1

Nominacje za Mundial w Katarze rozdawane w 2025 roku xDD Co za debile.

0

@FcPortoFan1999 W reprezentacji grać będzie. Powiedział, że rezygnuje z kadry dopóki trenerem jest Probierz. Probierza nie ma więc nie ma powodów by zrezygnować.

0

@NeroTFP1 Mimo wszystko Borek to bardzo dobry komentator. Generalnie w Polsce mamy dobrych komentatorów i uważam, że lepszych niż gdy oglądałem z angielskim komentarzem.

0

Z racji tego, że Yamal już rok temu wygrał to teraz wygra zdecydowanie Desire Doue. Jak to w ogóle wygląda podczas głosowania na nagrodę? Skoro każdy wie, że gracz nie może wygrać 2 razy a był zdecydowanie najlepszy to jak można zagłosować na kogoś innego niż Yamal?

0

@MirusAmisz Pessi i Penaldo są czymś co występuje, ale Penaldowskiego nie słyszałem.

0

@MirusAmisz Jak uważasz.

0

Hahahaha i ten Penaldo na liście. Za rok znów pokaże swój poziom na dużym turnieju i będzie chciał śrubować rekord G/A w fazie playoff Mundiali.

0

Pena jest za niski a brak mu umiejętności jak u Casillasa. Czasem nawet on coś wybroni świetnego, ale poza tym to nie jest bramkarz do zespołu, który chce aspirować wysoko.

1

@lithotripter Dlatego ja tutaj się skłaniam w tych tematach ku Trzaskowskiemu by to ludzie sami decydowali. To i tak jest duża sprawa podjąć taką decyzję nawet gdy jest to legalne. Obecnie mamy patologiczne prawo w tym temacie.

1

@LOPEZ16 Ciemny lud to prawda. Nawrocki to kolejny partyjniak, tak samo zresztą jak by był Trzaskowski tylko z innej partii. Mnie nie interesują partie gdy patrzę na prezydenta to chcę widzieć gościa, który jest niezależny i zrobi wszystko dla dobra społeczeństwa a nie widzi mi się partii politycznej. Ideologicznie niech zaczną robić referenda, niech obywatele decydują za siebie. Jestem zdziwiony, że tylko jeden Hołownia był gotów zrobić referendum.

12

@LOPEZ16 Masz dobre przeczucia? Już na wstępie na Twitterze zbeształ Tuska, który jest premierem więc widać, że żadnej tutaj współpracy nie będzie dla dobra Polski. Będzie przedłużeniem ręki dla partii PiS i tyle. Nawet nasi prezydenci są partyjni bo ciemny lud za każdym razem patrzy na partię a nie na osobę indywidualnie.

3

@Rupert_Haubica To co to za płytka przyjaźń skoro jakieś skłócone modeleczki dyktują warunki xd

1

@karci0 Widać, że jest chuderlakiem, ale to nie znaczy, że ma złą wagę. To jest sportowiec i to ofensywny gracz gdzie nadmierna waga nie jest mile widziana jak chce się być zwrotnym i szybkim.

1

@LambiPL Oryginalny „Egzorcysta”? Ja polecam film Polańskiego „Dziewiąte Wrota” jest to dreszczowiec, ale topowy.

1

@Frimpong Darwin Nunez saviour of the reds

3

Nie no tym sposobem rozumowania Toni Fernandez ma większy staż w klubie niż Pedri.

0

@Lucyffffer1922 A z kim Lech się może zmierzyć? Genk?

2

@Criss18Barca No musimy znać swoje miejsce w szeregu. Poza tym jak to co? Pojedyncze mecze możemy wygrać. Wpierw jednak trzeba awansować do pucharów. Fajnie jakby Lechowi chociaż udało się dostać do LE. Jednak tam będą mocniejsze ekipy.

1

Kto w tym sezonie bierze Serie A myślicie? Napoli nadal z niezawodnym Conte i nowymi graczami czy może ktoś inny zaskoczy? Inter dostał nowicjusza trenera ale kadrę ma solidną.

7

Naćpani pracownicy Real Madrid TV. Niech ktoś im się dobierze do dupy.

2

Poza tym, że Ter Stegen zachowuje się jak szczur a nie kapitan to przecież Laporta mówił, że są w stanie zarejestrować Garcię nawet bez kontuzji Ter Stegena więc jaki problem finansowy? Znów Laporta ściemnia.

3

Gavi pokazał, że może walczyć o pierwszy skład, Martin sam grał dobrze a Torrents nie wykorzystał szansy by się przebić jego kosztem. Tak jak ktoś tutaj pisał Raphinha totalnie mnie nie przekonał. Zresztą w zeszłym sezonie już pod koniec grał słabo i tak naprawdę statystyki jeszcze jego słabą grę maskowały.

0

@mordini123 Będzie chociaż angielski komentarz, nie wiesz?

0

Mecz jednak zostanie pokazany w DAZN? Coś się mówiło, że mają go nie pokazywać.

0

@July_6_BcN Każde niefortunne ujęcie i ludzie myślą, że ktoś chlał. Co my mamy za kraj pijusów.

2

@DamianPSV Ferran w drugiej połowie sezonu grał dobrze czy to z ławki czy w pierwszym.

1

@DamianPSV Statystyki tego nie potwierdzają.

1

Byle nie było kolesiostwa i fochów Lewego, bo uważam, że Torres jest w stanie wywalczyć sobie pierwszy skład a w niektórych meczach będzie wiadomo, że da więcej niż Lewy przez to, że jest bardziej mobilny.

4

Patryk Klimala czyli ten wielki flop Śląska Wrocław. Gościu mógł dać mistrza a pierniczył na potęgę.

2

Korzenie mocno filipińskie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?