7

Gdyby to była jakaś drużyna pokroju RB Lipsk, to można wierzyć, ale to jest Viktoria Pilzno, drużyna, która strzeliła tylko 3 bramki, a straciła aż 16. Trzeba się pogodzić z faktem, że przegraliśmy LM, a nie oszukiwać samego siebie. Inter to nie jest Barcelona żeby przegrać ważny mecz i to z jakimiś Czechami. Takie zespoły trafiają do Ligi Mistrzów tylko i wyłącznie, bo w eliminacjach graja z amatorami, a Liga Mistrzów weryfikuje. Szkoda tego Pilzna, bo zleci na nich fala gó*na, pomimo że to nasza wina.

1

@Nano22 ale będzie dziś trzask xD

1

@Comfortable_ wystarczyły dwa mecze że średniakami i znowu klapki na oczach. Skończą się marzenia, bo Xavi znowu Busquetsa wystawi.

15

Na jaki oni liczą teraz cud? Mieli 3 mecze i przerżneli wszytko. Nie ma żadnych argumentów żeby grac dalej.

7

@konrad1661 ja to się dziwię, że w ogóle ktoś wierzy, że Pilzno wygra xD
Inter gra u siebie, nie zdziwiłbym się jakby już po pierwszej połowie sprawa byłaby załatwiona.

0

@GadulkiGembulki_FCB fajnie, ale nie zapominajmy, że to Barcelona musi wygrać z Bayernem, a jak będzie to każdy wie.

2

@Herato bo Inter gra z najsłabszą drużyna w Lidze Mistrzow. A my na Camp Nou z Bayernem, dziękuję.

0

@Gaucho zobaczymy co będzie z Bayernem

0

@panczo no nie wiem, chyba rola trenera jest reagowanie, tym bardziej na jego ostatnie porażki hm

17

Uwielbiam tę zmianę narracji xD
Już Inter przegra z Pilznem, my wygramy z Bayernem xD

0

@damianex10 już bez przesady

1

Gramy w Bingo:
Po meczu: "zabrakło intesywnosci"

2

Thank you and good luck.
Taki komunikat mógłby po meczu byc

6

Beka jak ktoś wierzył, że Xavi będzie de Jonga na pivota ustawiał. Jego kumpel Busi musi tam grac

0

Czyżby w Arsenalu już zaczynała się presja?

0

@Roobo bo przede wszystkim ma trenera, który się nie boi na niego stawiać.

2

@Kazragore nawet nie ma klimatu tego mudnialu, żadnych reklam, informacji, nawet piosenki nie ma.

1

@Kondziubarca Pique i tak nie odpuści tych odroczonych pieniedzy

0

@martin3131 a ile można ciagle budować? Koeman dwa sezony miał przejściowe, Xavi drugi sezon buduje, to nie wiem

6

@Kgorecki2500 i do Busiego na DM

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Michael24 szczególnie w lutym jaka mieliśmy formę, że rozwalalismy Valencię 7 golami, MSN się bawiło piłeczka, aż nie chciało się, żeby mecz sie kończył.

1

@FabianMrozek jego zmiany

1

Oj będzie płacz jak odpukać Pedri w kwietniu dostanie kontuzji.

0

@FrankliN7 no Pablo Torre?

0

@El dominatore a masz jakiś problem?

0

I w co tu wierzyć? W projekt? Jaki projekt. Jak gra Busi, Alba i Pique, a młodzi na ławie. Ten wynik i tak nie zmienia faktu, że Xavi out

0

@Striker dobrze, że komentatorzy wiedza

3

Klasowy trener by trzymał do końca de Jonga, ale nie Xavi, bo on swojego kolegę musi jakoś wrzucić, zaraz znowu Busquets będzie grał w podstawie

3

@SelloutCrowd bo jak się nic nie robi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?