Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr a to dostanie inny brazol
1
Ale ostatnio Barcelona szkaluje nr 11 na koszulce. Graja jakieś Demiry, Adamy i teraz Ferran.
0
@Culer_1906 niestety Vinicjusz dostanie
2
Serio i ktoś myślał, że Guardiola go oddał z łatwością z miłości do Barcelony? A Bernardo dalej jest w city?
1
A w Monachium przecież nie potrzebują Lewego;(
2
Dobrze mieć i tego Alonso. Sezon jest długi, będą potrzebne rotacje już w miesiącach wrzesien-pazdziernik.
0
@VamosVamos Araujo, tak jak było na santiago
0
@GeneralXavi no jaki?
0
Mimo wszystko wielkie gratulacje dla zarządu, zrobili ogromną robotę, mimo też pojawiających się kontrowersji. Prawdziwa rewolucja, oby to był najlepszy sezon.
0
Ponoć Messiego widziano
0
Ez Abde podpisał kontrakt z Barcelona, więc to jest bomba bomb XD
0
@Culer_1906 to ta bomba
0
@Sysia11 XDDDDD
1
@Mario96w powtarzacie to tysiąc razy, szkoda, że Bernardo też miał przyjść i go nie ma
0
@Adamski69 na pornosach widziałem lepsze
0
@Pedri16Future to już nie będzie to samo
2
@Culer_1906 co to za projekt, wieczna liga Europy??
0
@Transu96 przecież Mbappe go nie chce
9
a tu powrót Umtitiego, bo jednak go nie chcą xD
3
Jakie 100 mln za Fekira, chyba komuś się jedno zero za dużo wdarło xd
1
Jak rzeczywiście ta "bomba" to ma być Fekir czy inne wynalazki, to lepiej żeby ten Alfa Romeo zakończył karierę.
0
@J4no za 6 mln to mu się z łóżka nie opłaca wstawać.
5
A może to będzie Major Suchodolski trzymający w rękach reklamówkę z nitro, mówiący "fajna niespodzianka"
2
@Pawel13sz nie zwolnią, wypi*dola
0
Douglas wraca do Barcy
1
A tak szczerze, to co złego zrobił Nazario, że tak w komentarzach w artykule o jego odejściu wyzywacie go od wrzodów, życzycie krzyżów na drogę?
1
@hayek ciekawe jak Kaczyński to wyliczył, jak on był w Inowrocławiu i stwierdził, że jest we Włocławku. Albo założył dwa lewe buty, a on 6 bilionow naliczył, dobre
0
@Emhyr pytanie czy ktoś traktował Alene wtedy jako przyszła gwiazdę?
7
@Firestone następny trener jak Xavi nie wypali xD
0
@Eto'o9 R10 w ogóle nie rozumiem fenomenu tego typa. Pajacuje przed kamerą, albo ja się nie znam.