Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
https://weszlo.com/2022/07/18/fc-barcelona-sytuacja-finansowa-analiza-opis/ fajny artykul
0
To jak to w końcu jest z tymi dźwigniami? Bo już naczytalem się tylu opinii ekspertów, że przez to Barcelona za kilka lat upadnie.
0
@bleble123 Niby ten tryplet to historia, ale też przekleństwo.
1
Kolejny dzień, a Lewandowski nadal na Wikipedii piłkarzem Bayernu. Martwię się o ten transfer.
9
@Cule1234 klasa. Wielki czlowiek.
0
Nie no już bez przesady
6
@gukwa rodzina > praca nigdy na odwrot
0
@messi564 no nie wiem czy Raphinia jest taki mlody
7
Ciekawe czy Lewandowski wraz z Aubą zaaktualizuja swoje zdjęcie jak jedza banana w szatni, ale juz w barwach Barcelony
0
@Bogan w Bayernie powinien być, wydaje się idealne miejsce.
0
@Culer_1906 ale to jest dobry transfer lol
Idealna cena za takiego gracza.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Limit_l3ss po tych dźwigniach, nie ma mowy, żeby nic nie wygrać.
0
A na Wikipedii dalej Lewy w Bayernie:(
3
Czy w pierwszym el clasico padnie więcej niż 10 goli dla Barcelony?
27
@IronSanHybrid no bo to prawda. To, że kupiliśmy Lewandowski nie robi obligatoryjnie z nas lepszych od nich. Ostatnio w Lidze Mistrzów upokarzają nas. Na razie proponuję spokój.
22
Braithwaite nie chce wracać co Anglii xD
Gwiazdor, tam zeżarł ligę i nie ma zamiaru znowu tego robic
14
Xavi liczył na powrót Messiego hahaha
0
@ObiwanKenobi a skąd informacje, że to niby policjanci? Od kiedy Ukrainiec może tam służyć?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Survier trenerem to ty nie będziesz, jedno jest pewne..
1
@barcanawieki brawo dla zarządu. Nareszcie normalne kwoty wynagrodzeń.
4
@Kessie przecież Lewandowski nie przychodzi tu dla pieniędzy, bo mógłby dograć sezon w Bayernie i wieku 35 lat uciec do MLS. On przychodzi tutaj po sukces, te dzbany nie rozumieją tego i dlatego mamy taką ekstraklase, gdzie problemem jest awans do drugiej rundy eliminacji Ligi Mistrzów.
0
@Kos111 a kto to
3
Na ważny mecz z Benfica rok temu w ataku wystąpił Demir i Depay, a na rezerwie był Luuk de Jong. Dziś już w ataku może zagrać Fati, Dembele, Ferran, Auba, Lewandowski czy Raphinia. Nie ma wymówek Xavi
3
@SenoX 10-15 to może Aubameyang strzelić
1
@Pawel13sz to my wydajemy 60 baniek na rezerwowych, a podobno bankruci:p
1
@martin3131 a później cyk Barcelona Cadiz 0:1 xD
33
Mając Raphinie, Dembele, Kessiego, Christensena, i prawdopodobnie Lewandowskiego i Kounde nie ma żadnej opcji, by nie zdobyć żadnego trofeum. Nie ma już żadnych sezonów przejściowych, chwilowych itd. Ten sezon zweryfikuje Xaviego.
0
@Jasialdinho wy się sami gubicie w tych bzdurach