1

@HavertzKai trenera

4

Bo co, bo nie potraficie wziąć odpowiedzialności? Messi tyle lat sam brał na barki wszystko, a teraz jest problem bo go nie ma i nie wiadomo co robić.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ale pamiętajmy, że to przejściowy sezon

1

Trochę słabe są te tłumaczenia, że nie mieliśmy podstawowych zawodników. Zespół, który aspiruje o wysokie cele, powinien mieć i również solidna ławkę. Niestety, ale uważam, że z Kounde czy Araujo byśmy to przegrali, tu nie ma żadnego pomysłu na grę. Woli walki im do końca nie można było odmówić, ale nie za bardzo wiedzieli jak to zrobić.

1

@Emhyr znowu ten gościu uwagę na siebie chce zwrócić?

8

@icon3520 co ty piłkę od wczoraj oglsdwsz? XD

0

@doc "klub przechodzi przemianę po katastrofie finansowej" obawiam się, że katastrofa finansowa, to właśnie nadejdzie..

6

@Zoker najlepszym był Araujo xD

0

@panczo grillowali Bayern? To ty chyba tylko pierwsza połowę oglądałeś. W drugiej siadli totalnie fizycznie, a Bayern bez żadnych sił nas dobił.

0

@Herato Z Messimi też odpadaliśmy w Lidze Mistrzów.

3

@kuz fajnie, ale w piłce są dwie polowy

9

Porownywanie Artety do Xaviego xD
W tym Arsenalu nie ma wymagań, ani klub nie jest zadluzony, nie ma tam żadnej presji na wyniki. A tu są i taka jest różnica.

5

@Firestone Xavi, to jutro już nie powinien być trenerem Barcy. Nie ma żadnych usprawiedliwień juz.

0

@MateuszGotowka99 ta a Valverde, to nikim był xD

2

Aniu Fati co ten gość odwalał pod koniec, to kryminał. Pozbyć się jego, tych Ferranów i innych bezużytecznych "piłkarzy", bo właśnie przez takich gramy na poziomie ligi europy

0

I to chyba byłoby na tyle jeśli chodzi o powrót Messiego:) za darmo jak Alves nie będzie gral

8

Tu już nie będzie zwalania winy na Koemana. Xavi nie ma jak widać pojęcia o taktyce. Nie ma żadnego planu b.

0

Tomasz Tuchel welcome in Barcelona

0

@_Specjalista żaden wirus, tylko braki u Xaviego

0

@Michalekek fajnie, ale to on ten skład budował xD

5

Xavi drugi z rzędu awans do ligi Europy xD

6

A ja wierzyłem, że z tymi transferami stać nas nawet na półfinał LM, jprdl xD

0

@!34RC3!_0N4 a masz jakiś racjonalny argument? Czy zaślepiony fan?

3

Jak chcemy cokolwiek ratować, to należy się pożegnać z Xavim i zatrudnić kogoś z wysokiej półki.

4

Wszyscy zdziwieni, że Alonso jest słaby, jakby to była jakaś nowość xd

1

Co nie zmienia faktu, że Mbappe to nadal przyszłość, gwarancja goli i sukcesów.

3

@analitykTaktyki a tutaj była podjarka, że Pep tak kocha Barce, że nie będzie robił problemu z transferami z City do Barcy xD i wyszło szrot oddał, Bernardo zostawil

2

@kuz za przeproszeniem rzygac się już tym chce. Polskie media z każdego meczu Barcy robią wielki mecz, a teraz takie głupoty tworzą.

0

@KlonaZepan ale nie wymyślam wymówek, bo ja jestem za opcją innego trenera.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?