Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@LaportaDimision tu Flick o niczym nie decyduje
2
spokojnie Laporta wam wygra tryplet z Bernalem i Casado na Śpd
2
I oni chcą bomba transferowa zrobic, jak typa z Almerii kombinują jak wypożyczyć hahahha
1
W przyszłym roku w lato to będzie dopiero jazda, jak Barcelona znowu wszystko przegra w tym sezonie.
0
@Yoshi94 a tych wyników nie będzie
11
@Danny Gaucho mozna gadać, że jest drewniany itd, ale w dwa lata strzelić ponad 60 goli i gonić legendy tego klubu mając 36 lat to wielki wyczyn
3
I cyk 4 tygodnie góra 6 przerwy xD
2
I ten przygłup Laporta sprzedaje najlepszych piłkarzy, a zostawia takich baranow
1
@FCB24 o kurwa.
0
Nie wiem czemu, ale myślę, że w tym klubie na serio jest toksyczna atmosfera wprowadzana przez Laporte czy Deco i stąd tak c**jowo grają. Dzisiejsze plotki z Gundo to mogą potwierdzić.
0
Kogo w ogóle dziwi, ze oni dalej ciulowo graja xd z tym prezesem, atmosfera, biedą i wyganianiem piłkarzy z klubu, i tak dziwię się, że w ogóle na boisko chcą wychodzic. Nie ma za co oddawać serca tutaj
16
@Pawel13sz co za klub ja piedole w pale się to nie miesci
4
@tristan87 Barcelona oczywiście się zgodzi, bo zachłanny na pieniądze Laporta wyczuje 3 mln euro za ten mecz i się sprzeda
3
@norbi77 nie, to kolejne szurskie urojenia
1
@PW27 a kto tym bezużytecznym zawodnikom daje takie krocie?
3
Klub go traktuje jak traktuje, to kogo to dziwi?
0
@Tasde Anglia to Euro przegrała, bo mieli tego nieudacznika za trenera, a Niemcy to już nie to samo, przeciętna reprezentacja.
7
@barcelonaLM Bardziej bym się martwił czy wytrzyma ten burdel co się dzieje we wnątrz. Kolesiostwo, cyrki i kłamstwa Laporty.
27
Przecież Atletico ma od nas nawet lepszy skład. Kim my mamy walczyć jak w ataku mamy srodkowego pomocnika, jedynego Brazylijczyka na świecie, który nie umie dryblować i z 17 latkiem? Odjechali nam wszyscy, a Laporta dalej będzie kłamał i grał w jakieś gierki. Ten sezon to będzie katastrofa.
5
Przecież jak oni się zgraja, to nawet nie będzie o już o co walczyc
9
Nie żaden śpd, a właśnie lewy skrzydłowy nam jest potrzebny. Będziemy żałować, że Nico nie przyszedł
1
@adamek20151 a co Ty myślisz, że on nic w Realu nie wygra xD wygra pewnie dublet w tym sezonie i strzeli z 30 goli w lidze
1
Boli trochę ten Mbappe w tej białej koszulce, co jak co, ale on im da tyle radości..
0
To jest canal+ real madryt czy jaki ch*j
0
Pomyśleć, że gdyby nie Xavi, to Barcelona jako wygrany Ligi Mistrzów by dziś tu grał
3
Już dawno mowilem, że klub należy sprzedać komuś w prywatne ręce. Chętnych miliarderów będzie sporo, a tak to pudrowanie trupa.
0
Flick do zwolnienia, tylko Xavi
0
@wosiek91 to za mało jak na tyle lat
0
Za gola z PSG na zawsze ma szacunek, ale no właśnie za gola z PSG grał tutaj do dzisiaj. Mimo wszystko dziękujemy panie Roberto.
1
Sezon jest długi, taki Olmo z pewnością się przyda. Żeby nie bylo sytuacji, że w kwietniu kontuzjowanych znowu będzie pół składu i będą musieli grać 17 latkowie. Jest to dobry ruch.