2

@Gaucho Już niech go wypożyczają byleby grał, a kto wie może jakoś się tam "ogarnie"
Szkoda, bo w 2016 mówiło się, że on będzie nowym Puyolem i rzeczywiście był skałą w obronie, pewnym punktem do 2018r. A później no właśnie..

1

@David_Martin przecież copa del Rey nie jest czymś nowym w tvp..

0

Jak to przecież Laporta obiecał

118

Przykro się patrzy na Unzue, pamiętając jak za Lucho wręcz skakał przy linii bocznej, szczególnie przy stałych fragmentach. Życie jest ku*esko niesprawiedliwe.

0

@KrychaFCB czyli de Jong jeszcze odpali?

0

@GeneralXavi nerwica

4

@koksik2700 a co robi twój Premier, który jest za to odpowiedzialny?

3

Tydzień temu był zabójczy duet Lewandowski- Pedri, dziś zabójczy duet to Lewandowski - Fati. Ciekawe co za tydzień wymyślą xD

1

@Pinokio dzięki ziomek, kibicuje wiernie od lipca 2022 więc nie widziałem.

1

@czółkovsky mogę sobie mieć Messiego i tak Ferran dalej będzie cienki

0

@Lionel_Messi10 no i kupisz tego Bernardo, to co będziesz sprzedawał wszystkich, żeby go zarejestrować ? Pomysl

1

No dziwne, że City nie puści swojej gwiazdy tak o do Barcelony, szok i niedowierzanie.
Puścić to sobie mogą średniaków typu Ferran, a nie Bernardo

1

@Lionel_Messi10 tylko sytuacja jest taka, że Kounde nie można zarejestrować, więc transfer Silvy całkowicie odpada

1

Całkiem nie wypalił w Barcelonie, więc trzeba sprzedać.

0

@FCB_dimiC bo to pojedyncze mecze, w których Gavi i Araujo grają zle, a Torresowi się to zdarza często.

0

Ferran to powinien razem z Depayem i ta reszta odejsc

1

Gavi jest za młody by stanowić trzon w środku pola, było to mówione. Na razie niech zostanie środek Pedri-Busi-Frenkie
A Gavi musi się powoli się ogrywać.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Swoją drogą jaka jest różnica między 34 letnim Lewandowskim, a 34 letnim Suarezem.

2

Serio Fati wszedł w 2 minuty zrobił więcej niż ten Ferran. W pierwszej kolejności to właśnie takich należy się pozbyć.

0

Ale to już nie wygramy trypletu?

1

Dla Xaviego z takim zespołem pojawia się presją.

3

@GeneralXavi po co Bernardo Silva jak nie można Kounde zarejestrować

5

21 sierpnia, dalej Kounde niezarejestrowany. Dobrze, że obiecali nam jeszcze Silve i Alonso

1

@AmigoBlancos jak Real z taką ławka wygra Ligę Mistrzów, to kończę z oglądaniem piłki, pierdziele

0

@Kapitan hawk Dobrze, że Laporty i Alemanego się tu nie liże po jajach

2

@Kapitan hawk Wiadomo nie można nikogo pochwalić

4

@Rl9k1nG a co jutro koniec świata?

1

I tak sobie Real poradzi bez Casemiro. Rozwinie się Tchouameni i tyle.

1

@don'T.R.I.P.e nie miałby żadnego ciśnienia na to, tylko na gole

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?