1

Jak go chcecie chronić, to go chrońcie przed jego autodestrukcyjnym zachowaniem, bo za chwilę skończy jak kolega Neymar, a kasy będzie tyle ciągnął z klubu, ze nigdy z tego nie wyjdziemy.

1

A jak dla mnie może tu być jakaś prawda. Widać, że tu się nic nie klei. Nie wiemy jak wyglądają relacje trenera z piłkarzami. Prawda jest taka, że klub rzeczywiście za dużo pozwala Yamalowi, a to w oczach Flicka wyraźnie duzo mówi, że jego autorytet jest podważany. Ta druzyna nagle zanotowała jakiś regres i to nie piłkarski, tylko mentalny.

0

Najlepsze jest to, że oni się uzależniają od Mbappe. Jego nie ma, nie ma Realu. Wystarczy go wyłączyć z gry i nie ma zagrożenia. Może się tam powoli Bellingham odradza, ale to nie to.

4

@Azazel_Pazuzu jemu na razie to Mbappe broni posadę.

3

Ten Alonso to jest d*pa, a nie trener jak po tej akcji męczennik dalej gra, ale chociaż z tego plus jest, że robi z siebie pośmiewisko i gra fatalnie.

5

Alonso przegrywa 3 mecz z wielką druzyna. Gdyby nie Courtois i Mbappe to tam byłoby inaczej.

0

Właśnie przez takich ludzi nie możemy rejestrować nowych zawodników. Rozwiązać z nim kontrakt, bo to jest skandal.

3

Masakra z tym Araujo, nie może być tak, że kolejny sezon ten człowiek "gra" dla nas. Najgorsze jest to, że on w ogóle się nie poprawia, nadal popełnia ta same błędy i znowu po swoim błędzie biegnie do sędziego i nie wiadomo czego on chce. On znowu coś odwali w ważnym meczu.

4

@Nightraider nie będzie żadnych transferów, dlatego nie ma co się łudzić na jakiś wybitny sezon. Nie wyobrażam sobie jak na wiosnę zaczną nas kontuzje łapać.

0

@MysticCat w poprzednim sezonie w obronie Realu grali Lucas, Tchoameni i Fran Garcia, dodatkowo trenerem był Ancelotti i jego betonowa taktyka ze zmianami w 85 minucie. Barcelona była w gazie, wszyscy wiemy w jakiej formie. Dziś to jest inny Real z innym z trenerem. Serio jak ktoś mysli, że ky wygramy ligę z 38 letnim napastnikiem w ataku i Araujo w obronie, to gratuluję wiary

0

@Barca-Messi10 a co ty myślisz, że my niby cos wygramy? XD

1

@Cyzix nikt nie jest ponad klub

8

Przypominam, że dzisiejsza sytuacja klubu to również zasługa Messiego

0

Za ten przegrany sezon jest odpowiedzialny Laporta.

0

Ja się nie zdziwie jak Flick spakuje maniatki i po sezonie odejdzie. Nie da się zrobić cudów mając taki skład.

1

@Czyhrynski zjadła go presja, co pokazuje, że to nie jest zawodnik godny na dzień dzisiejszy nosić 10 i zarabiać tyle forsy.

4

Yamal przy takim ojcu kryminaliście nigdy nie będzie normalny, musiałby się odciąć od tej patologicznej rodziny, ale oni się od niego nie odetną. Dopóki tatuś nim rządzi, może być tylko gorzej. Wiem, że Yamal ma 18 lat i jest niedojrzały, ale powinien wiedzieć, że z takim style życiem kariera sie szybko skończy.

0

A jego 30 letnie kochanki czego mu życzą?

5

najgorsze jest to, że kiedyś w lato doszłoby do rewolucji w składzie, a teraz to odejdzie Lewandowski i zostaniemy z Ferranem, a Rashforda pogonią, bo nie będzie jak go zarejestrować.

0

Ja tam na Flicka nie jestem wkurzony, że to wygląda jak wygląda. Wycisnął w tamtym sezonie wszystko co mógł, ale tu już jest ciężko. Szwagry sprzedały mu najlepszego stopera nikim go nie zastępując choć obiecywali Taha, nie ściągnięto napastnika, tylko trzymamy starego 37 letniego Lewandowskiego, do tego pajacowanie Yamala z dupami, brak wzmocnień, kontuzje. Real odrobił lekcje, nowy trener, pressing, wymienili całą obronę. Niestety ale to szwagry przegrały nam ten sezon, bo ja niestety nie wierzę na nic więcej niż puchar króla.

14

Kim ten pajac jest, że on będzie kogoś na rozmowy wychowawcze brał? Niech wezmie tego gwiazdora z 7 lepiej. A Carvajal to zwykły bandyta, a nie jakiś autorytet.

1

Po takim czymś ten pseudo prezes powinien się podać do dymisji i zostawić hiszpańską piłke w spokoju. Oczywiście ten człowiek nie ma honoru i zostanie na tym stanowisku i dalej będzie zatruwał ligę swoimi głupimi pomysłami. Brawa dla Realu, bo powstrzymali proceder, który pewnie by szedł za daleko (typu el clasico w Miami, derbi madrileno w Doha). Najbardziej smuci fakt, że Laporta wyczuł parę groszy i zrobił z nas pośmiewisko.

3

Agresywni w pressingu przeciwko Levante czy Oviedo

1

Ja uważam, że to był błąd zostawiając Lewandowskiego. Na dzień dzisiejszy nie mamy żadnego napastnika, bo ani on ani Ferran nie prezentują żadnego topowego poziomu.

7

@Lewy952468xx przypominam, że oni mieli prawie 6 tygodni urlopu

0

Do wysokiej obrony to był Inigo, a nie ten paralityk Araujo. Flick chyba tego nie zrozumie i będzie się trzymał

0

Nie ma co się oszukiwać nie ma kim rotować, nie kim grać, wszyscy zajechani. Była wielka szansa na tryplet sezon temu, teraz już każdy wie jak grać z Barceloną.

0

Nie mogę jak notatniku już wiedzą jak nas pokonać, wystarczy pressować mistrz taktyki i najlepszy trener Alonso na to już wpadł, a skonczy się jak zawsze xd

5

Olmo to nie jest piłkarz na Barcelonę. To jest jakieś nieporozumienie. Gość niczego nie ma, ani techniki, ani przyspieszenia, nic kompletnie.

0

Bardzo irytuje ten Yamal, za dużo tych dup na jachtach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?