0

Ostro trenuje, żeby rozwalić sezon

23

Szybko zanim zapomni

7

Nie ma to jak zostawić pranie na balkonie, po czym przyszła nagle wichura i wszystko na ulicy leżało, nie bądźcie jak ja.

0

Był ten pressing cały mecz co już wieńczyli, że za Alonso tak będzie?

1

Dla mnie ten mundial klubowy jest bez sensu. Lepiej było zostawić te grudniowe rozgrywki. Wiem, że kasa itd, ale nie wiem ja tego w ogóle nie obejrzałem

0

Jeżeli to nie jest jakaś rodzina jego, bądź znajoma, to dla mnie jest to niepoważne. Rozumiem, że to jego życie, ale jak on będzie latał za starymi babami, które lecą na jego sławę i kasę, to obawiam się, że skończy jak Neymar i tyle z jego kariery. Swoją drogą, co trzeba miec w głowie, żeby mieć 30 lat i umawiać się z niepełnoletnim gówniarzem?

15

Powiedział gość, który zwolnił Beenhakkera podczas wywiadu po meczu, w ogóle z nim na ten temat nie rozmawiajac.

6

Przeczytałem na notatniku, że Alonso będzie karał ławka tym co nie chcą biegac. Już widzę, jak on to robi Viniciusowi, Mbappe, Bellinghamowi, a zaraz nowej gwiazdeczce z Liverpoolu. Perez, to by szału dostał i sam by go zwolnił. Oni za bardzo gloryfikują tego Alonso, robią z niego trenerskiego Boga, a może się okazać, że i tak gwiazdy będą tam rzadzic, a on tylko stac za linia i klaskac jak Zidane.

6

Chyba w tej Barcelonie przemyśleli, że transfer Nico dałby nam wiele, on z Yamalem czuli by większą chemię niż Messi z Neymarem. Oby się udało dopiąć ten transfer, to żadne Trenty i inne nie będą nam straszne.

2

63 procent posiadania piłki ma Finlandia. Serio, ktoś chce żeby ta parodia reprezentacji z tym pseudo trenerem i prezesem alkoholikiem jechała na mundial? Po co, żeby sobie pośpiewać zizuziza? Dramat, dla mnie to jest niepojęte co się stało z tą kadra w ciągu 5 lat.

0

Bardzo dobrze jeszcze 2 im strzelić i pozbyc sie tego pasożyta z ławki rezerwowych potocznie zwanym trenerem

0

@Bobo25 serio Ty myślisz, że tam nie dzieje się tak, to pozdro. Widać na tych instagramach puchaczów i innych "influencerów" to nie jest reprezentacja, to cyrk. Lewandowski to ciągnie od x lat, teraz nikt tego nie będzie ciągnął. Wam sie oczy otworzą, jak jemu zamkna.

25

Ta reprezentacja to jest po prostu miejsce spotkań do chlania wódy i imprez w hotelach. Nie dziwie się, że profesjonalista nie chce mieć z tym nic wspólnego. Już nawet Uzbekistan się rozwinął, a u nas tendecja jest spadkową. Zero honoru, ambicji. Gdybyście byli Lewandowskim, to byście chcieli "grac" w tej reprezentacji?

9

Lewandowski ma prawo wybierać w jakim meczu zagra, a jakim nie za całokształt kariery. Gość jest dwukrotnym najlepszym piłkarzem świata, strzelił wiele goli i zdobył wiele pucharów, jest 3 najlepszym strzelcem w historii Ligi Mistrzów, jest najlepszym strzelcem w historii tej śmiesznej kadry i gdyby nie on nie byłoby nas w tych "najlepszych" jak dotąd Mistrzostwach Europy w 2016 roku. Żaden, podkreślam żaden piłkarz z tej kadry nie ma w ogóle podejścia do Roberta, do jego pracy jaka wykonał, nikt nawet nie dorównuje mu fizycznie, pomimo że ma 37 lat. Probierz to zwykły amator, jestem przekonany, że nie zakwalifikuje się do tych Mistrzostw Świata. Szkoda Lewandowskiego, że ostatnie chwile swojej kariery w Reprezentacji zmarnował na to gówno co się dzieje w PZPN.

7

Kwiecień 2026. Fatalny błąd Ronalda Araujo eliminuje Barcelonę z cwiercifnału Ligi Mistrzów, ale w lato nie będzie potrzeby nowego stopera, bo Araujo to przyszłość

0

@Safrani wytrzyma

3

Zobaczymy czy za 2 lata imigranci i Ukraina to będzie nadal temat wałkowany, czy w ciągu tego czasu, aby wygrać wybory trzeba będzie znaleźć inny temat. 2 lata w polityce to dużo. Jestem wyborcą Trzaskowskiego, głosowałem na koalicję głównie po to, aby pozbyc sie pisu, ale Tusk mnie zawiódł. Tak naprawdę to głównie on jest winowajcą porażki Trzaskowskiego. Albo się koalicja weźmie do roboty, albo w 2027 roku pis wróci do władzy.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Barca_Big_Moment ja głosowałem na koalicję i nie ukrywam, że oni mnie zawiedli łącznie z Tuskiem na czele, ale dziś to początek powrotu do władzy PiSu, nie wiem czy sobie z tego zdajecie sprawę

2

@Triv44 xD ale się zdziwicie i będzie kwik. Bosak robi przystawki do pisu, albo i Mentzen też się będzie chciał dopchać do władzy, albo się ta konfederacja rozpadnie. Na marginesie przypominam, że Kaczyński nie lubi miec koalicjantów.

0

czyli za dwa lata powrót pisu i znowu to samo co wcześniej?

16

Wszystko okej, ale 50 procent wyznawców pisu trochę martwi

0

Taki Dembele zdobył już mistrzostwo świata, Ligę Mistrzów i kilka krajowych mistrzostw. To jest niesamowite

5

Nagle się okazuje, że bez wielkich gwiazd z ego wielkością kosmosu da się wygrać Ligę Mistrzów.

1

Cieszy mnie to, że druzyna pokroju Interu nie wygrywa Ligi Mistrzów.

10

Pomyśleć, że gdyby nie ten głupi Araujo dziś byłby nasz wieczór.

2

Nasciagał szrotu, a teraz Barca jest gdzie jest.

8

@Ryoumen to się zmieni przepisy

1

@urbipl i Karolek go ułaskawi i tyle będzie. Ale ważne, że lewakow boli d*pa i wielka prawica (która w Polsce nie ma w ogóle nic z nią wspolnego) będzie rządzić.

0

@adi7adi8 Nawet zacząłem ufać Laporcie, ale widzę, że on kłamie nadal. Nie ma pieniędzy na nic, Camp Nou się opóźnia rok, zaraz się okaże, że nie będzie zasady 1:1 a naszym "transferem" będzie... Bernal coś jak Puyol w 2013 roku. Może się okazać, że ta Liga Mistrzów była bardzo potrzebna w kontekście odbudowy finansów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?