15

Jeżeli nie będzie transferu skrzydła i bocznych obrońców, to następny sezon już taki nie będzie, nie oszukujmy się. Flick to czarodziej, ale myślę, że nawet i on będzie potrzebował zmienników na te pozycje.

1

To, że my odpadalismy w fazie grupowej Ligi Mistrzów, to jest niesamowite.

0

@VamosRakieta no właśnie nie, bo trwa dłużej niż półtorej godziny, zależne od wyniku

10

W trzecim meczu Real na pewno zrobi remontade

2

@reloaded Boja sie, bo oni postawia autobus. A to, że gramy pierwszy mecz u siebie, to nawet dobrze, bo tam można ich wysoko pokonać.

11

Ciagle powtarzam, że ten sezon zepsuł im ich "boss", który zamiast po odejściu Kroosa szukać kogoś w jego miejsce, to wolał ściągnąć 3 lewego skrzydłowego, tylko po to, aby zaspokoić swoje ego. Ancelotti to beton, to fakt, ale jak on musi na prawej obronie grać Valverde, to ja mu się nie dziwie.

0

Się napompowali na te remontade

28

Nie ma żadnej magii Bernabeu, są po prostu idioci nic wiecej

1

@mr Barca powrót Cancelo

0

Niestety, ale w przyszłym sezonie trzeba pozbyc sie pasożytów i jakoś kombinować, żeby ułożyć skład na nowy sezon. Barcelona potrzebuje miec rezerwowego napastnika, skrzydłowego i bocznych obrońców, nie może być taka sytuacja, że my nie mamy na tych pozycjach kim rotować, daje się to w znaki i oby piłkarze to wytrwali, bo trochę mam obawy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@clyde gdzie ty w ogóle porównujesz Messiego do Raphinii? O czym myślą? O klubie. Raphinii trochę się odkleja, już poczuł, że może mieć ZP i zaczyna się gwiazdorzenie. Raphinia z pierwszej części sezonu, był najlepszym piłkarzem świata i takiego go teraz chcemy, a nie indywidualistę. Ja przypominam, że on dalej dryblować jakoś wspaniale nie potrafi.

2

@NeroTFP1 trzeba spróbować wariat z Iniesta, bo brakuje DNA w druzynie

4

@cules100pro jest się czym cieszyć, bo weszliśmy do 1/2 po tylu latach, jakby się nie cieszyć awansami przez grę, to kibice Realu nigdy by się nie cieszyli.

0

Co do Raphinii to ja bym chyba serio bym skłonny go sprzedać, a ściągnąć Nico, gorzej jak jemu też zacznie odbijać i będzie się sępić.

16

Araujo trzeba sprzedać. To jest dramat co ten chłop wyczynia, prawie w każdym męczy jak grał, to zawalał gola. Jest on elektryczny, nie potrafi wyprowadzić piłki, łamie pułapki offsidowe, a później podnosi te łapy. Nic z niego nie będzie i nie dajmy się zwieść. Robi się z niego drugi Lenglet, sprzedać, podziękować i szukać alternatywy.

0

Że tu nie doszło do kompromitacji to duża zasługa Flicka. Wcześniej przy tych amatorach na ławce był strach jak Messi spuścił głowę w dół. Flick wprowadził Pedriego z ławki i de facto gra "trochę" się uspokoiła.

0

@jeonek no a dziś Lewandowski nie miał dnia i co z tego?

13

Dobra przegrali, to przegrali, jest awans i tyle. Wyciągną wnioski, widać zmeczenie, i trochę lekceważące podejście. Pisanie, że Inter czy Bayern nas zleje jest średnie, bo tydzień temu z BVB nie było co zbierać. Myślę, że gdyby to było 1:0 z pierwszego meczu, to by tak nie wyglądało jak dziś.

5

Araujo pozbyc sie z tego klubu natychmiast

7

Pomyśleć ile my przy tych trenerskich amatorach w ostatnich min 5-7 latach straciliśmy pieniędzy. To jest nie do wiary

0

@626 Arteta nie jest chyba, aż tak głupi i doskonale wie, że nie można się bronić.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Oczywiście, że jest to wszystko ustawione pod Real. Oni mają czelność mówić o lidze negreiry, chociaż nikomu nic nie zostało udowodnione, ani nie zapadł żaden wyrok, a że o jakiś przelewach mówi sfrustrowany kandydat na prezydenta Barcelony, to on jest tak samo wiarygodny jak Morawiecki. Bellingham wyzywa sędziego? Nic nie ma, Lewandowski drapie się po nosie? Trzy mecze zawieszenia, teraz Mbappe za ten bandycki faul dostanie jeden, żeby przypadkiem w finale znowu od Barcelony nie dostać czwórki. Wszystko jest pod Real robione, a oni szczekają, że to Barcelona kupuje mecze, ale prawda jest taka, że to wszystko pod Real jest robione. Tu karny dla Realu z Celta, tu wolny z Leganes, tu spalony Lewandowskiego z Sociedad.

1

On jest lepszy niż Pique w jego wieku

0

Wiadomo co z Balde?

4

Dla mnie to jest amator. Pamiętam jak miał wymówkę "co on może zrobić z takim skladem" za to Flick nie mający rezerwowych, mający dwóch skrzydłowych, 37 letniego napastnika i dwóch 17 latków w składzie wyciska z nich to co najlepsze i walczmy dalej o wszystko grając najlepsza piłkę.

5

ale to boli do dziś, że ta debilna decyzja Araujo I jeszcze bardziej debilna decyzja ogrodnika pozbawiła nas tego półfinału. Ale z drugiej strony on tu by dziś był.

0

Ja to nie wiem kto dalej zatrudnia takich trenerow? Gość wczoraj totalnie nie panował nad meczem. BVB zostało całkowicie zdominowane. Dla mnie ten Kovac to zwykły średniak, poziom Koemana.

6

@Safrani w 2023 mieli być trzecią siła, sondaże dawały po 15 procent, a koniec końców wyszło 6 xD i tak będzie z mentzen, ale jego elektorat już ma spiski, że będzie sfałszowane

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?