Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Gdyby to była jakaś drużyna pokroju RB Lipsk, to można wierzyć, ale to jest Viktoria Pilzno, drużyna, która strzeliła tylko 3 bramki, a straciła aż 16. Trzeba się pogodzić z faktem, że przegraliśmy LM, a nie oszukiwać samego siebie. Inter to nie jest Barcelona żeby przegrać ważny mecz i to z jakimiś Czechami. Takie zespoły trafiają do Ligi Mistrzów tylko i wyłącznie, bo w eliminacjach graja z amatorami, a Liga Mistrzów weryfikuje. Szkoda tego Pilzna, bo zleci na nich fala gó*na, pomimo że to nasza wina.
1
@Nano22 ale będzie dziś trzask xD
1
@Comfortable_ wystarczyły dwa mecze że średniakami i znowu klapki na oczach. Skończą się marzenia, bo Xavi znowu Busquetsa wystawi.
15
Na jaki oni liczą teraz cud? Mieli 3 mecze i przerżneli wszytko. Nie ma żadnych argumentów żeby grac dalej.
7
@konrad1661 ja to się dziwię, że w ogóle ktoś wierzy, że Pilzno wygra xD
Inter gra u siebie, nie zdziwiłbym się jakby już po pierwszej połowie sprawa byłaby załatwiona.
0
@GadulkiGembulki_FCB fajnie, ale nie zapominajmy, że to Barcelona musi wygrać z Bayernem, a jak będzie to każdy wie.
2
@Herato bo Inter gra z najsłabszą drużyna w Lidze Mistrzow. A my na Camp Nou z Bayernem, dziękuję.
0
@Gaucho zobaczymy co będzie z Bayernem
0
@panczo no nie wiem, chyba rola trenera jest reagowanie, tym bardziej na jego ostatnie porażki hm
17
Uwielbiam tę zmianę narracji xD
Już Inter przegra z Pilznem, my wygramy z Bayernem xD
0
@damianex10 już bez przesady
1
Gramy w Bingo:
Po meczu: "zabrakło intesywnosci"
2
Thank you and good luck.
Taki komunikat mógłby po meczu byc
6
Beka jak ktoś wierzył, że Xavi będzie de Jonga na pivota ustawiał. Jego kumpel Busi musi tam grac
0
Czyżby w Arsenalu już zaczynała się presja?
0
@Roobo bo przede wszystkim ma trenera, który się nie boi na niego stawiać.
2
@Kazragore nawet nie ma klimatu tego mudnialu, żadnych reklam, informacji, nawet piosenki nie ma.
1
@Kondziubarca Pique i tak nie odpuści tych odroczonych pieniedzy
0
@martin3131 a ile można ciagle budować? Koeman dwa sezony miał przejściowe, Xavi drugi sezon buduje, to nie wiem
6
@Kgorecki2500 i do Busiego na DM
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Michael24 szczególnie w lutym jaka mieliśmy formę, że rozwalalismy Valencię 7 golami, MSN się bawiło piłeczka, aż nie chciało się, żeby mecz sie kończył.
1
@FabianMrozek jego zmiany
1
Oj będzie płacz jak odpukać Pedri w kwietniu dostanie kontuzji.
0
@FrankliN7 no Pablo Torre?
0
@El dominatore a masz jakiś problem?
0
I w co tu wierzyć? W projekt? Jaki projekt. Jak gra Busi, Alba i Pique, a młodzi na ławie. Ten wynik i tak nie zmienia faktu, że Xavi out
0
@Striker dobrze, że komentatorzy wiedza
3
Klasowy trener by trzymał do końca de Jonga, ale nie Xavi, bo on swojego kolegę musi jakoś wrzucić, zaraz znowu Busquets będzie grał w podstawie
3
@SelloutCrowd bo jak się nic nie robi