- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1146 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1146 Culés
13
W ogóle jeśli chodzi o tego Viniciusa, to on już w Realu będzie 5 rok, i na razie jedynym sezonem dobrym, był ten ostatni. Dla mnie to jest oprócz tego że najbardziej obrzydliwy piłkarz na świecie to mocno przereklamowany.
3
@Marcelinho99 Zgadza się, a mimo to lepszy od naszego Dembele
1
@Image Odważne stwierdzenie.
4
@Marcelinho99 To pomyśl sobie, że Vinicius w tym sezonie ma staty takie jakich Dembele w Barcelonie nie miał xD
2
@Medium Patrząc na czyste liczby:
Vinicius 201 meczów 49 goli 49 asyst 13,2k minut 271 min na bramkę
Dembele 178 meczów 40 goli 41 asyst 10,6k minut 266 min na bramkę
Patrząc na same staty to wręcz kopie piłkarzy i można między nich dać znak równości.
0
@Emhyr Tylko Vinicius ma 22 lata, a Dembele 25
0
@Medium No tak ale patrząc na staż to Vinicius ma nawet więcej meczów. Gdy Dembele leżał w szpitalu Vinicius zbierał doświadczenie
0
@Emhyr @Medium Niby podobne tylko różnica polega na tym że Dembele przychodził już jako ogarnięty gracz po kozackim sezonie w BvB
0
@Marcelinho99 Vinicius wygrał Ligę Mistrzów a Dembele nigdy jej nie wygra
0
@Marcelinho99 Nikt nie pobije najbardziej irytujących w historii casemiro i pepe.