0

Sami podaliśmy właśnie tlen temu pajacowi Arbeloi. To nie jest wina sędziego, tylko piłkarzy, szczególnie Kounde, Olmo i Cubarsiego. Amatorzy nic więcej.

2

Sędziowanie to jedno, ale to wina tych pokrak jak Kounde i Olmo, ile mozna gubić sie w obronie, albo pudlować setki za setkami? Olmo do zmiany, bo jest fatalny

0

@SelloutCrowd przecież wczoraj karnego dostali

1

Swoja droga czemu Lewandowski tak rzadko gra

0

Mi byłoby wstyd kibicować takiemu klubowi. Masakra jakie chorągiewy, chwile powygrywają, to znowu beda klaskać kochać Pereza, viniciusa i mbappe. Obrzydliwy klubowi i kibice.

0

Coś niemożliwego, ze Perez wprowadza dyktaturę i grupa ultras nie może gwizdać na piłkarzy. Niemożliwe tak nieskazitelnie czlowiek?

1

A mnie ten Dro jakoś nie martwi. W La masii tych "perełek " takich jak on jest pełno, juz w letnim tournee pewnie sie znajdzie. A on niech idzie spełniać marzenia do PSG

0

Który to raz ten rzekomy Maldini popełnia powazny błąd. To nie jest środkowy obrońca.

0

Podobno Arbeloa zaprosił cały Real na oglądanie meczu, by pokazać im jak sie gra, ale Vinicius mowil, ze sie spozni 15 minut

1

Dziwne, ze Bellinghama nie ma w tej jedenastce roku

0

Pan Hansi Flick, to nie amator jak Arbeloa raczej nie postawi głębokiej rezerwy na lidera 2 ligi

5

Grubo. Na notatniku co raz bardziej żądają odejścia Pereza. Chyba w końcu ich szare komórki zrozumiały, ze to on jest największym problemem w Realu, ze to on pozwala gwiazdeczkom rządzić, że to on sciaga bezsensowne przepłacone gwiazdy, zeby zaspokoić swoje ego, a nie wzmocnić realne potrzeby kadrowe. Ale podejrzewam, ze to tylko mała grupa tego chce.

0

@regatta52 wtedy to mieli takiego farta

1

W ciągu dwóch dowiedzieliśmy się , że pierwszy trening Arbeloi był bardzo wymagający, mieszanina treningów Ancelottiego i Mourinho, że wraca Pintus będą biegali jak roboty, że beda wykorzystywane innowacje, drony na treningach, no coz

4

Już wszyscy wiedzą, że oni tylko przepychają mecze, liczą na fart i sędziego, nawet 3 ligowiec to wie, dlatego grali odważnie, bez stresu, że wpadnie jakiś farfocel w ostatniej minucie, bo wpadł, ale szybko to naprawili. Nowy Mourinho tego jeszcze nie wie, ale no cóż wazne, zeby Vini był szczesliwym.

2

Arbeloa popełnił błąd z tym intensywnym treningiem..

0

Że Arbeloa to sadysta i tak wymęczył ich na tym pierwszym morderczym treningu, ze tak grają to szok

4

A tam sie śmiejecie, to wszystko przez te intensywny pierwszy trening Arbeloi z wykorzystaniem dronów, nowoczesnymi innowacjami, chłopaki sie pogubili ;)

7

Czyli klasyk xD
Arbeloa zaczyna od intensywnego treningu, wrócił Pintus, w pucharze zobaczymy przebłyski pressingu, jakiś podań, może trochę pobiegają, notatnik juz zwiastuje nowa erę i trofea i znowu to samo

0

Myślicie, ze gdyby Klopp został trenerem Realu, to Real by zdominował wszystkie rozgrywki?

13

Na pewno jest kretynem

25

No i idealnie taka właśnie bezmózga marionetka jest tam potrzebna. Ma tylko stac przy linii, przytakiwać Perezowi, nie krzywdzić ciężkimi treningami gwiazdeczek i krytykować sędziów.

1

Nie ma co się dziwić, ze chlop odszedł. Wczoraj Mbappe mu pokazał kim on tu jest i co on tu znaczy. Dopóki Perez nie da sobie spokoju z piłką, to tak to u nich bedzie wyglądać, ze gwiazdeczki będą rządzić, żaden trener nic konkretnego nie osiągnie, bo Mbappe i Vinicius z płaczem latają do Pereza, a on zamiast stanąć za Alonso stoi za nimi.

10

No nie po to Perez pod stół wyłożył ponad 100 baniek za Mbappe, zeby rządził tu jakis trener, a nie on. W Realu jest tak fatalna atmosfera ze tam nikt nie bedzie gryzł trawy i sie pocił, skoro dziadek Perez płaci. Ale to nie nasz problem.

3

@Kapitan hawk dlatego właśnie poszedł do Barcelony, bo w espanyolu nigdy niczego nie wygra.

1

Proponuję Perezowi w lato ściągnąć kolejną gwiazdę, tego Halanda.

1

Z tym Araujo, to jest niesamowite, ze Flick nie bał sie go wystawić w tak ważnym momencie

0

Joan Garcia złota piłka kochamy cie

2

Za to 2:8 i roztrwonienie mistrzostwa Tobie dziadu sie nic nie powinno należeć.

0

Trening przed treningiem z realem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?