- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 877 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 877 Culés
7
W przyszłym sezonie będzie ta sama telenowela. Wypchną na siłę Lewandowskiego, myślę, że jeszcze Raphinie. Laporta to jest największy szkodnik tego klubu on i Bartomeu zapiszą się na kartach niszczycieli Barcelony.
5
@Marcelinho99 Akurat Lewego to by się przydało.
3
@Marcelinho99 Laporta jest już zapisany na kartach jako jeden z najlepszych prezydentów tego klubu panie ekspercie.
0
@arasz1819 o tym, że głosowali o wotum nieufności dla niego już nie pamiętamy?
1
@Marcelinho99 Lewandowski odejdzie tylko jak będzie czuł, że nie dojeżdża fizycznie, a on sobie wmawia, że biologicznie ma dwadzieścia kilka lat.
Raphinha trzyma się Barcelony rękami i nogami, musiałby dostać naprawdę super ofertę z Premier League i nie otrzymywać zaufania Flicka, żeby chociaż rozważać odejście.
Żeby odejść z Barcelony, posiadając taką pensję i status, trzeba mieć trochę ambicji i samokrytyki. Podani przez Ciebie zawodnicy nie posiadają tej drugiej cechy, co widać od samego początku ich przygody z klubem, więc ich odejście nie jest możliwe.
Musiałyby się zmienić okoliczności, np. ktoś musiałby wygryźć Lewandowskiego ze składu, co się nie wydarzy, bo grubas woli wydawać pieniądze na zbędnego Olmo.
Akurat wypchnięcie Lewandowskiego i pana z twojego awatara to byłaby jedna z niewielu rzeczy, która wyszłaby Laporcie, biorąc pod uwagę jego ostatnie działania, ale tak jak mówiłem, to nie jest obecnie możliwe.
Nie mają nawet połowy klasy Gundogana i nawet nie rozważą odejścia z klubu. Tak jak mówiłem, musieli by stać się rezerwowymi, żeby coś się w tym aspekcie zmieniło.
1
@MesQueUnClub96 a co to zmienia w kontekście jego całej pierwszej kadencji i sukcesów z nią związanych?