Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Na chłodno. To był piękny sezon, nie oszukujmy się, ale przed startem sezonu nikt nie spodziewał się, że wygramy dwa puchary w finale z Realem, że awansujemy do 1/2 finału LM po tych wszystkich klęskach i do ostatniej minuty dogrywki będziemy gryźć trawę, żeby awansować i będziemy do końca walczyć o mistrzostwo. Ta druzyna wygrała. Nie pamiętam od dekady, żeby ta druzyna tak grała, walczyła, wierzyła, potrafiła pięknie odwrócić losy spotkań, dokonując cudów. Wczepiono w nich mental, i to Barcelona wygrała. Nie mniej zaznaczam, że trzeba dokonać małej rewolucji w składzie i mam nadzieję, że latem się coś zmieni.
0
Ronald zasłużone 1
7
Mam nadzieję, że tylko ten mecz nie siądzie im na głowy. Oby udało się wygrać mistrzostwo. To są młode chłopaki, ale żeby ta porażka nie zbudowała jakiegoś strachu im w głowach w Lidze Mistrzów cokolwiek to znaczy.
1
@Bzyczekk pożegnać to należy te imitację kapitana
1
Ligę Mistrzów wygrywasz w głowie. To nie są rozgrywki, gdzie na chwilę możesz odpuscic. Tutaj do końca trzeba być skupionym, skoncentrowanym, ale też trzeba podejść do nich z wysoką mentalnością. U nas zabrakło doświadczenia, zabrakło tej głowy i to nie jak w ostatnich latach, że spuszczali głowy w dół. Lamine nie powinien tego pchać, powinni to uspokoić, za bardzo sie napalili na kolejnego gola, a to był błąd.
4
@L3OM3SSI mi też się nie chce. Człowiek siedział od tego sierpnia oglądał te mecze, miał wiarę, a teraz to już nie wiem
2
Ty nic nie spróbujesz za rok, bo razem z de Jongiem powinieneś opuścić ten klub. Gość jest odklejony, że ma w ogóle czelność mówić te bzdury, kolejny sezon i znowu to samo. Pozbyc sie tego darmozjada to jest priorytet.
3
Gdybyśmy przegrali po tej pierwszej połowie 0:2 i odpadli, to bym to przełknął, ale to, że w 90 minucie byliśmy nie jedna, a dwiema nogami w finale i odpadliśmy, to mnie cholernie strasznie boli, czuje ogromny żal. Rozumiem, że sezon jest długi, ławka krótka. Flick musi porozmawiać z Laporta o transferach w lato i to konkretnych, nie wierze, ze kasy na to nie będzie. Nie każdy z la masii jest Cubarsim czy Yamalem, nie każdy się do tego klubu nadaje, a grając w tak ważnym meczu Martinem nie mamy prawa awansować do finału. Wiem, że to głównie młody zespół, brakowało doświadczenia i na przestrzeni tego sezonu gdzieś go złapali, ale potrzeba niestety małej rewolucji, nie mogę patrzeć na tych nieudaczników de Jonga I Araujo, a w nowym sezonie do bramki wróci "pan stoję i się patrze i się nie rzuce". Czy to dobry prognostyk na nowy sezon? Mam nadzieję, że tak.
3
Trochę na chłodno. Flick nie jest cudotwórcą z gó#wna bata nie ukręcisz, a i tak zrobił wiele. Jestem zawiedziony, bo po raz kolejny zabrakło koncentracji, nie ruszały mnie już te porażki i kompromitacje, ale tu jestem załamany, wydawało się wszystko, że to będzie ten sezon. Niestety bez ławki nie da się wygrać takich rozgrywek jak Liga Mistrzów. Laporta z Deco musza popracować w lato, bo przyszły sezon taki już może nie być jak ten. Szkoda, wielka szkoda. Szkoda tych wszystkich meczów,.
0
Może tak musiało być. Na pewno po tym sezonie wzrośnie doświadczenie u tych chłopaków. Trzeba wyciagnac wnioski. Bez transferów w lato się nie obejdzie, bo do wzmocnienia są boki i środek obrony, oraz skrzydło. Dokończyć ten sezon z mistrzostwem i myśleć co dalej.
3
Teraz Laporta MUSI odpowiedzieć transferami. Nie można polegać na 18 latkach ze szkółki, że wygrają tytuły. Zabrakło tej ławki. Długi sezon dał w znaki. Araujo do natychmiastowego sprzedania razem z de Jongiem. Czuje dumę, ale i czuje zawód, 87 minuta....
1
To był ostatni sezon żeby wygrać Ligę Mistrzów. W lato żadnych transferów nie będzie i znowu trzeba będzie grać tymi Martinami w obronie. Real mając Mbappe i dodatkowo Aleksander-Arnolda nie zagra znowu takiego sezonu
Szkoda czuje ogromny zawód i ból, przegrali na własne życzenie.
0
@IrekPOL frajerem to jest Araujo
1
W lato pozbyc sie Araujo i de Jonga, to jest niemożliwe jaki oni prezentują, albo inaczej nie prezentują poziomu, zarabiając najwięcej i będąc kapitanami.
0
Spokojnie trzeba się przyzwyczajać, bo od nowego sezonu "bronić" będzie kolejny as
0
Flick wiedział hahaha
2
de Jonga trzeba natychmiast sprzedać. Ter Stegena też, trzeba się pozbyć tych przegrywow ze słabą mentalnością, on już się poddał, już koniec meczu.
4
Nie da się wygrać Ligi Mistrzów z kimś takim jak Martin. Kto go oszukał i zrobił z niego lewego obrońcę? Kto w nim to widział?
0
Co ten Flick odpierdala? XD Xavi się za niego przebrał czy co?
0
Jak Laporta nie ściągnie klasowego skrzydłowego i bocznych obrońców, to nawet o półfinale LM możemy zapomnieć, bo Real z Alonso wygra wszystko
0
Flick nam przegrał ten mecz swoim idiotycznym pomysłem z Olmo I Martinem w składzie.
1
Czemu ten Balde musiał kontuzji dostać....
0
@borys602 w canal plus nie usłyszysz, bo reklama bedzie
0
@Swistus172 właśnie o to chodzi żeby oni wyszli dużo wyżej.
0
A co jak Flick wymyślił, że cały zespół będzie się bronił w polu karnym? To kto wtedy będzie przy piłce?
0
@mekston tak, tylko że dalej nie możemy rejestrować piłkarzy, a kilka pozycji juniorami nie wzmocnisz.
2
Naprawdę liczę na ten awans. Po raz pierwszy od 2019 roku dali nam te nadzieję, po tych kompromitacjach, upokorzeniach, chciałbym by awansowali. Może to jest kontrowersyjne, ale odpadnięcie, to będzie dla mnie duży zawód, bo nie wiadomo kiedy znowu będziemy tak blisko finału.
0
Teraz musi Laporta odpowiedzieć bocznymi obrońcami i skrzydłowym na Arnolda.
1
No tak bo tylko karny i karny, bez tych karnych to ich poziom to Liga Europy.
1
Jak Asencio ręka w finale dotykał to też taki byłeś?