2

Widzę, ze znowu zaczyna się ta naiwnośc i ślepa wiara w Araujo, bo strzelił gola drugoligowcowi. Przyjdzie ważny mecz i znowu będzie.

5

Już nie chodzi o to ile ten sędzia doliczył, ale o to, jak oni w ciągu tych 9 minut szukali karnego, bardziej niz gola.

0

Faul!!! Co to ma byc!! Brudna liga negreiry!!!

1

Nie wiem jak szwagry to wykombinują, ale w nowym sezonie stoper i napastnik to priorytet, bez żadnego tłumaczenia. Rashford powinien tez zostac wykupionym.

2

Jutro od rana Flick wprowadzi im trening strzelecki z 20 kg workami na plecach

0

Mnie juz to za każdy razem śmieszy haha

0

@Nazio_87 przecież gramy

0

Lepiej zeby nie trafić w 1/8 na PSG bo Dembele z Kvarą zrobią taki wiatrak z tych obrońców, ze o jezu

1

Olmo to jest jakiś fenomen xd w jednym meczu daje takie piły, strzela piekne gole, a w drugim meczu pudłuje setki za setkami, zeby później sie połamać na parę meczów xd

0

Real z tym City to powinni juz miec swoja oddzielną dwu druzynową ligę.

1

Już tak abstrahując od tych śmieszków z Realu, to wczoraj Araujo znowu pod koniec meczu coś zaczął odwalać. Flick duzo ryzykuje pozwalając mu wchodzić w tak ważnym momencie w Lidze Mistrzów. Z tego człowieka juz nic będzie, dziwie sie, ze nadal go tu trzymają, to dla niego męka jest.

2

Nie ma co sie dziwić, ze oni się tak zachowują, jak tam nie ma czegoś takiego jak samokrytyka, analizowanie błędów i szukanie przyczyny. Zawsze są spiski, negreira, sędziowie, wszyscy przeciw nim, a do tego machina propagandowa i dziadek Perez głaszczący po główkach. Wieczne szukanie wymówek. Oni sa rozpieszczani i nie rozumieją, ze to co sie dzieje, to jest ich wina.

11

Dobra Arbeloa nie wypalił, czas na Emerego.

2

Nie ma co sie dziwić frustracji w Madrycie. Drugi sezon w nowym formacie i drugi sezon poza top 8. Nie ma juz fazy grupowej, gdzie miało sie samych ogórków (raz na jakiś czas trafił sie ktos pokroju PSG) i po 4 kolejkach pewny awans, a w 1/8 kolejny ogórek. Teraz nawet w 94 minucie 8 kolejki nie masz pewności awansu, i to jest właśnie piękne.

40

Dalej nie moge, ze Barcelona którą w listopadzie remisowała z Clubem Brugge majac 7 punktow juz praktycznie nie miała szans na top 8, a Real bedac drugi, konczy na 9 miejscu, a Barcelona na 5 XD

0

Przecież to co sie dzieje w Realu, to zaczynało sie juz od kilku lat. Tam nie na kolektywu, tam bazuje się na indywidualnościach. Wcześniej jak nie Ronaldo to Ramos albo inny Joselu strzelił i przechodzili dalej, teraz to spadło na Mbappe. Tylko, ze wtedy rzeczywiście strach był.

1

A juz na notatniku byly głębokie analizy co Arbeloa zmienił, wprowadził, zmiana gry, tempa, bieganie, pressing, Look passy i inne rarytasy. A tymczasem rzeczywistość znowu okazała się inna.

13

Mozna mowic wszystko, ale ten format ligi mistrzów, to najpiękniejsze co nas spotkało. Drugi sezon wychodzimy w top 8, a Real gra w barażach.

0

@VegetaPolska no jak to przecież mecze sa ich treningami

3

Weźcie se wyobraźcie to combo. Ta obrona i ter Stegen

4

Tak nam sie to dobrze układa, co oni robią w ogole? Jak nie chcą grac w Lidze Mistrzów, to niech nie wychodzą na drugą połowę. Żenada.

1

Trzeba sie zacząć przyzwyczajać, bo to nas czeka w nowym sezonie. W lato transferów nie bedzie.

2

Z tego Cubarsiego to już raczej nic wielkiego nie bedzie. Gość już w poprzednim sezonie popełniał błędy, ale przy Inigo jakoś to działało. On jest za wolny na stopera, dodatkowo wszystkie piłki przechodzą kolo niego, gubi krycie, taki Lenglet dwa, zwykły kloc.

3

Nie ma co sie łudzić, my odpadniemy i tak albo w następnej rundzie, albo w 1/8 z taką obrona. Trzeba podziękować Deco.

4

Dlatego takie mecze jak z Sociedad majac kilka setek trzeba wygrywać. Nieistotne czy sędzia drukuje, czy pada deszcz, Olmo nie może pudłowac z kilku metrów.

0

Zszedł zawodnik z numerem 7 Vinicius

3

A ja przypominam, ze rok temu tez wygrali wysoko z BVB, hattrick Viniciusa, juz mieli niszczyć wszystko co sie da, a 3 dni później przegrali z nami 0:4. To co sie teraz dzieje, to efekt nowej miotły plus niezadowolonie Bernabeu w ostatnim meczu.

3

XD chlop broni wszystko co sie da, a ty piszesz, ze jak bedzie puszczał dalej takie bramki, to usiądzie na ławie

1

Ten Deco jest jakiś głupi czy o co chodzi

1

Obawiam sie tego lata. Jeżeli Lewandowski zostanie, to ok, ale jezeli odejdzie, to trzeba bedzie ściągnąć napastnika co gwarantuje min 30 goli w sezonie i priorytetowo stopera, bo z tą parodia co my mamy, to nie ma mowy o sukcesach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?