Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
ter Stegen zostaje, Araujo zostaje. Świetnie. Real się wzmacnia, praktycznie wymienia cała obronę, a u nas zostają te lesery. Przyszły sezon już taki nie będzie. Niemożliwe, że po takim sezonie nadal nie ma na nic kasy, to jest wręcz nieprawdopodobne.
2
Mimo wszystko ale ten poziom spadł s Chelsea. Jeszcze 4 lata temu wygrywali Lige Mistrzów, teraz wygrywają Ligę Konferencji
4
Isco jest genialny.
2
Przecież on nam przyszły sezon rozwali. Jego trzeba się pozbyć razem z Araujo, Fatim i tymi wynalazkami typu Oriol.
0
I oni na nim chcą budować skład na nowy sezon
12
Fantastyczny sezon nie oszukujmy się, kto przed sezonem by brał taki sezon s ciemno? I to po tych wszystkich problemach? Mistrzostwo, puchar, superpuchar, półfinał LM i to walka i awans do finału do ostatnich minut, zmiana gry, remontady, 4 razy pokonanie Realu (w tym 5:2 czy 4:0) a przede wszystkim pokonanie tego genu przegrywow i wczepienie w nich mentalności zwycięzcy i chęci walki. Piękny sezon z pięknym Flickiem, oby następny był jeszcze lepszy.
0
@FloroFloro po to żeby Messiego na siłę wepchac
0
jak nie będzie transferów bocznych obrońców, skrzydła i w klubie zostanie Stegen i Araujo, to następny sezon taki wybitny nie będzie. Końcówka sezonu pokazała braki I potrzeby wzmocnienia, a jak Deco tego nie widzi, to albo jest ślepy, albo Laporta kazał mu to powiedzieć. Real się wzmacnia. My nie możemy polegać tylko na wychowankach, zajeżdżać cały sezon Kounde i Balde i liczyć, że 37 letni Lewandowski będzie strzelał na zawołanie.
1
Smutne jest to, że ta druzyna wyeliminowała Barcelonę z Ligi Europy w 2023 roku
0
@baarcelona serio myślisz, że przyszły sezon będzie taki sam? Real się wzmacnia, Liverpool się wzmocni, City po takim sezonie się wzmocni. Ten sezon, a właściwie końcówka pokazały, że sama młodzież nie wystarczy, potrzeba też doświadczenia I jakości. Chyba, że Gerard Martin to dla ciebie jakość.
0
Nie każdy jest Yamalem, Cubarsim czy Casado. Nie każdy młody ze szkółki nadaje się do pierwszej drużyny. Nie można liczyć tylko i wyłącznie na młodzież, potrzeba doświadczenia. Jeżeli Deco mówi, że nie będzie transferu bocznych obrońców, gdzie ten sezon dobitnie pokazał, że my musimy kogoś takiego do rotacji miec, to przewiduje ciezki przyszły sezon, tym bardziej, że Real się wzmacnia i drugiego takiego sezonu nie zagrają. Rozumiem, że brak pieniędzy (choć może też nie, po takim sezonie, to pokazuje w jakim gów*ie dalej jest ten klub) ale nie wyobrażam sobie, żeby w ważnym momencie sezonu grał Gerard Martin. Jeśli nie będzie jakiś transferów do rotacji, to następny sezon będzie bardzo ciężki.
4
Właśnie przez brak bocznych rezerwowych odpadliśmy z LM.
0
@GeneralXavi no szef totalny. Wiadomo, że na większość tych "postulatów" Trzaskowski się nie zgodzi, a Nawrocki podpisze wszystko. Jest to cyrk przeciwko Trzaskowskiemu i nic więcej.
0
@draxidox takiego właśnie "prezydenta" Rzeczpospolita będzie miała, kolejny długopis, wszystko podpisze, tylko po to, aby być przy korycie. Co za gość, no ale Czaskoski wpusci imigrantów... żeby się nie okazało przypadkiem, że wpuści, ale on.
1
@Triv44 tak jasne, konfederacja to skończy jak Giertych przy nich.
2
@MarFan Dlatego szybko "antylewaki" się przekonają jaki błąd popełnili. Jak na razie panuje narracja ta sama imgiranci i wojna na Ukrainie, że rzekomo Trzaskowski wyślę na nią Polaków i tymi bzdurami właśnie wyborcy pisu i konfy się zasłaniają. Jak widać 8 lat rządów pisu, to za mało.
0
@draxidox nie muszą
2
@draxidox smutne jest to, że głosuje się na gościa, który ma jakieś powiązania z burdelami, oszukał dziadka i oddał go do opieki za mieszkanie, tylko po to, żeby Czaskoski nie wygrał. Zobaczymy za niedługo jak to nie on, a Kaczynski będzie tym krajem rządził, wtedy może się obudzicie, ale wątpie
2
Już ciul z tym. Mamy mistrzostwo, ten mecz i tak jest o pietruchę, ale jedno jest pewne, że kłoda nie może bronić w następnym sezonie, bo czekają nas kolejne kompromitacje. Nie mówcie nawet, że tak nie będzie, bo z tą dziurawa obrona i wysokim pressingiem gość będzie wpuszczał minimum tyle goli co dziś.
5
Z tymi tuzami jak ter statua i Araujo, to w nowym sezonie znowu max 1/4 LM i drugie miejsce w lidze
0
Tak naprawdę nie trzeba jakiś transferów na nowy sezon. Priorytetem jest boczny obrońca do rotacji z Balde, bo Eric Garcia będzie na pozycji z Kounde rotowany i skrzydłowy też do rotacji. Najgorszy problem będzie z Araujo, Lengletem i Fatim, to jest główne zadanie Deco żeby ich opchnąć i zapomnieć. Wierzę w mocno w tego Bernala. Transferów Realu jakoś się nie obawiam.
11
Olmo I Victor grali nielegalnie. Barcelona kupowała mecze z Negreirą, dlatego mistrzem został Real Madryt. Gratulujemy Realowi i Mbappe jego pierwszego trofeum mistrzoswskiego z Realem
0
@messicocacola może je mieć tylko Asensio
1
De Jong i Martin na razie klasa
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
15
Ja to nie wiem jak można mieszkać w Barcelonie i być za Espanyolem
0
Nie, no ale jak Araujo zawali gola przez ktorego przegramy, to nawet nie będę zły xD
27
Oj tam Raul Asencio, ale to co robiła Barca z Negreira to jest przestępstwo
0
@RC28 ale to dla beki napisał
0
Może gdyby to Xavi był trenerem to bym się martwił, ale ze jest Flick, to nawet przegrywając 0:3 jest szansa, że to wygramy, ez