Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@derus tak i Cubarsiego z Balde i Kounde w obronie
1
Na kogo byśmy nie trafili i tak odpadniemy
1
@Remi70 Arbeloa, on nawet przeprasza viniciusa ze zyje
2
Czyli tym potwierdzają, ze doszło do wałków.
0
@Filipem jprdl jak oni chcą negocjować 30 mln, to ch*ja w lato bedzie, a nie transfery i kolejny sezon z Araujami i innymi plackami, a później płacz, że przegrywamy
0
@Arden biorę pod uwagę, ale nie biorę pod uwagę, zeby ci wymienieni dalej reprezentowali ten klub
0
w lato zacznie sie prawdziwy test dla "nowego" zarządu. Trzeba ściągnąć klasowego napastnika, stopera (a najlepiej dwóch) I bocznego obronce, latem pożegnanać Ferrana, Lewandowskiego, de Jonga, Araujo i Balde. Najgorsze jest to, ze pewnie się to nie wydarzy i wrócą inne pasożyty w postaci ter stegena i fatiego.
1
I wroci kolejny odpad i bedzie zabierał ffp ja prdl
3
Przykro się na to patrzy, ale to zaczyna wyglądać jak ostatni sezon za Xaviego. Dodatkowo gramy fatalnie w obronie, a Flick uparcie trzyma się wysokiej obrony, gdzie to juz w ogole nie działa i nie ma nawet kim grac w tej taktyce. Jesteśmy totalnie uzależnieni od Pedriego, jak on wróci, to się gra całkowicie zmieni i to jest kolejny problem u Flicka.
0
Bo nie przeskoczy, nie bez powodu w Bayernie drugi sezon mu nie wyszedł
0
A z kim tu zdobywać sukcesy? Z 38 letnim Lewandowskim? Z Ferranem? Czy moze z tą żałosną obrona? Sezon nam przegrał Laporta z Deco, taka jest prawda. Uwierzyli, że szkółka wygra tryplet, zresztą ja uważam, ze i Flick powinien dac sobie spokój jak dalej upiera sie na te wysoka obronę z tymi plackami
1
Nie ma co sie oszukiwać. Czy jest sens trzymac Flicka na 3 sezon skoro on sie uparcie trzyma tej juz dawno rozpracowanej wysokiej obronie z takimi asami jak Araujo, Cubarsi czy Balde? Z kilkoma piłkarzami trzeba sie pożegnać. Duże trzęsienie ziemi musi nadejść latem, z tą grupą nic sie nie uda osiągnąć, to jest za słaby poziom.
3
u wujka Flicka Yamalek jest nietykalny, wiec co z tego, ze zjebał.
0
Wracając do wczorajszego meczu, to można juz oficjalnie stwierdzić, ze Cubarsi, to nie jest zawodnik na Barcelonę, raczej to zawodnik pokroju Bartry czy Lengleta, ten gość nie ma nic, fatalnie sie go ogląda, zagra jeden dobry mecz, a później gra piach, powinien po sezonie odejść do średniaka la ligi tam gdzie jego miejsce.
0
@Mixtape przede wszystkim do takiego stylu trzeba miec szybkich, wysokich i silnych fizycznie. My nie mamy nikogo takiego
0
A ja tam trochę sie pogodziłem z tym. Nie wierzę w remontade. W drugim meczu może i wrócić Pedri, Raphinha, ale to Atletico ma 4 gole przewagi. Oni tak nie beda grac jak wczoraj, tylko od razu sie zamurują, a z tymi "napastnikami" to różnie bywa, lecz chciałbym sie mylić.
2
Teraz jak Laporta chce utrzymać Flicka, to musi w lato ściągnąć klasowego stopera i napastnika.
2
Nie dziwi mnie to. Tak musiało sie to skończyć. Nikogo w lato nasz mistrz Deco nie ściągnął na obronę, ale pozbył się lidera obrony poprzedniego sezonu.
0
Rzut karny po faulu na Mbappe
0
Dlatego nie ma co sie nastawiać na coś w lidze mistrzów xd
1
@FCB24 a moze z tym Bardghijim nie jest tak, jak sie wydaje? To Flick go widzi na treningach.
4
Niedobrze. Laporta złożył dymisje, to teraz odejdzie Flick :((
2
@lukaszbrk musi
6
@Gaucho próbuje nas skłócić z partnerem? Bo co nie chce włazić w du*e pomaranczowemu jak on i słusznie jego stanowisko jest takie, ze Trump nie zasługuje na Nobla? W jakich my czasach żyjemy
3
W pepco klapki Barcelony są
4
Jutro za to Mbappe będzie cały mecz polował na karnego i dostanie pod koniec za znikomy kontakt.
2
W 99 minucie w pewnym meczu taka sama sytuacja była.
7
Lamine Torres xd
4
Jaki debil hahah
7
Perezowi juz dawno pociag odjechał. Widzimy przykład Trumpa, ze juz wieku sie nie oszuka, a ze zdrowiem co razu gorzej.