2

@LaportaDimision tu Flick o niczym nie decyduje

2

spokojnie Laporta wam wygra tryplet z Bernalem i Casado na Śpd

2

I oni chcą bomba transferowa zrobic, jak typa z Almerii kombinują jak wypożyczyć hahahha

1

W przyszłym roku w lato to będzie dopiero jazda, jak Barcelona znowu wszystko przegra w tym sezonie.

0

@Yoshi94 a tych wyników nie będzie

11

@Danny Gaucho mozna gadać, że jest drewniany itd, ale w dwa lata strzelić ponad 60 goli i gonić legendy tego klubu mając 36 lat to wielki wyczyn

3

I cyk 4 tygodnie góra 6 przerwy xD

2

I ten przygłup Laporta sprzedaje najlepszych piłkarzy, a zostawia takich baranow

1

@FCB24 o kurwa.

0

Nie wiem czemu, ale myślę, że w tym klubie na serio jest toksyczna atmosfera wprowadzana przez Laporte czy Deco i stąd tak c**jowo grają. Dzisiejsze plotki z Gundo to mogą potwierdzić.

0

Kogo w ogóle dziwi, ze oni dalej ciulowo graja xd z tym prezesem, atmosfera, biedą i wyganianiem piłkarzy z klubu, i tak dziwię się, że w ogóle na boisko chcą wychodzic. Nie ma za co oddawać serca tutaj

16

@Pawel13sz co za klub ja piedole w pale się to nie miesci

4

@tristan87 Barcelona oczywiście się zgodzi, bo zachłanny na pieniądze Laporta wyczuje 3 mln euro za ten mecz i się sprzeda

3

@norbi77 nie, to kolejne szurskie urojenia

1

@PW27 a kto tym bezużytecznym zawodnikom daje takie krocie?

3

Klub go traktuje jak traktuje, to kogo to dziwi?

0

@Tasde Anglia to Euro przegrała, bo mieli tego nieudacznika za trenera, a Niemcy to już nie to samo, przeciętna reprezentacja.

7

@barcelonaLM Bardziej bym się martwił czy wytrzyma ten burdel co się dzieje we wnątrz. Kolesiostwo, cyrki i kłamstwa Laporty.

27

Przecież Atletico ma od nas nawet lepszy skład. Kim my mamy walczyć jak w ataku mamy srodkowego pomocnika, jedynego Brazylijczyka na świecie, który nie umie dryblować i z 17 latkiem? Odjechali nam wszyscy, a Laporta dalej będzie kłamał i grał w jakieś gierki. Ten sezon to będzie katastrofa.

5

Przecież jak oni się zgraja, to nawet nie będzie o już o co walczyc

9

Nie żaden śpd, a właśnie lewy skrzydłowy nam jest potrzebny. Będziemy żałować, że Nico nie przyszedł

1

@adamek20151 a co Ty myślisz, że on nic w Realu nie wygra xD wygra pewnie dublet w tym sezonie i strzeli z 30 goli w lidze

1

Boli trochę ten Mbappe w tej białej koszulce, co jak co, ale on im da tyle radości..

0

To jest canal+ real madryt czy jaki ch*j

0

Pomyśleć, że gdyby nie Xavi, to Barcelona jako wygrany Ligi Mistrzów by dziś tu grał

3

Już dawno mowilem, że klub należy sprzedać komuś w prywatne ręce. Chętnych miliarderów będzie sporo, a tak to pudrowanie trupa.

0

Flick do zwolnienia, tylko Xavi

0

@wosiek91 to za mało jak na tyle lat

0

Za gola z PSG na zawsze ma szacunek, ale no właśnie za gola z PSG grał tutaj do dzisiaj. Mimo wszystko dziękujemy panie Roberto.

1

Sezon jest długi, taki Olmo z pewnością się przyda. Żeby nie bylo sytuacji, że w kwietniu kontuzjowanych znowu będzie pół składu i będą musieli grać 17 latkowie. Jest to dobry ruch.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?