0

@Emhyr a to dostanie inny brazol

1

Ale ostatnio Barcelona szkaluje nr 11 na koszulce. Graja jakieś Demiry, Adamy i teraz Ferran.

0

@Culer_1906 niestety Vinicjusz dostanie

2

Serio i ktoś myślał, że Guardiola go oddał z łatwością z miłości do Barcelony? A Bernardo dalej jest w city?

1

A w Monachium przecież nie potrzebują Lewego;(

2

Dobrze mieć i tego Alonso. Sezon jest długi, będą potrzebne rotacje już w miesiącach wrzesien-pazdziernik.

0

@VamosVamos Araujo, tak jak było na santiago

0

@GeneralXavi no jaki?

0

Mimo wszystko wielkie gratulacje dla zarządu, zrobili ogromną robotę, mimo też pojawiających się kontrowersji. Prawdziwa rewolucja, oby to był najlepszy sezon.

0

Ponoć Messiego widziano

0

Ez Abde podpisał kontrakt z Barcelona, więc to jest bomba bomb XD

0

@Culer_1906 to ta bomba

0

@Sysia11 XDDDDD

1

@Mario96w powtarzacie to tysiąc razy, szkoda, że Bernardo też miał przyjść i go nie ma

0

@Adamski69 na pornosach widziałem lepsze

0

@Pedri16Future to już nie będzie to samo

2

@Culer_1906 co to za projekt, wieczna liga Europy??

0

@Transu96 przecież Mbappe go nie chce

9

a tu powrót Umtitiego, bo jednak go nie chcą xD

3

Jakie 100 mln za Fekira, chyba komuś się jedno zero za dużo wdarło xd

1

Jak rzeczywiście ta "bomba" to ma być Fekir czy inne wynalazki, to lepiej żeby ten Alfa Romeo zakończył karierę.

0

@J4no za 6 mln to mu się z łóżka nie opłaca wstawać.

5

A może to będzie Major Suchodolski trzymający w rękach reklamówkę z nitro, mówiący "fajna niespodzianka"

2

@Pawel13sz nie zwolnią, wypi*dola

0

Douglas wraca do Barcy

1

A tak szczerze, to co złego zrobił Nazario, że tak w komentarzach w artykule o jego odejściu wyzywacie go od wrzodów, życzycie krzyżów na drogę?

1

@hayek ciekawe jak Kaczyński to wyliczył, jak on był w Inowrocławiu i stwierdził, że jest we Włocławku. Albo założył dwa lewe buty, a on 6 bilionow naliczył, dobre

0

@Emhyr pytanie czy ktoś traktował Alene wtedy jako przyszła gwiazdę?

7

@Firestone następny trener jak Xavi nie wypali xD

0

@Eto'o9 R10 w ogóle nie rozumiem fenomenu tego typa. Pajacuje przed kamerą, albo ja się nie znam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?