1

No cóż Flick teraz będzie mieć problem. Ma krótką ławkę, z tygodnia na tydzień ktoś mu odpada, musi kleić to juniorami z Barcy B, kombinuje jak może. Ciężko będzie grać na 3 fronty. Oczywiście wina należy do Laporty i tego cymbała Deco, dla których transferami są powrót Gaviego w listopadzie i powrót de Jonga w nowym roku, tylko i wyłącznie jest to ich wina.

3

Z tej drużyny przegrywów został właśnie jeden z głównych architektów Ter Stegen. Niestety dopóki on tu będzie grał, to w Lidze Mistrzów nigdzie już nie zajdziemy.

0

Ja tak myślę, że Vinicius tym gadaniem szuka wymówki żeby iść do Arabii i tak będą musieli się pozbyć albo go albo Mbappe, a wiadomo, że Perez Mbappe nie wypusci

76

91 minuta jest 7:0 a oni graja jakby było 0:0 i trzeba gola strzelić, by wygrać. Jest różnica pomiędzy tym co nie mieliśmy przyjemności oglądać w tamtym sezonie, a teraz

2

Hansi Flick kochamy cie

1

Za Xaviego byłoby 1:0 i byśmy na czas grali

1

Jutro taka piłkę Vini pośle do Mbappe, a nie czekaj bo oboje będą na lewej flance

7

Przypominają się czasy MSN, kiedy tylko czekało się na bramkę po takich zabawach

1

Za Xaviego przygotowanie fizyczne leżało, tutaj się to ogląda z wielką przyjemnością.

1

@PatrykBarca a ty w ogóle widzisz różnice gier? Nie chodzi o wynik

17

Mbappe c*uja gra to trzeba grzać temat Negreiry

0

Ogólnie ta kadra jest w mojej opinii przeciętna. Nie zdziwiłbym się gdyby znowu odpuścili i odpadli już w fazie ligowej LM, aby skupić się na lidze.

0

Za Xaviego byłoby 5 punktów xD

5

Co jak co, ale ten Yamal to nam się trafił..

1

Olmo fajna zmiana, będzie z niego pociecha, ale Europy my nie zawołujemy, bez klasowych zmienników.

3

Samymi młodymi nie da się wygrywac

4

Hansi to najlepsze co mogło ten klub spotkać teraz

0

Czytając komentarze na stronie białych, mam wrażenie, że oni się boją Flicka xD

8

Barcelona pressujaca jest to piękny widok, oby Flick wyciskał więcej od tej drużyny, i żebyśmy nie musieli pamiętać już czasów Xaviego

0

Barcelonie wystarczy, żeby trenował trener, a nie jakieś wynalazki z nadzieją, że trafi się drugi Guardiola

5

Negreira co ty robisz?

1

Na szczęście nasz mistrz Deco ma inne problemy niż lewy obronca

1

Wtf co on tam sprawdzą? Czemu tak w meczach Realu nie robią?

4

Laporta szybko sprzedawaj go, może Olmo uda się zarejestrować

2

Czemu tu nie ma jakiś transparentów typu Laporta out, czemu nikt tu nie gwiżdże?? Podoba się tym piknikom co ta gruba świnia z tym przydupasem deco robią z tego klubu?

0

@gukwa no cieszymy sie

0

@adi7adi8 razem z prezesem rzecz jasna

7

W przyszłym sezonie będzie ta sama telenowela. Wypchną na siłę Lewandowskiego, myślę, że jeszcze Raphinie. Laporta to jest największy szkodnik tego klubu on i Bartomeu zapiszą się na kartach niszczycieli Barcelony.

0

@Kondziubarca jest optymizm w tej sprawie

3

Jedynym normalnym rozwiązaniem jest sprzedaż tego klubu komuś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?