Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No cóż Flick teraz będzie mieć problem. Ma krótką ławkę, z tygodnia na tydzień ktoś mu odpada, musi kleić to juniorami z Barcy B, kombinuje jak może. Ciężko będzie grać na 3 fronty. Oczywiście wina należy do Laporty i tego cymbała Deco, dla których transferami są powrót Gaviego w listopadzie i powrót de Jonga w nowym roku, tylko i wyłącznie jest to ich wina.
3
Z tej drużyny przegrywów został właśnie jeden z głównych architektów Ter Stegen. Niestety dopóki on tu będzie grał, to w Lidze Mistrzów nigdzie już nie zajdziemy.
0
Ja tak myślę, że Vinicius tym gadaniem szuka wymówki żeby iść do Arabii i tak będą musieli się pozbyć albo go albo Mbappe, a wiadomo, że Perez Mbappe nie wypusci
76
91 minuta jest 7:0 a oni graja jakby było 0:0 i trzeba gola strzelić, by wygrać. Jest różnica pomiędzy tym co nie mieliśmy przyjemności oglądać w tamtym sezonie, a teraz
2
Hansi Flick kochamy cie
1
Za Xaviego byłoby 1:0 i byśmy na czas grali
1
Jutro taka piłkę Vini pośle do Mbappe, a nie czekaj bo oboje będą na lewej flance
7
Przypominają się czasy MSN, kiedy tylko czekało się na bramkę po takich zabawach
1
Za Xaviego przygotowanie fizyczne leżało, tutaj się to ogląda z wielką przyjemnością.
1
@PatrykBarca a ty w ogóle widzisz różnice gier? Nie chodzi o wynik
17
Mbappe c*uja gra to trzeba grzać temat Negreiry
0
Ogólnie ta kadra jest w mojej opinii przeciętna. Nie zdziwiłbym się gdyby znowu odpuścili i odpadli już w fazie ligowej LM, aby skupić się na lidze.
0
Za Xaviego byłoby 5 punktów xD
5
Co jak co, ale ten Yamal to nam się trafił..
1
Olmo fajna zmiana, będzie z niego pociecha, ale Europy my nie zawołujemy, bez klasowych zmienników.
3
Samymi młodymi nie da się wygrywac
4
Hansi to najlepsze co mogło ten klub spotkać teraz
0
Czytając komentarze na stronie białych, mam wrażenie, że oni się boją Flicka xD
8
Barcelona pressujaca jest to piękny widok, oby Flick wyciskał więcej od tej drużyny, i żebyśmy nie musieli pamiętać już czasów Xaviego
0
Barcelonie wystarczy, żeby trenował trener, a nie jakieś wynalazki z nadzieją, że trafi się drugi Guardiola
5
Negreira co ty robisz?
1
Na szczęście nasz mistrz Deco ma inne problemy niż lewy obronca
1
Wtf co on tam sprawdzą? Czemu tak w meczach Realu nie robią?
4
Laporta szybko sprzedawaj go, może Olmo uda się zarejestrować
2
Czemu tu nie ma jakiś transparentów typu Laporta out, czemu nikt tu nie gwiżdże?? Podoba się tym piknikom co ta gruba świnia z tym przydupasem deco robią z tego klubu?
0
@gukwa no cieszymy sie
0
@adi7adi8 razem z prezesem rzecz jasna
7
W przyszłym sezonie będzie ta sama telenowela. Wypchną na siłę Lewandowskiego, myślę, że jeszcze Raphinie. Laporta to jest największy szkodnik tego klubu on i Bartomeu zapiszą się na kartach niszczycieli Barcelony.
0
@Kondziubarca jest optymizm w tej sprawie
3
Jedynym normalnym rozwiązaniem jest sprzedaż tego klubu komuś