Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Busquets na boisko XDDD w następnym meczu wracamy do normy
2
No cóż niesamowitego, że de Jong gra na swojej pozycji i gra dobrze xd
2
@Kondziubarca taki to projekt trenera
0
@Joe_Pesci a jak Koeman mówił, że nie ma kim grac, to były ataki na niego
1
@Emhyr xD przecież to u nas już Lewandowski miał tryplety wygrywać, bo było tak cudownie.
2
@Kgorecki2500 inna sprawa, takie ograniczenie w Polsce pozwoliłoby na dzień dzisiejszy poruszać się po jezdni hulajnogom elektrycznym, co wg mojej opinii przyczyniałoby się do wzrostu zdarzen drogowych
57
@Kgorecki2500 i co będziesz na dwójce po Warszawie jeździł?
0
@Emhyr no dej Xaviemu czas na jego projekt "liga europy"
0
@Krystian1588 co to za jakieś cyrki?
0
@Firestone on już przegrał sezon w miesiąc.
0
@marcin62 powiedziała ta co polazła do malika na galę, paskudne babsko, gdzie pieniądze dawno zeżarły jej mozg
3
@Witekk10 raczej normalna rozsądna decyzja, jeżeli chcemy cokolwiek ratowac
3
@wojopancer gdzie wczoraj przekręcili coś?
2
@Ostatnikrwawygang to ile lat jeszcze te przebudowy będą trwaly? W Realu po odejściu Ronaldo w sezonie 18/19 pracowało 3 trenerów, bo Perez nie miał cierpliwości, a sezon później Zidane wygrał mistrza, tu się znowu zanosi na brak pucharów.
4
@Gaz za to wygrał z tak słaba Chelsea Ligę Mistrzow, a Xavi nie potrafi Ligi Europy wygrać. Taka różnica.
21
O to może nie przegramy powyżej 3:0
0
@MAGNETO Xavi spadnie do Segunda, to też znajdziecie usprawiedliwienia.
4
@JohnB Enrique to już wypalony był w 2017 roku. Należy zatrudnić trenera z wysokiej półki.
6
@MesQueUnClub_87 Xavi na ten mecz nie miał tylko Araujo i Christensena, który zawodnikiem kluczowym nie jest. Może warto oczy otworzyć, a nie tylko zwalać na sedziow czy kontuzje.
12
@tbas jak klub tak bezczelnie się zachowywał wobec niego, to co ma zrobić?
0
Zastanawia mnie gdzie niektórzy widzą tutaj pierwszy sezon Enrique (bo takie komentarze już czytalem)
2
@kuz rok mija, nadal nie ma pomysłu.
2
Już wiecie czemu Laporta chce Messiego? Nie dla jakiś pożegnań, tylko że oni bez niego nie dają rady.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Walker tak i wygramy tryplet w czerwcu
0
@Cziken26 tak same karne, a strzelać do bramki inaczej nie umieją?
0
Się nauczyli, że w takich momentach Messi weźmie wszystko na barki i sam naprawi mecz. Tu każdy jest os*any. Nie wierzę już w żaden projekt Xaviego. Jak Laporta chce cokolwiek ratować, powinien szukać trenera.
3
zajeb*sty ten projekt Xaviego
2
@Emhyr ktora kropka to Xavi?
1
Ciekawe czy człowiek od ważnych meczów Alonso zagra jutro, czy Xavi otworzy oczy i postawi na Balde