2

Busquets na boisko XDDD w następnym meczu wracamy do normy

2

No cóż niesamowitego, że de Jong gra na swojej pozycji i gra dobrze xd

2

@Kondziubarca taki to projekt trenera

0

@Joe_Pesci a jak Koeman mówił, że nie ma kim grac, to były ataki na niego

1

@Emhyr xD przecież to u nas już Lewandowski miał tryplety wygrywać, bo było tak cudownie.

2

@Kgorecki2500 inna sprawa, takie ograniczenie w Polsce pozwoliłoby na dzień dzisiejszy poruszać się po jezdni hulajnogom elektrycznym, co wg mojej opinii przyczyniałoby się do wzrostu zdarzen drogowych

57

@Kgorecki2500 i co będziesz na dwójce po Warszawie jeździł?

0

@Emhyr no dej Xaviemu czas na jego projekt "liga europy"

0

@Krystian1588 co to za jakieś cyrki?

0

@Firestone on już przegrał sezon w miesiąc.

0

@marcin62 powiedziała ta co polazła do malika na galę, paskudne babsko, gdzie pieniądze dawno zeżarły jej mozg

3

@Witekk10 raczej normalna rozsądna decyzja, jeżeli chcemy cokolwiek ratowac

3

@wojopancer gdzie wczoraj przekręcili coś?

2

@Ostatnikrwawygang to ile lat jeszcze te przebudowy będą trwaly? W Realu po odejściu Ronaldo w sezonie 18/19 pracowało 3 trenerów, bo Perez nie miał cierpliwości, a sezon później Zidane wygrał mistrza, tu się znowu zanosi na brak pucharów.

4

@Gaz za to wygrał z tak słaba Chelsea Ligę Mistrzow, a Xavi nie potrafi Ligi Europy wygrać. Taka różnica.

21

O to może nie przegramy powyżej 3:0

0

@MAGNETO Xavi spadnie do Segunda, to też znajdziecie usprawiedliwienia.

4

@JohnB Enrique to już wypalony był w 2017 roku. Należy zatrudnić trenera z wysokiej półki.

6

@MesQueUnClub_87 Xavi na ten mecz nie miał tylko Araujo i Christensena, który zawodnikiem kluczowym nie jest. Może warto oczy otworzyć, a nie tylko zwalać na sedziow czy kontuzje.

12

@tbas jak klub tak bezczelnie się zachowywał wobec niego, to co ma zrobić?

0

Zastanawia mnie gdzie niektórzy widzą tutaj pierwszy sezon Enrique (bo takie komentarze już czytalem)

2

@kuz rok mija, nadal nie ma pomysłu.

2

Już wiecie czemu Laporta chce Messiego? Nie dla jakiś pożegnań, tylko że oni bez niego nie dają rady.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Walker tak i wygramy tryplet w czerwcu

0

@Cziken26 tak same karne, a strzelać do bramki inaczej nie umieją?

0

Się nauczyli, że w takich momentach Messi weźmie wszystko na barki i sam naprawi mecz. Tu każdy jest os*any. Nie wierzę już w żaden projekt Xaviego. Jak Laporta chce cokolwiek ratować, powinien szukać trenera.

3

zajeb*sty ten projekt Xaviego

2

@Emhyr ktora kropka to Xavi?

1

Ciekawe czy człowiek od ważnych meczów Alonso zagra jutro, czy Xavi otworzy oczy i postawi na Balde

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?