Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Faro jacy tam dżentelmeni graja
61
Temu Bellinghamowi upiekło się w meczu z Atletico, ale tu już sędzia nie miał litości. Najgorsze jednak jest to, że oni nie mają żadnej autorefleksji, tylko taki Ancelotti będzie robił z sędziego debila, który nie zna angielskiego
Bezczelnie ludzie, bezczelny klub
1
Jeżeli Real Madryt chce stworzyć plan naprawczy ligi i sędziów, to rozumiem, że w tym planie naprawczym, ostre wejścia czy prowokacje Viniciusa będą surowo karane?
0
Perezowi na stare lata już odwaliło i on by chciał wprowadzać totalitaryzm, tylko że w piłce nożnej
3
W Madrycie ledwo wygrali z najgorszym City za Pepa, które przegrywa mecze za meczami, i to grając w jakieś fazie play off, i już tryplety rozdają. Zapomnieli tylko, że przed nimi mecze z Barceloną
3
Mental to miała Barcelona wygrywając z Benficą, tu to po prostu jak zwykle jakiś wylew bramkarza i dlatego wygrali
13
W tym City projekt Guardioli się już wypalił. Pep za długo już tam jest. Wygrał wiele i wszystko już tam. Myślę, że szejk powinien szukać od nowego sezonu szukać trenera.
5
@blakkudium jakie to jest głupie matko jedyna. Nie ma klimatycznego miejsca do oglądania meczu poza stadionem jak właśnie pub, czy bar. Ten canal+ to dziady, nie dość że puby płacą im 70 zł za te kanały, za które lecą same reklamy nawet przed hymnem ligi mistrzów, to jeszcze trzeba kupować jakieś ich super pro licencje. Już ten polsat lepiej to transmitował i tak nie dziadował jak oni.
7
Negreira już nawet takie sprawy wymyślą?
2
@FeriFcb no dalej chcemy
2
Ale to się zmienia. Jeszcze tydzień temu było -7 koniec la ligi, Real mistrzem, a teraz jest -2 :D
3
Tak się gra i pokazujesz swoją przydatność, kiedy każdy wypycha cie z klubu, brawo Eric. Szkoda, że Fati czy Pena nie mają tyle w sobie ambicji.
0
Fajnie Szczęsny że się rzuciłeś i złapałeś, ale wez spróbuj stanąć i wypiastkowac
3
Vinicius by dostał upomnienie
4
Brudna liga negreiry
1
I widać jak bardzo ważny jest Flick, dzięki któremu taki Pedri gra jak najlepszy piłkarz świata.
7
Szczerze mówiąc to Pedri > Bellingham i to jest bezdyskusyjne
4
No co kontrakt podpisany, pensja wyższa, to teraz czas na długa kontuzje.
2
I znowu ten gamoń podnosi rękę. Po raz kolejny. Sprzedać go i niech gra Cubarsi. Co za gość..
0
Mimo wszystko mam nadzieję, że Cubarsi siedzi na ławce tylko dla odpoczynku z nadmiaru meczów w tym sezonie.
0
Nie wiem czemu, ale oni chyba celowo to zrobili xd
17
I oni maja czelnosc w ogóle walczyc z sedziami, jak maja takich chamów w druzynie
0
Zobaczymy czy wywieranie presji nad sedziami przyniesie dzisiaj korzysc.
7
Jak mu nie pasuje to wypad do jakiegoś średniaka, tam gdzie jest jego miejsce. Za dużo i tak szans dostawał. Szczęsny pomimo wpadek jest o wiele pewniejszy od niego i ma lepsze warunki fizyczne. A ten recznik co potrafi? Obronic strzał ze spalonego?
2
Pięknie to czytac, nareszcie ta druzyna nie jest druzyna przegrywow
6
@Lewangoooolsky to jest jeden z powodow dla ktorych broni Tek, ale sa tacy co bronią Inakiego, bo rzekomo łapał rytm, tzn wybiegł dwa razy za pole karnego i wybił i raz w meczu obronil strzał
1
@VinDiesel nic dziwnego, ze kazdy jest przeciwko nim, bo oni walcza o sprawiedliwosci jak srini z rasizmem. Perez chce tam wszystko kontrolowac, dlatego taka narracja.
0
Co jak co, ale rekin jako rezerwowy napastnik jest idealny.
8
Smieszą mnie żale i płacz kibiców Realu, że oni "walczą" ze skorumpowanymi sędziami, systemem itd, ze nikt z nimi nie chce trzymac w tej walce. Problem jest taki, ze oni tak walcza o sprawiedliwosc, jak Vinicius z rasizmem.
0
Flick widzi, że w lidze grajac z autobusami rywalom wystarczy jedna kontra na mecz i gol. Pena jest pewniakiem do wpuszczenia gola z takiej kontry, bo nawet sie nie rzuci. Co innego ze Szczesnym. Tu jest całkowita odwrotnosc.