Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@betonito tak z 300 mln
1
Nie chce sobie wyobrażać co by było, gdyby on był trenerem Barcelony. Prawdopodobnie wyglądałoby to jak za Xaviego. Flick czasami przesadza z tą obroną, ale to jest na dzień dzisiejszy odpowiedni trener dla nas.
1
@betonito trzeba miec chyba coś z głową, zeby wybrać wypalonego od 3 lat Guardiole
1
Real nie zagrał wybitnego meczu, nie oszukujmy się, ale druzyna mająca plan, grającą pressingiem by ich zmiotła z planszy. Fatalny mecz City, fatalny Guardiola.
3
Tragedia oni nawet nie grali szybko, tylko wszystko do środka i nie wiadomo co dalej robić. Tragedia ten Guardiola powinien odpuscic juz trenerkę, jego czas minął.
3
A pomyśleć, ze niektórzy by se dali jaja obciąć, zeby Guardiola wrócił do Barcelony.
1
Nie wiem, nie umiem sobie wyobrazić jeszcze Araujo w tym meczu
1
Przepraszam, ze vini nie strzelił karnego
0
To musi byc ten moment
0
@Scav manite to od nas dostaniecie, nie martw sie
1
Ten Real nie gra wcale cudownie, po prostu Arbeloa wymyślił zeby potroić krycie skrzydeł, a miszcz Guardiola nie ma innego pomysłu, nie wiedzą co grac, gdzie zagrać, tam nie ma nic. Szkoda, bo Real takim meczem dostanie skrzydeł. Nie ukrywam, ze mnie to wkurza, że z taką łatwością robia sobie akcje, a to City nie reaguje w ogóle.
1
Jeszcze wezmą te Ligę Mistrzów, Bayern tez dostanie na dziure bo nagle przestaną grac.
2
Jak tak Guardiola im każe grać, to chyba już powinien se dać spokoj
2
Ale kopanina xD
1
Przede wszystkim Flick odrobił zadanie i wyciągnął wnioski, zespół może i grał słabo, ale nie pressowali caly mecz i nie grali wysoką obroną, co pozwoliło uniknąć straty kilku goli jak z Atleti. Doczłapali do końca bez utraty nie wiadomo ilu sił.
1
Mimo wszystko wierze, ze bedzie dobrze, wroci Kounde, Frenkie, Eric i jakoś to sie zmontuje
1
Ten Araujo na prawej to chyba przez to, ze Flick sie bał go na stopera ustawic
0
Dla mnie ten Font, to ktoś typu Bartomeu, nie wiem czemu, ale mysle, że nie byłba to dobra sprawa, jezeli by wygrał wybory.
2
@oZinho mam problem, duży problem, jestem za tym, aby po sezonie Lewandowski odszedł
20
"10 milionów euro w pierwszym roku, żeby odnowić umowę" czyli dalej miało być dojenie klubu przez Messiego i jego ojca co rocznymi nowymi kontraktami? Przecież w tych czasach, to byliśmy w fatalnej sytuacji nie tylko sportowej, ale i finansowej ponad miliard długu. Dobrze, ze Messi odszedł, pomimo tego co zrobił dla klubu, ale nie można w nieskończoność mu przedłużać umów, bo to by sie skończyło katastrofa.
7
I wielu chciało, zeby on jeszcze tu w przyszłości wrócił. Dla mnie ten koleś jest jako trener spalony.
2
@AmigoBlancos tak samo jak ty i twoi niepełnosprawni umysłowo kibice krzyczą, ze od 20 lat albo i więcej Barcelona kupowała mecze u jakiegoś negreiry, nie mając dowodów, fetują wyroki, wszystkie trofea i mecze kupione
4
@VegetaPolska bo ja juz to mowilem, ale on nie przyszedł zdobywać puchary, tylko naprawić relacje z obrażonym Viniciusem. Gość nie ma pojęcia o taktyce, przytakuje Perezowi i oddał viniciusowi władze, to pacynka Alonso był niewygodnym.
3
@FCB_dimiC aż mi sie przypominają złote czasy hala dzieci i ich tłumaczenia, ze "Cristiano grał z kontuzjom"
2
Co do Balde, to gość gra na takim poziomie co Junior Firpo, tylko, ze on był zmiennikiem, a Balde jest podstawowym obronca. Balde raczej juz pewnego poziomu nie przeskoczy, wątpię, zeby jakiś klub dał za niego więcej niz 30 mln, gdyż jego poziomem jest co najwyżej As monaco
0
@fumador mysle, ze i rozwiał też na przyszły rok
10
W tym meczu Atletico w ogóle nie miało nic do powiedzenia, zamurowali sie wszyscy w polu karnym i powie typ, ze przekraczają własne granice, ale chyba żenady. Mam nadzieję, ze przegrają ten finał. Dla mnie to jest w dalszym ciągu zwykły średniak, ta druzyna nigdy (przynajmniej nie przy Simeone) nie dojdzie do pewnego pułapu.
1
@elplacek44 ten Araujo to chodząca kaleka, to ze on "stał" w ataku, to w ogole jakies żarty sa.
0
Dobra ciul z tym, wiadomo co z Kounde?
1
@Tomiveb tam to vinicius jak caly mecz macha łapami i symuluje to gra fantastycznie bo raz okiwał kogos bez nura i darcia japy