Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@msmsms musimy wygrać tryplet, bo eksperty piszą, że jak nic nie wygramy, to Barca upadnie
4
Jak w 2014r mówiliśmy rewolucja, to nie wiem co dziś można powiedzieć.
0
Jak to jest, że bankrut kupuje Kounde?
7
Uważam, że transfer Bernardo nie jest na ten sezon już potrzebny. Wzmocnijmy boki obrony i gramy już tym co jest, a jest naprawdę dobrze, trzeba umieć to wykorzystać. Więcej minut dla Gaviego, wpuszczać częściej Torre.
0
@Pawel13sz no to chyba w Fifie jak karierę grasz Barca
2
@pax ja bym poszedł na grubo i stwierdził, że z takimi transferami, to 1/16 Ligi Europy
0
@Kondziubarca a nie czytasz ekspertów, że za 2 lata Barca upadnie??
9
Z tymi transferami, to rzeczywiście zaczynam się martwić co będzie jak to nie wypali xD
4
Żeby tylko w Lidze Mistrzów znowu się nie skompromitować. No nie ma opcji.
1
A może niech Cristiano Mentaldo przejdzie do Karabachu? Też graja w Lidze Mistrzów, tyle że na razie w 2 rundzie eliminacji.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Sysia11 większość kibiców Realu to pewnie od 2019 roku kibicuje, więc nie mają prawa takich rzeczy wiedziec
3
Może mi ktoś powiedzieć dlaczego "kibice" Chelsea, Realu i Bayernu uważają, że za 2 lata Barcelona upadnie? Dlaczego akurat za 2, a nie np za 5?
1
Jak śmieszą ci fejsbukowi znawcy, co piszą, że Barcelona za 2 lata upadnie, że sama się zadłuża, że jak to możliwe, że bankrut takie transfery robi. Fajnie, że się martwią.
0
Przykre, ale to koniec kariery Nico tutaj
5
@Kgorecki2500 najpierw to niech Laporta mu odda pieniądze, a później niech go sprzedaje. Bo każdy wie, że tu nie chodzi o jego formę.
0
@Gaz tak, bo potrzebny ci 40 letni typ, co odjeżdżał kondycyjnie pół sezonu?
0
Najbardziej podoba mi się ten pressing. Nie wiem jak to Xavi zrobił, ale to jest coś pięknego.
2
@arasz1819 dokładnie drugi mecz i musimy niestety przyznać, że jest niewypałem, myślę że jakby ktoś wyłożył 50 mln to nie ma co się zastanawiać.
2
To oprócz Barcelony jeszcze Atletico upadnie. Złote czasy Realu nadchodzą
0
@Marcelinho99 przepraszam FFP
11
Niektórym to już ładnie się odkleja.
De Jong szantazuje klub!
To on zmniejszył swoją pensje, a teraz Laporta chce go wyrzucić, bo nie może zarejestrować swoich gwiazd, i wizja 30 mln rocznie również go przerasta.
Trzeba było myśleć wcześniej, albo odpuścić transfer Lewandowskiego bądź Raphinii, skoro są problemy z FPP..
0
@barcelonaLM żeby ciebie któregoś dnia w twoim januszexie nie wypychali na siłę, bo jest kilku na Twoje miejsce
3
@escarabajo w ogóle to Podlasie, to Białorusi oddać
0
@Hubsao chodzi o to, że zyski z praw będą mniejsze, a jakby były znowu problemy, to nie ma już żadnych dzwigni
1
@Nazio87 co Barcelona pytała?
1
@Katalonbar a po co ci stoper lewonożny?
0
Patrząc na artykuł o Messim, mam wrażenie, że Xavi trochę przesadza. Tu Lewandowski tu Kounde tu Bernardo tu Messi tu Dembele. Ja rozumiem, że Xavi chce zapisać się jako wielki piłkarz jak i trener w historii Barcelony i potrzebuje do tego gwiazd, ale patrząc na sytuację Barcy, uruchamianie wszelkiego rodzaju dźwigni, nie wiemy zupełnie jak to się zakonczy, każdy kto trochę rozumie wie, że Laporta mimo wszystko dużo tym ryzykuje. Temat Messiego już dawno powinien być zakończony. Budujmy nowa Barce. Nie róbmy tego samego.
0
@!34RC3!_0N4 bo oni na takie mecze jak el clasico to mają wywalone zawsze
9
@AmigoBlancos wtedy byłoby 2:1 dla Realu, bo dla tego zasłużonego, wielkiego klubu gole liczą się podwojnie