Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
36
Wiadomo, że straciła. Real nie dostaje średniaków, nie ma zapewnionego awansu po 3 kolejkach, jest ciężej.
0
Może z tą Szwecją rzeczywiście jest coś na rzeczy...
0
@Herato tam nikt niczego nie złoży, dopóki Perez rządzi
12
@macio_944 najlepsza Barca w historii xD widać, że średnia wieku tych zje*ów wynosi 16 lat
6
Ten Asencio zagrał całkiem dobrze, oprócz tego kiksu gdzie strzelił prawie swojaka, i przy golu Mac Alistera też mógł lepiej się zachować, ale zagrał dobrze. Na szczęście to Real Madryt, a trenerem jest betonowy dziad, więc jego szansa się skończy jak wróci Militao i "swojego" Cubarsiego mieć nie beda
0
@Wasacz_ na szczęście nikt powazny w tej lidze Pereza nie zamierza brać udziału
18
Na starych zasadach, to Real miałby w grupie Szachtar, Spartę Praga i Malmo i już by dawno wyszli, Mbappe z Vinim na strzelaliby po 10 bramek, po 3 kolejkach by awansowali i mogli w spokoju przygotowywać się do fazy pucharowej, to nie, to zła uefa musi być przeciw nim i stworzyć jakąś fazę ligowa
1
Nie moge, jak oni się z nas śmieją, że przegraliśmy z Sociedad i remis z Celta jak oni przegrali z każdym silniejszym zespołem
4
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
12
Lewandowski wyczuł, że ma szansę ostatnia na złota piłke i widać jego ogromną prace
4
Jął zwykle Flick wyjaśnia hejterow xD
0
E Lala but ci się
13
Lewandowski strzela 100 gola w Lidze Mistrzów w barwach Barcelony, historia pisze się na naszych oczach
1
Ciekawe kto skrzywidził tego Martina i zrobił z niego, albo mu wmówił, że on będzie bocznym obrońca. Gość, ani szybki nie jest, ani nie ma dryblingu, nic nie wnosi i w obronie i w ataku, nic kompletnie..
0
Flick out czas na Inieste, to już nie są zarty a kpina z klubu I kibicow
11
Oho już się zaczyna szybciej niż myślałem xD
1
@Borneo ten Nawrocki to dostanie niecałe 30 procent głosów od elektoratu. Trzaskowski w pierwszej turze bierze to
3
Perez to już jak Kaczynski. Ci co nie głosowali na viniciusa to są źli, nie znają się na piłce, jak można mieć swoje zdanie i głosować na kogoś innego? Powinno się głosować na jedynego słusznego viniego, najlepiej żeby w jury ZP siedzieli przedstawiciele Realu Madryt, bo kto nie z nami, ten przeciw Polsce!
7
@Emerald oczywiście Mbappe zresztą tez
1
@macio_944 Perez to już pewnie nie ogarnia co się dzieje koło niego
1
Widać te szkółkę, żaden wychowanek nie gra w pierwszym, tylko przepłacone gwiazdory. Dziadowi się już dobrze odkleja.
1
@patrykzmc2000 skończy się tak, że ściągną jakiegoś wychowanka za free i tyle będzie z transferów
1
Kounde ma to w dupie, bo on jutro ubierze obcasy i pójdzie z siebie zrobi debila gdzieś na instagramie
0
Zrobił to jak wielki Vinicius!
3
A pomyśleć, że są tacy, którzy chcieli jego "last dance" dobrze, że nie wrocił, dla mnie on się wypiął na klub i niech se siedzi w tym USA i kasę zbija
1
@Litman zaczyna się już ten cykl, zwalanie na wszystko, na wszystkich, na wiek piłkarzy, powietrze, murawę, stadion, ale swoje ego i nie pozwala zwalić na siebie i uznać, że to ja jestem i mój brak kompetencji przyczyną tej gry Reprezentacji. Probierz w ekstraklasie niczego nie osiągnął, a miał coś w Reprezentacji? XD euro, końcówka eliminacji do euro i Liga Narodów go totalnie zweryfikowały, a za chwilę el do mundialu, tam to się będzie działo, a przypominam, że nie będziemy mieć baraży z LN, czy nie wycofają Rosji przed meczem barażowym, żebyśmy się znowu mogli na wielki turniej wślizgnąć..
3
Z tej kadry już nic nie będzie, dopóki Probierz zostanie na stanowisku selekcjonera. Koles totalnie się do tego nie nadaje, EURO go zweryfikowało, a teraz brutalnie to zrobiła Liga Narodów.
1
W ostatniej Lidze Narodów do dywizji B spadła Anglia, gra tam też ćwierćfinalista Euro Turcja, oraz nasz pogromca Austria. Dywizja b to nasza liga, nasz poziom, chociaż i tak można mieć wątpliwości. Ta reprezentacja to dno i kilometr mułu, na mundial to pewnie też nie wejdziemy.
17
Ja tez pamiętam półfinał z Liverpoolem setka na 4:0