3

Według mnie największym problemem w Realu nie jest vinicius, Xabi Alonso, tylko Perez.

4

Czy ten Laporta jest jakiś durny? Czy on mysli, że kibice też są durni? Kto to w ogóle jest? My potrzebujemy solidnego obrońcy ale i NAPASTNIKA który wejdzie w buty Lewandowskiego, a nie jakiś tani wynalazek co będzie strzelał mniej niż Dani Olmo. To jest kpina.

1

Dalej ten obślizgły dziad sie zajmuje głupotami, a w pomocy nie ma kto grac

1

Marca pisze "coś nie działa" ale co ma działać? Gwiazdozbiór za grube miliony, większość niepotrzebna, ale staruch Perez musi zaspokoić swoje ego, które jest większe niż klub. 3 lewoskrzydłowych, którzy chcą być najlepsi i najważniejsi, to jak to ma działać? Od dwóch lat nie ma kogos kto mógłby w jakiś sposób zastąpić dziurę w środku pola, mógłby wziąć odpowiedzialność za kreowanie, kontrolowanie gry, brakuje tak kogos takiego jak Kroos i Modric, ale ważne, że jest Trent Alexander Arnold, gdzie na jego pozycji gra dwóch piłkarzy, nie ma klasowej 9, bo Mbappe nią nie jest. Jedyny sensowny transfer to Carreras. Nawet nie dziwie się Viniciusowi, bo teraz najświętszy i najwazniejszy jest ten co przez ostatnie lata pluł na ten klub i wybierał szejkowe pieniądze. Ale to nie nasz problem.

2

@Cules69 dokładnie wysoka obrona połączona z brakiem pressingu, brakiem asekuracji i z wolnym Cubarsim i tym półgłówkiem Araujo w obronie to przepis na katastrofe

14

Nie ma co się dziwić. Ci piłkarze jakich on ma, są bardzo przeciętni i wielu topowych klubach nie mieliby racji grania w podstawowym składzie. Nie pomagają też szwagry, którzy nie potrafią ściągnąć i zarejestrować klasowych graczy. Gracze tacy jak Araujo czy Ferran to są zawodnicy na jakiś Villarreal, a Flick musi nimi grać w podstawie, bo wystarczy jedna- dwie kontuzje i trzeba kombinować. Dobrze, że wrocił Raphinha, wróci Pedri, Gavi, na pewno zmieni się gra w pressingu, ale brak stopera daje mocno w znaki, a z kimś takim jak Araujo w składzie nie ma mowy o sukcesach. Yamal też musi się ogarnąć (chociaż i tak już jest lepiej) w poprzednim sezonie być może to był efekt nowej miotły i ktoś w nich uwierzył, ale ten sezon pokazuje, że Ci piłkarze, to są zwykłe średniaki i ciężko cokolwiek wymagać od niektórych.

21

A gdzie plan naprawczy w postaci sprzedaży Araujo?

0

@MichuZ44 Flicka nie będzie

4

Realnie skończymy w miejscach 10-15, nie ma co się łudzić na top 8, nie z tym składem, nie z tą grą

2

@panczo najgorsze jest to, że Cubarsi sie miał od kogo uczyć, teraz to musi uczyć, ale Araujo

3

A winą tego przypadku jest Laporta z Deco. Tatusiowie co dbają o swojego synka, wysokie kontrakty, robienie z niego gwiazdy legendy na poziomie Messiego, tak się kończy, on ma 18 lat i albo się ogarnie i zrozumie, że albo chce być najlepszym i musi zmienić swoje dotychczasowe życie czyli dupy imprezy Instagramy na bok, albo będziemy mieć kolejny problem w postaci przeciętnego typa z wysoką pensja blokująca FPP, który nie chce nigdzie odejść...

0

@Huck Kante to już stary gość jest, bez przesady

2

@mrboom tylko, że to są dwa dodatkowe mecze, poza tym w tym sezonie drużyny z top 8 w rewanżach będą gospodarzami, co dla nas jest ogromnym minusem.

1

Zawsze mnie śmieszy jak Lewandowski strzeli jakiegoś jedyne gola z ogórkami w lidze i wielka debata o to, żeby został kolejny rok, bo to i tamto, nie ma znaczenia że będzie miał 38 lat, on sie czuje fizycznie na 20 latka, a później przychodzi ważny mecz i go nie ma. Rozumiem, że tu cala druzyna zawiniła, ale to jest kolejny już raz.

1

@baster82 on te wnioski tak wyciaga, widzimy.

1

Nie mozna z takimi pokrakami czegoś ugrać w Lidze Mistrzów.

3

Ile mozna? No ile mozna? Czemu oni trzymają tego debila w tym klubie?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Wazne, że Alonso pokonał az 2:1 Barcelone bez Lewandowskiego, Olmo, Raphinhi, Garcii i Gaviego i z wracającym po kontuzji Yamalem, reszta jest nieistotna

2

@ranger3120 ja pier*ole to jest dramat

16

Rosja wyciąga wnioski z każdej sytuacji, kiedy dochodzi do takich zdarzeń jak wlecenie drona czy wysadzenie torów. Oni widzą i notują, że w Polsce panują antyukraińskie nastroje eskalowane przez polityków konfederacji i brauna. Pamiętajmy, że to jest też element wojny hybrydowej z rosja.

2

@marcin62 ja w ogóle się dziwiłem, że był temat jakiejś sprzedaży. Ten chłop jest naszym najlepszym zawodnikiem w tym sezonie, nie ma co do tego żadnych wątpliwości.

10

Jemu chyba się odkleiło cos

0

Czego się spodziewaliscie? Tamten sezon to była jedyna szansa na wygranie Ligi Mistrzów, teraz jej dlugo nie będzie, a podejrzewam, że naprawdę długo. Odejdzie w lato Lewandowski, szwagry nikogo nie sciagną, bo przecież jest Ferran, ci parodysci z obrony nadal będą grać, a do ostatniego dnia okienka będzie znowu problem zarejestrować Fermina czy kogoś tam. Nie widzę żadnych pozytywów na przyszłość, nie widzę tego projektu, po prostu musimy zaakceptować to jak jest, nie łudzić się na nic więcej.

1

Serio jak ten Flick sie dalej upiera, że z tymi elektrykami w obronie bedzie tak grał dalej, to może serio lepiej niech on odejdzie. Nie da się na to patrzeć, znowu tylko decyzja sędziego nas ratuje przed kompromitacją, chociaż ten wynik mozna i tak nazwać kompromitacja. Mamy drużyny na poziomie ligi europy, aż strach pomyśleć co by było gdyby dzis byłby Bayern, to jest nie do pomyślenia.

1

Jak go chcecie chronić, to go chrońcie przed jego autodestrukcyjnym zachowaniem, bo za chwilę skończy jak kolega Neymar, a kasy będzie tyle ciągnął z klubu, ze nigdy z tego nie wyjdziemy.

1

A jak dla mnie może tu być jakaś prawda. Widać, że tu się nic nie klei. Nie wiemy jak wyglądają relacje trenera z piłkarzami. Prawda jest taka, że klub rzeczywiście za dużo pozwala Yamalowi, a to w oczach Flicka wyraźnie duzo mówi, że jego autorytet jest podważany. Ta druzyna nagle zanotowała jakiś regres i to nie piłkarski, tylko mentalny.

0

Najlepsze jest to, że oni się uzależniają od Mbappe. Jego nie ma, nie ma Realu. Wystarczy go wyłączyć z gry i nie ma zagrożenia. Może się tam powoli Bellingham odradza, ale to nie to.

4

@Azazel_Pazuzu jemu na razie to Mbappe broni posadę.

3

Ten Alonso to jest d*pa, a nie trener jak po tej akcji męczennik dalej gra, ale chociaż z tego plus jest, że robi z siebie pośmiewisko i gra fatalnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?