3

@Aragorn33 To są nieistotne sprawy dla Polaków. Współpraca na linii rząd - prezydent przeciętnego Polaka nie interesuje bo Polak się interesuje tym, że Nawrocki się wydrze na wojsko i ma „aurę”.

2

@Mixtape Mózg przeżarty przez politykę.

2

To jest cena, którą płacimy jeśli chcemy mieć konkurencyjny skład. Tebas by wolał zapewne byśmy sprzedali gwiazdy i grali samymi młodymi, ale my chcemy się liczyć sportowo. To chwilowe turbulencje. Nowe Camp Nou wiele zmieni.

1

Myślicie, że Hansi Flick po sezonie da sobie spokój z Barcą widząc jak tutaj wszystko jest spinane na trytytki w wielkim chaosie?

1

@RoberDzik Lewy poprowadził swoją karierę z pomysłem i umiejętnie. Bayern to był naturalny krok i wielka drużyna. Masa trofeów i rekordów, których by nie miał gdyby grał gdzie indziej.

11

@Derean Niech tak gra. Zyskał tym dryblingiem -2 metry xDD

2

@Destroyer_of_Worlds Fermin nie nadaje się do gry głębiej, ale Bernal wraca po urazie i to on może być wprowadzany. Mamy problem bogactwa w środku pola i mówiłem, że ktoś będzie niezadowolony z minut. Ludzie płakali czemu Pablo Torre miał mało minut, teraz byłby płacz czemu Bernal i Casado mają ich mało. Nie uwierzę dopóki nie zobaczę informacji o odejściu Casado, ale faktem jest, że przy tylu pomocnikach będzie niezadowolenie z liczby minut pewnych graczy.

0

@draxidox Wczoraj jakiś debil jechał po chodniku we Wrocku spokojnie ponad 40 km/h, miał na sobie kask, ale jak się wpierdzieli w kogoś to koniec. Mijał mnie jadącego na rowerze w mgnieniu oka.

0

@Pedri16Future Jako dziecko byłem wielkim fanem gier LEGO, ale potem zacząłem się trochę od tego odbijać gdy to się stało tak chaotyczne, kolorowe i głupkowate. Teraz te gry LEGO są według mnie przebodźcowane.

0

@RozowaPantera A przed czym takim się broni Osasuna? Real gówno robi. Jak Real nie podkręci tempa a Osasuna nadal będzie grać ten beton to będzie 0-0.

0

@MsBarca No jak dla mnie grają bez polotu. Zbyt statycznie a ten Mbappe to się marnuje schowany za obroną. Vinicius bez formy od pół roku ponad.

0

@DonCarletto Bycie w elicie to bycie w La Liga.

0

@Litman Zrobili jedną akcję i teraz się murują, Crvena ich ciśnie mocno.

0

@betonito Jak tam uważasz.

0

@clyde Ja poszedłem na ten film by zobaczyć dobry film a nie horror i się nie zawiodłem. Bardzo mi się „Zniknięcia” spodobały.

1

@patrickjacob Grałem do eFootball 2021, które uważam, że jeszcze było bardzo dobre, ale po tym eFootball przeszedł na Free2Play i się skończył praktycznie. Nie polecam niczego dalej od eFootball2021. Fajne jest jednak to w eFootball 2021, że jeśli nawet Ci nie pasuje brak licencji czy aktualnych składów to wszystko na PC oraz PS4/5 można wgrać patchami.

0

@Vegeta88 Widzę, że nie ma co dalej ciągnąć tematu. Nie jest to grajek jakich pełno, ale jeśli tego nie widzisz to nie chcesz widzieć albo po prostu wybitnie go nie lubisz i nie akceptujesz rzeczywistości.

0

@Vegeta88 Spaczone masz patrzenie na ten sport. Czym się różnią osiągnięcia Nacho Fernandeza od Paolo Maldiniego?

0

@Frimpong Sorry, ale najlepszym piłkarzem Ligi Mistrzów powinien był być wybrany Raphinha, z kolei w La Liga czy Yamal czy Pedri czy Raphinha bez różnicy. Dembele wygrał gracza sezonu LM przez tryumf zespołu, ale Raphinha indywidualnie miał liczby z kosmosu.

0

@Vegeta88 Jak Neymar skończył na tej samej półce co ci gracze to ja jestem Leo Messi.

0

@Vegeta88 Jednym z wielu? Jacy piłkarze się zaliczają do tych wielu? Luis Diaz, Nico Williams, Kingsley Coman czy kto?

0

@betonito Co trzeba mieć w głowie by pisać o Neymarze by skończył na śmietniku piłkarskiej historii xD

0

@lithotripter Razi to dość mocno biorąc pod uwagę, że reszta obsady jest dobrze obsadzona a nagle jest takie coś z dupy.

0

@lithotripter Olać sprawę, że odtwórcą roli białej postaci z książki jest czarnoskóry?

0

Dlaczego Rodrigo Mora nie gra w Porto?

0

Na czym miałyby polegać gwarancje bezpieczeństwa Ukrainy?

0

W Elche widzę Eder Sarabia, asystent Setiena z Barcy.

2

@FCBparasiempre Odkleiło cię już nieźle.

0

@FCBparasiempre Ma to jakiś wpływ na ligę? Absolutnie żaden więc przestań płakać. Właśnie bardziej sprawiedliwe jest granie później gdy drużyna miała mniej odpoczynku od reszty ligi.

0

@D10SLEO Superpucharu Europy ot tak się nie przesunie a zagranie meczu ligowego 1/2 dni później to nie jest żadna kontrowersja. To nie jest żadna kontrowersja i porównywanie do PSG jest bez sensu bo oni w La Liga nie grają.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?