Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Gaucho Już niech go wypożyczają byleby grał, a kto wie może jakoś się tam "ogarnie"
Szkoda, bo w 2016 mówiło się, że on będzie nowym Puyolem i rzeczywiście był skałą w obronie, pewnym punktem do 2018r. A później no właśnie..
1
@David_Martin przecież copa del Rey nie jest czymś nowym w tvp..
0
Jak to przecież Laporta obiecał
118
Przykro się patrzy na Unzue, pamiętając jak za Lucho wręcz skakał przy linii bocznej, szczególnie przy stałych fragmentach. Życie jest ku*esko niesprawiedliwe.
0
@KrychaFCB czyli de Jong jeszcze odpali?
0
@GeneralXavi nerwica
4
@koksik2700 a co robi twój Premier, który jest za to odpowiedzialny?
3
Tydzień temu był zabójczy duet Lewandowski- Pedri, dziś zabójczy duet to Lewandowski - Fati. Ciekawe co za tydzień wymyślą xD
1
@Pinokio dzięki ziomek, kibicuje wiernie od lipca 2022 więc nie widziałem.
1
@czółkovsky mogę sobie mieć Messiego i tak Ferran dalej będzie cienki
0
@Lionel_Messi10 no i kupisz tego Bernardo, to co będziesz sprzedawał wszystkich, żeby go zarejestrować ? Pomysl
1
No dziwne, że City nie puści swojej gwiazdy tak o do Barcelony, szok i niedowierzanie.
Puścić to sobie mogą średniaków typu Ferran, a nie Bernardo
1
@Lionel_Messi10 tylko sytuacja jest taka, że Kounde nie można zarejestrować, więc transfer Silvy całkowicie odpada
1
Całkiem nie wypalił w Barcelonie, więc trzeba sprzedać.
0
@FCB_dimiC bo to pojedyncze mecze, w których Gavi i Araujo grają zle, a Torresowi się to zdarza często.
0
Ferran to powinien razem z Depayem i ta reszta odejsc
1
Gavi jest za młody by stanowić trzon w środku pola, było to mówione. Na razie niech zostanie środek Pedri-Busi-Frenkie
A Gavi musi się powoli się ogrywać.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Swoją drogą jaka jest różnica między 34 letnim Lewandowskim, a 34 letnim Suarezem.
2
Serio Fati wszedł w 2 minuty zrobił więcej niż ten Ferran. W pierwszej kolejności to właśnie takich należy się pozbyć.
0
Ale to już nie wygramy trypletu?
1
Dla Xaviego z takim zespołem pojawia się presją.
3
@GeneralXavi po co Bernardo Silva jak nie można Kounde zarejestrować
5
21 sierpnia, dalej Kounde niezarejestrowany. Dobrze, że obiecali nam jeszcze Silve i Alonso
1
@AmigoBlancos jak Real z taką ławka wygra Ligę Mistrzów, to kończę z oglądaniem piłki, pierdziele
0
@Kapitan hawk Dobrze, że Laporty i Alemanego się tu nie liże po jajach
2
@Kapitan hawk Wiadomo nie można nikogo pochwalić
4
@Rl9k1nG a co jutro koniec świata?
1
I tak sobie Real poradzi bez Casemiro. Rozwinie się Tchouameni i tyle.
1
@don'T.R.I.P.e nie miałby żadnego ciśnienia na to, tylko na gole