już poczuł i coś powiedział może źle, albo czymś mocno zdenerwował Flicka. Nie wiem możemy rozmyślać tylko, najważniejsze jest dobro drużyny, a tym dobrem jest posadzenie go na ławkę.
0
Mam tylko nadzieję, że Barcelona nie będzie wspierać Realu w ich "walce " z sędziami i nie będzie wykonywać żadnych ruchów. Nie po tym wszystkim jak nas oczerniają za Negreire.
8
Narracja w Realu Madrytu w jest jedna. Najbardziej poszkodowany klub. Wiecznie okradani, wszyscy przeciwko nim, rasizm, negreira itd oni żyją w jakieś bańce, że są najlepsi, że każdy marzy, żeby tam grać, że są szanowani i uwielbiani (szczególnie w finale superpucharu kiedy kamery pokazały męczennika i Ancelottiego) na nich nie działają żadne fakty, argumenty, że są słabi, że mają betonowego trenera bez taktyki, bez pomysłu, mają zadufanego prezesa dla którego swoje ego jest ważniejsze niż klub, bo jak wytłumaczyć fakt, że w lato zamiast ściągnąć obrońcę i zastępcę Kroosa, to ściągnął Mbappe swoje wielkie marzenie, w miejsce gdzie gra rzekomo najlepszy piłkarz poszkodowany przez rasizm vinicius? Nie wiem, oni żyją w jakimś swoim urojonym świecie, gdzie sa wiecznie poszkodowani, oszukani przez system. Szczególnie kiedy czytam notatnik, mam wrażenie że ten cały real madryt to jest jakiś eksperyment społeczny, bo nie wierzę, że ludzie mogą być tak odklejeni od rzeczywistości.
4
@Mlodygavi33332 a co Pena to niby przyszłość klubu? XDD
0
Spróbowaliby oddać parę strzałów z daleka, to nie, dalej na siłę szukać w polu karnym. Już nie mam słów, co chwila to samo, serio ten Flick nie widzi tego, czy oni są jacyś inni i graja po swojemu?
0
@Zawsze_Wierny bo nie mają zielonego pojęcia czemu graja tak slabo
7
Jest szansa, żeby dogonić real, to nie, nagle Yamalowi piłka odskakuje, Raphinha nie wie jak strzelać. Masakraz a tego Araujo to sprzedać i zapomnieć
1
@Recha_0684 by wystawił Inakiego Pene, a później płacz, że znowu zwykła kontra i gol
21
Czyli odpalili protokół Negreira. Typowa żałosna propaganda, nic o tym, że znowu zagrali fatalnie, że beton nie robi zmian, zajeżdża ich, że ich wielkie gwiazdory znowu nic nie pokazały. Mało im wyników 0:4, 2:5. Obrzydliwy klub, zero autorefleksji, jada na tym Negreirze, bo wiedzą, że są żałośni i słabi. Czekam z niecierpliwością na el clasico
14
70 min Real remisuje - i tak wygrają, i tak strzelą.
70 min Barca remisuje - i tak nie strzela, to koniec xD
1
@A4ron a może i strzelać sto goli w sezonie dla tego psg, on tam ligi mistrzów i tak nie wygra. Dla mnie jest to jeden z najbardziej idiotycznych piłkarzy na świecie. A tej setki z Liverpoolem do dziś nie mozna przeboleć.
0
Ciekawe dlaczego Flick nagle stawia na Teka, a nie Inakiego
0
@Marcelinho99 zresztą jak on nie rozumie, jakie błędy popełnia, to tym bardziej sprzedać, zapomnieć...
6
Jakie przedłużanie kontratku? Czy ten Laporta z Deco rozumami z drzewem się pozamieniali? Ten gość nie powinien grać w Barcelonie, kiedy te dzbany się nauczą nie przedłużać i nie dawać wysokich kontraktów tego typu zawodnikom? On poza tym, że po 6 latach w Barcelonie kilka razy wykopał piłke, obronił parę strzałów (w tym ze spalonych) nie dał żadnych argumentów do bycia bramkarzem Barceloniy. Jest to typowy kloc. A jak ktoś tęskni za nim, to niech sobie przypomni sezon za Xaviego
1
@Arden ta, a później sprzeda to zagranicznemu przedsiębiorcy xd
3
@FCB_dimiC Pena jest niepewny. To, że wyjdzie i raz mu się uda gdzieś wykopać piłkę, albo obronić strzał lecący w niego nie robi z niego kogoś klasowego. Jest to przeciętny bramkarz i dziwie się, że ktoś chce tego ręcznika z powrotem mając na uwadze, że straty punktów w lidze, to również jego wina.
6
@Andi18 tak samo jak Enrique, Xavi czy Guardiola
2
A co się nagle obrońcy Inakiego "wszystko piąstkuje" Peni znalazło? Szczęsny jest dużo lepszym bramkarzem od tego ręcznika.
4
To wszystko wykalkulowane było, gdyby to był mecz o wszystko, to by się skończyło jak z Benficą
Nie ma co dramatyzować, ostatnie sezony, to się kompromitowalismy w Lidze Mistrzów, odpadaliśmy do Ligi Europy, bo byliśmy na tym poziomie, a teraz zajmujemy drugie miejsce w "nowej" Lidze Mistrzów pokonując Bayern, BVB czy Benfice, a wielcy faworyci zagrają w play offach, albo ledwo do tych play offów weszli, rzutem na taśmę.
1
@pt9 no zajebistą
3
Ten Araujo to jest dramat, co ten gość gra. Sprzedać w lato, ściągnąć Taha
0
@GigiAmoroso tam już się coś wypala, pytanie co
0
Dajcie na luz, mamy pewny awans, grają rotacyjnym składem, mają wywalone żeby ten mecz dograć i tyle
7
Dziwie się, że ten dziad nadal piastuje takie stanowisko. Ta liga upada. Premier League odjeżdża lidze hiszpańskiej finansowo, marketingowo i sportowo. Kluby nie mogą rejestrować piłkarzy, bo tebas "uzdrawia" finanse klubów, że Ci musza kombinować (nie mówię, że to złe, ale na pewno nie w tebasowej formie) mamy tragicznych sędziów, nie ma kolejki w meczu Realu czy Barcy bez kontrowersji, a jego problemem jest Olmo. Obrzydliwy dziad.
3
@Pablozeusz problem jest w tym, że te autobusowe zespoły nie walczą o nic. Im wystarczy się utrzymać i tyle. Ja osobiście uważam, że liga powinna być zmniejszona do 16 drużyn. Wzrośnie jakiś poziom i nie będzie dochodziło do takich absurdów, że lepiej żeby takie Getafe na złość zamurowało się Barcelonie i wygrać, by w następnej kolejce przegrać z jakimś Alaves.