10

No nie po to Perez pod stół wyłożył ponad 100 baniek za Mbappe, zeby rządził tu jakis trener, a nie on. W Realu jest tak fatalna atmosfera ze tam nikt nie bedzie gryzł trawy i sie pocił, skoro dziadek Perez płaci. Ale to nie nasz problem.

3

@Kapitan hawk dlatego właśnie poszedł do Barcelony, bo w espanyolu nigdy niczego nie wygra.

1

Proponuję Perezowi w lato ściągnąć kolejną gwiazdę, tego Halanda.

1

Z tym Araujo, to jest niesamowite, ze Flick nie bał sie go wystawić w tak ważnym momencie

0

Joan Garcia złota piłka kochamy cie

2

Za to 2:8 i roztrwonienie mistrzostwa Tobie dziadu sie nic nie powinno należeć.

0

Trening przed treningiem z realem

3

@xx to po co siedzi tu kolejny rok i naraża sie na presję? Miał tyle okazji by odejść, choćby do tego Juventusu.

3

Już nie chodzi o to, ze Garcia bronił jak poj*bany, ale ze on wytrzymał psychicznie taka presję. Weźcie wyobraźcie gdyby to ter Stegen stał i na niego by tak gwizdali.

0

Odszkodowania Realowi mozna płacić tylko i wyłącznie wtedy, kiedy zostanie jakakolwiek udowodniona wina, że Barcelona kupowała mecz, puchary czy co tam jeszcze i ze to kupowanie tych rozgrywek faktycznie miało wpływ, ze Real był poszkodowanym i przez to rzekome kupowanie tracili mistrzostwa. Perezowi na stare lata mocno się odkleiło w tym łbie. Dziwie się, ze jemu się tam przyklaskuje i wtóruje, gdyż prawdziwe przyczyny ich porażek dalej kopią piłkę i mają numer 7. Mam nadzieję, ze Barcelona udowodni swoją winę, ze nie miała wpływu na końcowy wynik (bo same raporty o sędziach, to nie jest równoznaczne z korupcja, tylko z wyprowadzaniem pieniędzy na rzecz klubu za co osoby decydujące o tym powinni zostać ukarane za szkodzę na rzecz FC Barcelony a nie Realu) i ich pozwa, razem z każdym dziennikarzem i innymi ludźmi, którzy oskarżali nasz klub. Jedno jest pewne, ze Perez to obrzydliwa mściwa dwulicowa menda, dobrze ze Laporta zrezygnował z jego projektu, bo on tego nie robil na rzecz futbolu, a real madryt to najbardziej obrzydliwy klub z kompleksami, całe życie dostają od nas oklep, są wiecznie kompromitowani, nawet wtedy kiedy w ataku grał Jutgla z Aubą nie potrafili nas pokonać wyżej niz dwa gole. Nie dziwie się, ze szukają "sprawiedliwości" choc oni pewnie mają sporo za uszami.

4

Brawo Rapha! gol w stylu Mbappe :3

3

To jak to w końcu jest. Wiecznie poszkodowani, sędziowie przeciwko nim, ale co mecz Mbappe gol z karnego. Jakie to jest żałosne, bo smieszne juz dawno nie jest.

5

I co spokornieje czy dalej będzie się zachowywał jak egoista?

1

@El Plutoninho najgorszy? XD

4

Boże ten bramkarz jest tak fatalny, że oni zamiast strzelać z dystansu, to nie wiem co robią, szczególnie de Jong masakra

0

Czemu Casado na prawej gra xd

0

Szkoda, że dziś nie ma Araujo, bo to byłoby combo

1

Dziś wróci to, za czym bardzo tęskniliśmy. Czyli kontra rywala, bramkarz stoi i patrzy sie do tyłu jak leci piłka po ziemi do bramki

10

Alonso jak ty do końca sezonu i twój perezik robi ci out, bo nie dajesz sobie rady i gwiazdorów pokroju viniciusa ci wchodzą na głowę. Zajmij się gościu trenowaniem, żeby ci Barcelona nie uciekła, to nie będziesz płakał, że jakaś korupcja i inne wymyślania.

1

@escarabajo ja myślę, że w jakimś Man City czy Arsenalu byłby jednym z najlepszych na świecie

3

@fotohobby przecież mają lepszego Bellinghama

1

Ja się nie dziwie, że Barcelona przegrywała 2:8 z Bayernem czy miała do 2022 takie wyniki, jak o sile tej "druzyny" stanowił taki ter Stegen, araujo i inne darmozjady zadufane w sobie, które mają gdzieś ten klub, liczy sie tylko ich portfel. Dziś ter Stegen pokazał ile dla niego znaczył ten klub.

0

@WiecekFCB jakieś miny strugał

9

A ja mam nadzieję, że ten kadr w zasadzie reakcja ter Stegena, kiedy Joan Garcia wybronił kontrę, to tylko jakiś przypadkowy moment, który nie ma nic wspólnego z tą interwencji, bo w przeciwnym razie należy pogonić tego człowieka, bo to pokazuje ile Barcelona miała w składzie toksycznych ludzi.

4

Niesamowite jaki progres od maja przechodzi Martin. Kto by sie spodziewał.

5

@Katalończyk 99 bo kosztował 100 mln

0

@Virusk3 oni są jacyś psychicznie chorzy. Co tydzień przegrywają przez sędziego.. To już naprawdę nadaje się do leczenia.

1

Szkoda mi tego Alonso mimo wszystko, bo widac, że ten pajac vinicius i jego przydupasy zrobili wszystko by się go pozbyć.

4

I ten Alonso bojacy sie zmienic bellinghama i viniciusa xdd

1

Szkoda, że Cubarsi nie dojeżdża miałem wielkie nadzieję co do niego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?