0

Nie dziwie się trochę temu Xaviemu. Co on może zrobić z takimi piłkarzami jak Ferran czy Raphinia. Griezmann tej drużynie więcej dawał niż oni.

0

@Kamiloza91 tak, że z Messim byli najlepszymi strzelcami w sezonie 20/21

5

@Kamiloza91 no jak gra nie na swojej pozycji, zresztą jak większość transferów w Barcelonie, to co się dziwisz.

0

Zamiast skupić się na zakontraktowaniu klasowego pomocnika, zastępcy dla Busiego i nowym LO, to znowu się pojawią temat Messiego. Za wszystko powinniśmy podziękować Leo, zakończyć ten dział i skupić się na przyszłości. Jeśli ma tak to wyglądać, to średnio się coś zmieni w tym klubie z całym szacunkiem dla Leo.

7

@cris2706 śmieszą cie jakieś wpisy, a sam piszesz "o prawdziwym Ronaldo" jak jakiś sfrustrowany dzieciak

0

Teraz chyba nie ma wymówek, City musi wygrać Ligę Mistrzów xD

1

Aż szkoda, że ten Haaland nie trafił do nas.

0

@!34RC3!_0N4 ale ty chyba nie rozumiesz, że klub jest w fatalnej sytuacji finansowej? Kolejna klęska równa się kolejnymi problemami, zważąc na to, że klub posprzedawał aktywy. A na razie Xavi to pojechał z Realem, który w ostateczności wygrał dublet.

0

@Kgorecki2500 Arteta nie ma przede wszystkim presji

2

@!34RC3!_0N4 świetnie w Monachium, to my graliśmy w pierwszej połowie i to bym nie ryzykował, że było świetnie. Na razie Xaviego topowi trenerzy wciągają taktycznie. Fajnie, że wygrywamy z Cadizami w lidze, ale czas na silniejsze zespoły.

2

@michal26 jak nie rozumiesz, to jeśli znowu skompromitujemy się w Europie, to nie będzie pieniedzy

0

Nie wiem jak tam uważacie, ale w lato powinno się ściągnąć klasowego pomocnika i to powinien być priorytet niż Messi.

0

@Kidd no nie zupełnie, bo w przypadku 3 miejsca w grupie jest 1/16 finału LE

0

Może to i dobrze, że odpadniemy. Z czymś takim nie wyobrażam sobie meczów z Man. City czy PSG.

2

@AmigoBlancos i jak tak dalej pójdzie, to będą ostatki hihi

1

ja tylko przypomnę, że za Valverde wygrywaliśmy z nimi grając w składzie z Firpo, Wague, Perezem, Aleną, Lengletem, Umtitim czy Todibo.

2

Tuchel wolny. Laporta to powinien być twój priorytet, a nie Messi..

0

walić te ręke, był cały mecz, ale jeżeli ma tak wyglądać "odrodzenie Barcelony" to się bedziemy odradzać od najnizszych lig.
Jak Xavi spierdzieli LM w fazie grupowej, to nalezy z nim się bezwzględnie pożegnac.

3

jechac tę arabsko-cerafinowską lige mistrzów
nas czy Real teraz będą tak okradali

0

w lato już nie będzie dźwigni

0

przecież miał być pewny w to lato xD

0

@Bartula załoze sie, że Xavi będzie wystawiał i tak de Jonga na stopera.

0

@Emhyr dlatego wstrzymajmy sie z tymi komentarzami, że ich rozniesiemy itd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Borneo a ktos go na powaznie bierze oprócz elektoratu? on pewnie mysli, ze w Olsztynie jest, a nie w Oleśnicy

0

Frenkie de Jong i Garcia na śo i jadymy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Qlimax86 no trenujesz u takiego Ancellotiego, a później jedziesz na parę dni do Michniewicza. Wnioski wyciągnij sam.

0

Przyzwyczajajcie się, bo przy tym "miszczu" Meksyk już nam pokaże miejsce w szeregu

3

@Kgorecki2500 miło, że przedstawiciele z fcbarca też beda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?