- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1113 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1113 Culés
0
Dużo ludzi się czepia Erdogana, ale to jest całkiem nie zły prezydent. Turcja w sumie dzięki niemu wybiła się na całkowitą nie zależność.
15
@kamil9040 największą niezależność to w Turcji ma inflacja.
7
@kamil9040 Nie no wcale, nie zły prezydent wcale xD
5
@kamil9040 Masz niezależność i 80%-tową inflację :-P
6
@kamil9040 to jest właśnie pisowskie myslenie. Co, że jest kryzys gospodarczo-ekonomiczny, co że żyje się gorzej, ważne, że jest niezależność, tylko od czego.
6
@kamil9040 Chłopie, weź się za ortografię przed polityką. Tak, świetny prezydent, wybudował sobie strzeżony pałac na pół dzielnicy, przed wyborami rozdaje kasę dzieciakom do ręki, inflacja pod sufit, demokracja tylko na papierze, kręci z ruskimi, macza paluchy w sprawach Syrii, ale nie no, w czym problem.
0
@Rhaan Mają inflację, bo kiedy Turcja uciekała z pod wpływów Amerykańskich to oni zrobili na nich atak walutowy
2
@Marcelinho99 No niezależni są od własnego myślenia Turcy, to na pewno.
4
@kamil9040 zamordyzm jest wg Ciebie ok? Brak jakichkolwiek wolnych mediów, panstwo jak własny folwark jest ok?
3
@kamil9040 nawet taki Korwinista jak ja uważa, że Erdogan przekroczył pewne granice. Nie mam nic przeciwko dyktaturze - póki ta dyktatura dobrze rządzi i dba o dobro obywateli. Tutaj tak nie jest. Jest niekompetentną osobą, a jedyne w czym jest dobry, to dbanie o tureckie interesy na arenie międzynarodowej, co nam aktualnie nie jest na rękę.
Inflacja, problemy wewnętrzne, w tym spór z Kurdami, całkowite zawładnięcie mediów...
Wiele takich przykładów można podać