Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie dziwie się trochę temu Xaviemu. Co on może zrobić z takimi piłkarzami jak Ferran czy Raphinia. Griezmann tej drużynie więcej dawał niż oni.
0
@Kamiloza91 tak, że z Messim byli najlepszymi strzelcami w sezonie 20/21
5
@Kamiloza91 no jak gra nie na swojej pozycji, zresztą jak większość transferów w Barcelonie, to co się dziwisz.
0
Zamiast skupić się na zakontraktowaniu klasowego pomocnika, zastępcy dla Busiego i nowym LO, to znowu się pojawią temat Messiego. Za wszystko powinniśmy podziękować Leo, zakończyć ten dział i skupić się na przyszłości. Jeśli ma tak to wyglądać, to średnio się coś zmieni w tym klubie z całym szacunkiem dla Leo.
7
@cris2706 śmieszą cie jakieś wpisy, a sam piszesz "o prawdziwym Ronaldo" jak jakiś sfrustrowany dzieciak
0
Teraz chyba nie ma wymówek, City musi wygrać Ligę Mistrzów xD
1
Aż szkoda, że ten Haaland nie trafił do nas.
0
@!34RC3!_0N4 ale ty chyba nie rozumiesz, że klub jest w fatalnej sytuacji finansowej? Kolejna klęska równa się kolejnymi problemami, zważąc na to, że klub posprzedawał aktywy. A na razie Xavi to pojechał z Realem, który w ostateczności wygrał dublet.
0
@Kgorecki2500 Arteta nie ma przede wszystkim presji
2
@!34RC3!_0N4 świetnie w Monachium, to my graliśmy w pierwszej połowie i to bym nie ryzykował, że było świetnie. Na razie Xaviego topowi trenerzy wciągają taktycznie. Fajnie, że wygrywamy z Cadizami w lidze, ale czas na silniejsze zespoły.
2
@michal26 jak nie rozumiesz, to jeśli znowu skompromitujemy się w Europie, to nie będzie pieniedzy
0
Nie wiem jak tam uważacie, ale w lato powinno się ściągnąć klasowego pomocnika i to powinien być priorytet niż Messi.
0
@Kidd no nie zupełnie, bo w przypadku 3 miejsca w grupie jest 1/16 finału LE
0
Może to i dobrze, że odpadniemy. Z czymś takim nie wyobrażam sobie meczów z Man. City czy PSG.
2
@AmigoBlancos i jak tak dalej pójdzie, to będą ostatki hihi
1
ja tylko przypomnę, że za Valverde wygrywaliśmy z nimi grając w składzie z Firpo, Wague, Perezem, Aleną, Lengletem, Umtitim czy Todibo.
2
Tuchel wolny. Laporta to powinien być twój priorytet, a nie Messi..
0
walić te ręke, był cały mecz, ale jeżeli ma tak wyglądać "odrodzenie Barcelony" to się bedziemy odradzać od najnizszych lig.
Jak Xavi spierdzieli LM w fazie grupowej, to nalezy z nim się bezwzględnie pożegnac.
3
jechac tę arabsko-cerafinowską lige mistrzów
nas czy Real teraz będą tak okradali
0
w lato już nie będzie dźwigni
0
przecież miał być pewny w to lato xD
0
@Bartula załoze sie, że Xavi będzie wystawiał i tak de Jonga na stopera.
0
@Emhyr dlatego wstrzymajmy sie z tymi komentarzami, że ich rozniesiemy itd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Borneo a ktos go na powaznie bierze oprócz elektoratu? on pewnie mysli, ze w Olsztynie jest, a nie w Oleśnicy
0
Frenkie de Jong i Garcia na śo i jadymy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Qlimax86 no trenujesz u takiego Ancellotiego, a później jedziesz na parę dni do Michniewicza. Wnioski wyciągnij sam.
0
Przyzwyczajajcie się, bo przy tym "miszczu" Meksyk już nam pokaże miejsce w szeregu
3
@Kgorecki2500 miło, że przedstawiciele z fcbarca też beda