0

I ten Salamon ma być ostoją obrony na Euro? XDD

0

Gdyby w 2016 roku był Var to Real miałby z 11 Lig Mistrzów

19

@Argy najlepszy to jest Morawiecki, który krzycz precz z ładem, a sam go podpisał tfu

4

@Argy jeśli to nie jest dominacja, co zrobił Real, to strach pomyśleć co będzie za rok.

12

@barcelonaLM a później zrobili z niego napastnika :o

0

XDDDD żeby porównywać dzisiejsza tvp do poprzedniej to trzeba być za pisem albo za konfederusja

0

@Reviven źle się dzieje w tym klubie, wszyscy to widzą, ale co zrobić, jedynie wotum nieufności moze coś zmienić, ale wątpię.

6

@tristan87 no na pewno nie jest tak perfidna i bezczelna tuba propagandową jak za pisu.

9

@tristan87 Sienkiewiczowi za to co zarobił z TVP to dożywotni szacun

1

@RumbleDelivery dobrze, to słucham sensowynych argumentów, dlaczego taki piłkarz ma przyjść do Barcelony i co mu klub ma do zaoferowania.

9

Europa w strachu

0

A po co ma iść do tego klubu przegrywów?

0

Ten Guido może być objawieniem. Jakoś bardziej mnie przekonuje on, niż Kimmich, gdzie był wczoraj wkręcany przez męczennika w ziemię. Ale znając życie, to ogrodnik w ogóle nie będzie na niego stawiał i skończy jak nRoque

0

@Stinger_ ja przypominam, że są w tym roku Mistrzostwa Europy

2

Ja to dalej nie mogę z tego, że im awans do finału dał Joselu xD nie Vinicius, nie Bellingham, nie Rodrygo, tylko Joselu i to dzięki temu, że Neuerowi nagle piłka wypadła z rąk xD

1

@Argy w LM ostatnia remontada miała miejsce w 2009 roku

0

@bartekvisca i to jest to.

3

Zobaczcie, że wczoraj taki placek jak Joselu im w dwie minuty uratował Ligę Mistrzów, a u nas przy stanie 0:1 dla Bayernu psycha by zrobiła sitting i pewnie by dobili nas na 0:2. Można mówić wiele, ale tej walki do końca i dominacji mozna im zazdrościć, u nas dopóki Laporta z Xavim będą, to nie ma w co wierzyć na takie coś.

0

Że jakiś placek Joselu dal im awans

0

Jaki ten klub jest śmieszny. Masakra. Co się dzieje w tym klubie, że tak się ośmiesza na każdym kroku.

1

@Cule1234 no poleci, zapyta się co u niego i wróci

11

Spokojnie, przecież Deco nie spotkał się w sprawie transferu, bo on się na tym nie zna.

0

Świetne transfery szykują się na lato. Powrót Erica Garcii, gość, któremu można zawdzięczyć odpadnięcie z Interem w LM. Szykuje się wielki sezon Xaviego.

10

2-3 lata takich działań dalej i Barcelonę będzie można oglądać jedynie walczącą o Ligę Europy.

4

@michal199500hehe wicemistrzostwo Katalonii xD

1

@DonCarletto pytanie czy ktoś w ogóle będzie do tego bajzlu chciał wejść.

1

Że ten gościu nie ma honoru

0

Co wy chcecie, przecież to jest najlepszy sezon od x lat, przecież Barcelona zagrała w 1/4 finału LM!!! Nie dziwię się, że Xavi został, bo osiągnąć tak ogromny sukces, niewielu by potrafiło.

0

@swiergol2 Perez jak widział, jak Lapotegui kompromituje klub w 2018, oraz Benitez 2016

3

Mógł odejść, to nie, będzie siedział i kompromitował ten biedny klub do końca. Xavi to kłamca i tak psuje swoją legendę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?