Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie, no ale jak Araujo zawali gola przez ktorego przegramy, to nawet nie będę zły xD
27
Oj tam Raul Asencio, ale to co robiła Barca z Negreira to jest przestępstwo
0
@RC28 ale to dla beki napisał
0
Może gdyby to Xavi był trenerem to bym się martwił, ale ze jest Flick, to nawet przegrywając 0:3 jest szansa, że to wygramy, ez
0
I tak to będzie wyglądać w przyszłym sezonie za Alonso. Dopychanie w ostatniej minucie
0
Alonso za darmo, teraz Alexander-Arnold też tylko za darmo, czyżby w Madrycie nie jest tak kolorowo i wspaniałe z finansami?
0
A gdzie lista piłkarzy, których trzeba ściągnąć do klubu, bo on chyba nie myśli, że znowu wzmocnienia to będą z La Masii
0
@BezglutenowyPedri jak dla mnie powinien wygrać Vinicius
0
@Kgorecki2500 bo oni będą jezdzic na oparach Ancelottiego, nie ma szans, że w 2 tygodnie Alonso wdroży swoje plany taktyczne, a oni to ogarna.
6
@BorzyKrzys dla mnie ten turniej nie jest żadnym wyznacznikiem. Najważniejsze trofea w sezonie to LM, Liga i Puchar Krola. Te rozgrywki to są po to, aby Mbappe mógł wytrzeć łzy
1
Problem jest taki, czy Perez będzie "współpracował" z Alonso i będzie robił transfery z głową, będzie wzmacniał pozycje, które potrzebują wzmocnień, czy po prostu dalej będzie zaspokajał swojego ego bezsensownymi transferami
0
@FcPortoFan1999 nie martw się, zmienię kiedyś
0
@FcPortoFan1999 bo mi się nie chce go zmieniac
15
@D10SLEO oni są jacyś poryci tymi 15 ligami mistrzów. Ten kasztan wygrał dwie, a nie piętnaście.
0
Chodzą słuchy, że w Madrycie jeszcze wierzą w mistrzostwo
0
Tak swoją drogą to ten Xabi Alonso ma jakąś taktykę? Czy to po prostu Ancelotti 2? Bo już czytałem, ze Flick nie będzie gotowy na te jego "taktyke"
0
Mam nadzieję, że chłopaki są ogromnie zmotywowani, pamiętają o porażce z Interem, ale nie są załamani, tylko mentalnie silni
4
@draxidox nie tyle co niefart, a brak doświadczenia zespołu
0
@Astad ale Betis niedawno puchar Hiszpanii wygrał
2
A ja w finale będę za PSG. Niech Enrique wygra, poza tym utrą nosa temu mbappe.
0
@Tomek54321 spokojnie
1
Co wy chcecie, ich największy sukces w tym sezonie i to pod przywództwem niejakiego Mbappe
0
@Gibbon_FCB te kontuzje były nieuniknione i to nie jest wina pecha, tylko braku odpowiednich rotacji i grania co 3 dni. Wina obarczam bardziej Laporte, że nie ściągnął chociażby kogoś do rotacji.
0
@Azi nie, ale wróci w nowym sezonie i będzie to samo co wcześniej
1
Jego "przygoda" zakończyła się z tym klubem już wczoraj. Nie ma żadnych kolejnych już szans, on musi opuścić ten klub. Gość nie ma w sobie żadnej refleksji, a daje sobie rękę uciąć, że jak zostanie, to będzie wymuszał grę w pierwszym składzie w nowym sezonie. Można wybaczyć jeden błąd, taka jest piłka, ale kolejnych już nie, tym bardziej, że on zamiast się przyznać do błędu, to atakuje już kolegów z drużyny. Nie chcemy takiego kapitana i tego człowieka w tym klubie.
0
Dla mnie on jako trener jest przeciętny. Zero pomysłu, tylko bronić i liczyć na kontrę, albo sfg. Gdyby obrona Barcelony była inna myślę, że z tego Interu nie byłoby co zbierać. Ciągle powtarzam, że nam zabrakło doświadczenia, niż to że ten Inter był lepszy.
0
Wnioski są takie, że trzeba sprzedać tych co najwięcej zarabiają i najwięcej zawodzą. De Jong, Fati, Araujo I ter Stegen dla nich już miejsca w tym klubie nie powinno być, generują duże wydatki, a w ważnych meczach ich odcina, fakt, że ter Stegen nie grał w tym sezonie, ale nie mówię poprzez pryzmat tego sezonu, ale ogólnie
Torre i Martin na wypożyczenie. Latem musi dojść do konkretnych wzmocnień
0
Jak na notatniku są tacy cwani, to niech zagrają chociaż raz jedna taka połowę jak my w tym dwumeczu. Mając Mbappe czy Bellinghama w składzie nie potrafią grać niczego innego, niż tylko laga do przodu, albo wrzutka
0
@prokofiew zobaczymy jak znowu ten twój klubik przerznie i będziesz płakał, że karnego nie było, zresztą jak co mecz realu
1
@Kinginiesta tu zabrakło właśnie doświadczenia i u Flicka i piłkarzy. Jestem pewien, że to się raczej więcej nie powtórzymy.