Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@HavertzKai trenera
4
Bo co, bo nie potraficie wziąć odpowiedzialności? Messi tyle lat sam brał na barki wszystko, a teraz jest problem bo go nie ma i nie wiadomo co robić.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Ale pamiętajmy, że to przejściowy sezon
1
Trochę słabe są te tłumaczenia, że nie mieliśmy podstawowych zawodników. Zespół, który aspiruje o wysokie cele, powinien mieć i również solidna ławkę. Niestety, ale uważam, że z Kounde czy Araujo byśmy to przegrali, tu nie ma żadnego pomysłu na grę. Woli walki im do końca nie można było odmówić, ale nie za bardzo wiedzieli jak to zrobić.
1
@Emhyr znowu ten gościu uwagę na siebie chce zwrócić?
8
@icon3520 co ty piłkę od wczoraj oglsdwsz? XD
0
@doc "klub przechodzi przemianę po katastrofie finansowej" obawiam się, że katastrofa finansowa, to właśnie nadejdzie..
6
@Zoker najlepszym był Araujo xD
0
@panczo grillowali Bayern? To ty chyba tylko pierwsza połowę oglądałeś. W drugiej siadli totalnie fizycznie, a Bayern bez żadnych sił nas dobił.
0
@Herato Z Messimi też odpadaliśmy w Lidze Mistrzów.
3
@kuz fajnie, ale w piłce są dwie polowy
9
Porownywanie Artety do Xaviego xD
W tym Arsenalu nie ma wymagań, ani klub nie jest zadluzony, nie ma tam żadnej presji na wyniki. A tu są i taka jest różnica.
5
@Firestone Xavi, to jutro już nie powinien być trenerem Barcy. Nie ma żadnych usprawiedliwień juz.
0
@MateuszGotowka99 ta a Valverde, to nikim był xD
2
Aniu Fati co ten gość odwalał pod koniec, to kryminał. Pozbyć się jego, tych Ferranów i innych bezużytecznych "piłkarzy", bo właśnie przez takich gramy na poziomie ligi europy
0
I to chyba byłoby na tyle jeśli chodzi o powrót Messiego:) za darmo jak Alves nie będzie gral
8
Tu już nie będzie zwalania winy na Koemana. Xavi nie ma jak widać pojęcia o taktyce. Nie ma żadnego planu b.
0
Tomasz Tuchel welcome in Barcelona
0
@_Specjalista żaden wirus, tylko braki u Xaviego
0
@Michalekek fajnie, ale to on ten skład budował xD
5
Xavi drugi z rzędu awans do ligi Europy xD
6
A ja wierzyłem, że z tymi transferami stać nas nawet na półfinał LM, jprdl xD
0
@!34RC3!_0N4 a masz jakiś racjonalny argument? Czy zaślepiony fan?
3
Jak chcemy cokolwiek ratować, to należy się pożegnać z Xavim i zatrudnić kogoś z wysokiej półki.
4
Wszyscy zdziwieni, że Alonso jest słaby, jakby to była jakaś nowość xd
1
Co nie zmienia faktu, że Mbappe to nadal przyszłość, gwarancja goli i sukcesów.
3
@analitykTaktyki a tutaj była podjarka, że Pep tak kocha Barce, że nie będzie robił problemu z transferami z City do Barcy xD i wyszło szrot oddał, Bernardo zostawil
2
@kuz za przeproszeniem rzygac się już tym chce. Polskie media z każdego meczu Barcy robią wielki mecz, a teraz takie głupoty tworzą.
0
@KlonaZepan ale nie wymyślam wymówek, bo ja jestem za opcją innego trenera.