Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@norbi77 Ich mentalne super gole polegają na tym, że rywal pod koniec ma dretwe nogi i jest zesrany, Real to wykorzystuje. City zamknęło mecz na 3:0 to już totalnie ich zmiotło
20
Swoją drogą Anczelotti to wielki beton. Miał w formie Rudigera, który schował do kieszeni Halaanda w pierwszym meczu, to w rewanżu postawił na te parodie obrońcy Militao, i jeszcze go na rm.pl nazywa się najlepszym stoperem świata xD
0
Proponowałbym tak przedłużyć jeszcze o rok kontrakt Modriciowi
0
@pero1983 ta Asensio za Rodrygo
0
Ile dziś siniakow i złamań ma Vinicius po meczu?
0
Wyłączyć atak Realu z gry, pograć pressingiem i można wszystko, ale to trzeba cały mecz
5
Real nie przegrał, bo był żałośnie słaby, bo nie było ich na boisku, bo City dominowało. Real przegrał przez VAR, Marciniaka, przez Negreire, przez to że wszyscy się uwzieli na Viniego. Poza tym odpuścili ewidentnie Ligę i Ligę Mistrzów dla pucharu króla.
1
Hahaha Anczelotti czemu var pokazywał?
1
Liga Mistrzów Negreiry, tylko puchar krola
4
Nie powinno być gola, bo Vini upadł, a to na pewno był faul
0
To jak Alemany zostaje, to co z Deco?
2
Że jakiś Inter gra w finale LM, a Barcelona odpada na poziomie fazy grupowej, co za czasy
2
Deco to będzie drugi Abidal, jak ktoś mysli, że on będzie jakimś Zbawicielem, to współczuję.
6
@MOLESTA nie, no Real by nigdy tego nie zrobił, to pewnie Atletico prowokowało, kopali caly mecz Viniciusa
6
@kamil9040 to jest właśnie pisowskie myslenie. Co, że jest kryzys gospodarczo-ekonomiczny, co że żyje się gorzej, ważne, że jest niezależność, tylko od czego.
1
W tym roku liga była przekupiona, puchar króla ma ważniejsze znaczenie
1
Dobrze, że Laporta nie czytal tu komentarzy i nie sprzedał de Jonga czy ter Stegena
1
Nie przemoc, agresja jest wazniejsza, tylko jakieś wymyślone afery korupcyjne beż dowodów dla tebasa. Brawo Barca za mistrza, w tych trudnych czasach dla klubu, jesteście wielcy VeB!
0
Brawo Lewandowski!! Tego chcemy od ciebie
3
Brawo Lewy nie dać tej parówie benzemie pichichi
8
Pamiętajmy, że w tym roku poziom Ligi był słaby, a za to w Pucharze był wiekszy
1
@bartulek98 mimo wszystko dawał duzo w klasykach
5
@Oskar00 a co ten Vinicius takiego robi? Ostatnio chciał zrobić rainbowa, ale mu nie wyszedł. Jest po prostu szybki. Nie chciałbym go w Barcelonie, bo to symulant i prowokator
0
@Veysel ta jasne xD
3
@Emhyr ja mam trochę mieszane uczucia do tego Cancelo
3
@HavertzKai już płacze, będę tęsknił za jego stratami w środku pola
7
Busquets to odszedł z Barcelony w 2018 r, później to została jakas parodia Busiego
1
@Explode a kto to jest Romero? Osobisty doradca Messiego? Ten co był pewny że Bernardo Silva zagra w Barcelonie? Prawda jest taka, że jest co na rzeczy skoro Messi z Amigosamj chcą do Arabii isc
27
Ale mnie to śmieszy, jak pojawiają się,
Informacje, że Messi idzie do Arabii, to od razu źródło krzak, ale jak, że Messi jeszcze nie wie, to od razu legit źródło XDDD
0
O nie i kto teraz będzie w ważnych meczach podawał piłki przeciwnikom na kontry albo tracil w srodku pola tak jak to robił Sergio Busi??