2

@Arden jest 2008 rok

0

@Criss18Barca bo komu sie chce oglądać te wałki i oszustwa na korzyść Realu? Jeden nur i od razu karny, real przegrywa to doliczone 10 min, valverde i ten jaskiniowiec z obrony za pobicia dostaja żółte kartki, sytuacje dla rywala nie sa sprawdzane na varze, to nikt tego badziewia nie ogląda. Barcelone gdyby pokazywali to co innego

15

On powinien zostać sprzedany, nie wiem dlaczego w tym klubie sie upierają, zeby go tu trzymać i robic z niego legendę. Jestem przekonany, ze on coś jeszcze w tym sezonie odwali. To nie jest obronca (mało tego piłkarz) na miarę Barcelony, a on tu jest kapitanem. Dramat, ten koleś za Xaviego w 2022 roku miał jeszcze jakies walory w postaci fizyczności, a teraz nie ma nic, a to ze mu jeden mecz wyjdzie czy strzeli bramkę niczego nie zmienia, bo wielu takich tu było.

5

3 lata temu tak, ale teraz a tym bardziej po tym co pokazał w dwumeczu z Realem, to absolutnie nie

0

Ciekawi mnie co Flick wymysli pod nieobecność Raphinhi. Dobrze, ze wrocą Frenkie, Kounde czy Balde, bo beda ogromnie potrzebnie na dalszą fazę sezonu. Wydaje mi sie, ze bedzie próbował z Cancelo, albo Balde na skrzydle

2

@eckov No, a kto imigrantow nasciagał? PiS. Teraz nagle beda walczyć z problemem, ktory stworzyli, bo Polacy według nich są głupi, mozna nimi manipulować i to sie udaje.

3

@tomek8756 i to jest właśnie ta hipokryzja pisu. Ciągle krzyczeli, ze Tusk i opozycja (owczesna) donosi UE, a oni sami to robią, ale donoszą oprócz UE to i USA. Ale ludzie i tak wybiorą znowu to zło, bo przecież trzeba bronić Polske od lewactwa

10

Przecież Pitarcha mają nowego Pedriego

0

Jak Raphinha wypadnie, to rzeczywiście już po ptokach, bo kto tak będzie biegał jak on.

1

Sprzedać, bo to drugi wynalazek typu Dest czy Semedo, kolejny jeździec bez głowy

7

@majkiii dla nich to już Arbeloa jest najlepszym trenerem świata, bo wygrał dwa mecze z fatalnym City i z żenującym Atletico, zreszta jak zwykle po karnych i golach z czapy, a dwa tygodnie temu go zwalniali.

1

@Mow_mi_Douglas do czasu, aż przyjdzie sie zmierzyć z kimś, kto im do tego nie dopusci

7

I co z tego, jego nie powinno być w meczu z City.

0

Nie wierzę w tej oferty, nie chce mi sie wierzyć, ze ktos poważny chce Araujo, chyba, ze to nie sa poważne kluby

33

Arbeloa nie jest jakiś inteligenty i pasuje umysłowo do tych piłkarzy jakich ma typu Vinicius, rudiger czy valverde. Xabi Alonso był dla nich za mądry i dlatego go nie lubili.

6

Cieszę sie, ze na notatniku już wygrali Ligę Mistrzów i mistrzostwo, ale przypominam waszej maszynie arbeloi, ze jest -4 i klasyk u nas

2

Przypominam, że Simeone jest trenerem Atletico od ponad 14 lat. Football już dawno ewoluował, ale u niego nie. Wydają tyle milionów co każde okienko, a nie potrafią zdobyć więcej niz 3 miejsce, raz na 5 lat wygrają jakis puchar i tyle. Już dawno powinni zatrudnić nowego trenera, ktory ma jakiś pomysł, ale to nie nasz problem.

5

Ez Abde i od razu wracają wspomnienia z Depayem czy Luukiem de Jongiem w ataku

3

Bardzo mnie to cieszy

1

@Pawlak1992 a wiesz dlaczego tak było? Bo szukali wiecznie "nowego Guardioli" kogos kto ma to mityczne DNA, każdemu z tych trenerów szukano czegoś z Guardioli, temu Guardioli, ktory juz jako trener sie wypalił. W końcu ktos poszedł po rozum do głowy, że my nie możemy wiecznie szukać "drugiego Guardioli" czy kogos kto ma dna i bezmyślnie klepać piłka, tylko porządnego trenera z wizją i pasją.

1

@Bilon87 czuć ten ich strach, wiedzą, ze Barcelona nigdy przed nimi nie uklęknie, ani sie nie zes*a jak kazdy. Ich największym lękiem jest pokonanie ich przez nas w Lidze Mistrzów.

5

Od tego momentu cos sie zmieni w glowie Araujo

0

Drobny uraz, tylko miesiąc przerwy

5

Szczęsny i Araujo to jest mix

0

Zj*ba od Flicka była w szatni i to gruba

3

I sie tak baliście, a to majstersztyk Flicka, pozwolił im sie wybiegać, a w drugiej połowie dętka

1

Nie ma co sie sr*ć. Oby to przejść, w kwietniu wroci de Jong i przede wszystkim Kounde, gra jak gra, ale on sie z Yamalem rozumie i dobrze współpracuje. Oby z tym Garcia też nie było krucho.

27

Dobrze, ze Lewandowskiemu nie dali, bo jeszcze sie połknął przed oddaniem strzału

1

Dla tancerza od razu by gwizdnął, tak mnie juz ten sport wku*wia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?