Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sami podaliśmy właśnie tlen temu pajacowi Arbeloi. To nie jest wina sędziego, tylko piłkarzy, szczególnie Kounde, Olmo i Cubarsiego. Amatorzy nic więcej.
2
Sędziowanie to jedno, ale to wina tych pokrak jak Kounde i Olmo, ile mozna gubić sie w obronie, albo pudlować setki za setkami? Olmo do zmiany, bo jest fatalny
0
@SelloutCrowd przecież wczoraj karnego dostali
1
Swoja droga czemu Lewandowski tak rzadko gra
0
Mi byłoby wstyd kibicować takiemu klubowi. Masakra jakie chorągiewy, chwile powygrywają, to znowu beda klaskać kochać Pereza, viniciusa i mbappe. Obrzydliwy klubowi i kibice.
0
Coś niemożliwego, ze Perez wprowadza dyktaturę i grupa ultras nie może gwizdać na piłkarzy. Niemożliwe tak nieskazitelnie czlowiek?
1
A mnie ten Dro jakoś nie martwi. W La masii tych "perełek " takich jak on jest pełno, juz w letnim tournee pewnie sie znajdzie. A on niech idzie spełniać marzenia do PSG
0
Który to raz ten rzekomy Maldini popełnia powazny błąd. To nie jest środkowy obrońca.
0
Podobno Arbeloa zaprosił cały Real na oglądanie meczu, by pokazać im jak sie gra, ale Vinicius mowil, ze sie spozni 15 minut
1
Dziwne, ze Bellinghama nie ma w tej jedenastce roku
0
Pan Hansi Flick, to nie amator jak Arbeloa raczej nie postawi głębokiej rezerwy na lidera 2 ligi
5
Grubo. Na notatniku co raz bardziej żądają odejścia Pereza. Chyba w końcu ich szare komórki zrozumiały, ze to on jest największym problemem w Realu, ze to on pozwala gwiazdeczkom rządzić, że to on sciaga bezsensowne przepłacone gwiazdy, zeby zaspokoić swoje ego, a nie wzmocnić realne potrzeby kadrowe. Ale podejrzewam, ze to tylko mała grupa tego chce.
0
@regatta52 wtedy to mieli takiego farta
1
W ciągu dwóch dowiedzieliśmy się , że pierwszy trening Arbeloi był bardzo wymagający, mieszanina treningów Ancelottiego i Mourinho, że wraca Pintus będą biegali jak roboty, że beda wykorzystywane innowacje, drony na treningach, no coz
4
Już wszyscy wiedzą, że oni tylko przepychają mecze, liczą na fart i sędziego, nawet 3 ligowiec to wie, dlatego grali odważnie, bez stresu, że wpadnie jakiś farfocel w ostatniej minucie, bo wpadł, ale szybko to naprawili. Nowy Mourinho tego jeszcze nie wie, ale no cóż wazne, zeby Vini był szczesliwym.
2
Arbeloa popełnił błąd z tym intensywnym treningiem..
0
Że Arbeloa to sadysta i tak wymęczył ich na tym pierwszym morderczym treningu, ze tak grają to szok
4
A tam sie śmiejecie, to wszystko przez te intensywny pierwszy trening Arbeloi z wykorzystaniem dronów, nowoczesnymi innowacjami, chłopaki sie pogubili ;)
7
Czyli klasyk xD
Arbeloa zaczyna od intensywnego treningu, wrócił Pintus, w pucharze zobaczymy przebłyski pressingu, jakiś podań, może trochę pobiegają, notatnik juz zwiastuje nowa erę i trofea i znowu to samo
0
Myślicie, ze gdyby Klopp został trenerem Realu, to Real by zdominował wszystkie rozgrywki?
13
Na pewno jest kretynem
25
No i idealnie taka właśnie bezmózga marionetka jest tam potrzebna. Ma tylko stac przy linii, przytakiwać Perezowi, nie krzywdzić ciężkimi treningami gwiazdeczek i krytykować sędziów.
1
Nie ma co się dziwić, ze chlop odszedł. Wczoraj Mbappe mu pokazał kim on tu jest i co on tu znaczy. Dopóki Perez nie da sobie spokoju z piłką, to tak to u nich bedzie wyglądać, ze gwiazdeczki będą rządzić, żaden trener nic konkretnego nie osiągnie, bo Mbappe i Vinicius z płaczem latają do Pereza, a on zamiast stanąć za Alonso stoi za nimi.
10
No nie po to Perez pod stół wyłożył ponad 100 baniek za Mbappe, zeby rządził tu jakis trener, a nie on. W Realu jest tak fatalna atmosfera ze tam nikt nie bedzie gryzł trawy i sie pocił, skoro dziadek Perez płaci. Ale to nie nasz problem.
3
@Kapitan hawk dlatego właśnie poszedł do Barcelony, bo w espanyolu nigdy niczego nie wygra.
1
Proponuję Perezowi w lato ściągnąć kolejną gwiazdę, tego Halanda.
1
Z tym Araujo, to jest niesamowite, ze Flick nie bał sie go wystawić w tak ważnym momencie
0
Joan Garcia złota piłka kochamy cie
2
Za to 2:8 i roztrwonienie mistrzostwa Tobie dziadu sie nic nie powinno należeć.
0
Trening przed treningiem z realem