9

No to zaraz propaganda Realu Madryt będzie głośna, nie pamiętając, że w 2015 roku też mieliśmy zakaz

0

Nie wiem, nie jestem przekonany, mam nadzieję, że na razie chodzi o to, żeby został do lata.

0

@4Fabregas4 a jak ma ich odbudować, jak oni z 4 ligowcem nie dają rady? Flick może im dawać co tydzień pierwszy skład, ale to u nich w głowie to wszystko siedzi.

1

Jeżeli on ma już w głowie odejście, to odejdzie, nie ma co na siłę zatrzymywać, oddał wczoraj serce, ale on myślami raczej jest poza klubem. Można sztucznie jeszcze tworzyć napiecie ze zostanie jak Neymar, ale to nic nie da.

26

W 2019 roku byłem bardzo zadowolony z tego transferu, myślałem, że Bartomeu załatwił nam klasowego pomocnika na lata, przyszłość tego klubu, ile on miał 22 lata wówczas? Czas pokazał, że on jest po prostu słaby, nie pamiętam od tego 2019 roku żeby on jakikolwiek rozegrał cały dobry sezon, albo chociaż pół. On mi się kojarzy z tą najgorsza Barca z lat 2020-2022 bezradna, biedna, skompromitowana. Barcą, która spuszczała łeb przed większym rywalem i prosiła o jak najmniejszy wymiar kary. Broniłem go długo, ale Czas się zakończył. Zarabia za dużo, mamy problem z rejestracją nowych graczy m.in przez jego pensje, a on nic zespołowi nie daje. Flick wczoraj nie dając mu chociaż chwili pokazał, że na niego już nie liczy i dobrze bo pewnie by się skończyło 5:5 po jego błędach i koleczkach.

3

Jakoś spokorniali na notatniku, żadnych artykułów o rejestracji Olmo, komunikatach 7 ligowych klubow, którzy wyrażają sprzeciw temu, nic o Barcelonie i Laporcir, nic o Negreirze. Dziwne.

30

Najlepszy moment, jak kamery pokazały Viniciusa i Pereza, to stadion zaczął gwizdać, a jak Laporte to były oklaski. Nikt ich nie lubi i nie szanuje, każdy chyba się z tego zwycięstwa Barcelony cieszy.

3

2:5 a Flick się bał wystawić de Jonga xD

3

Już jutro Negreira, oświadczenie 4 ligowego klubu w związku z Danim Olmo, coś o Laporcie.

1

Mimo wszystko mam niedosyt xd

21

Żadnych litości, jazda z nimi, za te propagandę i szczucie na Olmo i klub

8

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Spokojnie na Ancelotti ma asa w rękawie na ławie, de Jonga

0

Negreira nielegalne zarejestrowanie Olmo!!!

3

Xavi dziękujemy za Yamala

0

@adamek20151 już lepszego od Cubarsiego zreszta

0

@tomek8756 w polskim szkolnictwie ciezko się nauczyć nawet na 30 procent

8

To jest TV Republika a nie RMTV

0

@Marcelinho99 nie jest*

1

@Stinger_ jak nie pierwszej randce, ja posuwasz, to znaczy że to jest materiał na żonę, a zwykły szon, który po Tobie kto inny będzie pompować

0

@Rewolucja123 nie powinno

0

Wow niemożliwe, a niektórzy by chcieli Xaviego i jego projektu, który potrzebował kilku suchych lat

1

Już się zaczyna xD jeszcze mu dać 5 letni kontrakt na poziomie Fatiego

8

Chlop przedłużał umowę w 2021 roku był obiecującym piłkarzem, przyszłością tego klubu, to mu obiecali lepszy kontrakt. Dziś jest rezerwowym, 17 letni Cubarsi jest na dzień dzisiejszy lepszym piłkarzem od niego, dodatkowo jest to zawodnik kontuzjogenny i większość sezonu spędza poza boiskiem. Dość już dawania lukratywnych kontraktów, to nie jest Arabia, właśnie mamy de Jonga i Fatiego, którzy mają ogromne pensje, nieadekwatne do poziomu ich gry. Później mamy problemy finansowe i z zasadą fpp. Nie można tu obwiniac Laporty.

1

@MOLESTA e tam, ale Olmo..

0

No tak dajmy mu 20 mln rocznie, kontrakt na 6 lat, z jego kontuzjami, to skończy jam Fati czy de Jong, sprzedać

0

@MesQueUnClub96 karnego brakuje

11

Biedny ten vinicius dzis Maffeo nie daje mu żyć, w niedziele Gavi

0

Jak to jest, że tego wsiura nikt nie lubi? On musi miec z każdym piłkarzem konflikt

0

@Murazor dlatego lepiej się go pozbyć bo śmierdzi mi tu chęcią wysokiego kontraktu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?