Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Czarny_ck To prawda, ale Lewy w zeszłym sezonie dowoził też w największych meczach. Co roku o Lewym jest ta sama gadka a on dalej robi swoje. Niech się nie zatrzymuje. Jak będzie gorszy od Ferrana czy Olmo to wyląduje na ławce. Niech gra lepszy.
0
Nie mamy obecnie szans na lepszego napastnika, poza tym ilu napastników jest lepszych od niezmordowanego Lewego?
1
Jednak kibice to są a większości prymitywni ludzie. Oczywiście nie wszyscy.
4
@Frimpong 131 tysięcy subskrypcji takie konto z takim gówno kontentem. Dla mnie to jest niepojęte.
1
@Eto'o9 R10 W zeszłym sezonie nie było kim zastąpić Yamala. Teraz jest Rashford, Bardghjiego nie liczę bo póki co dla mnie to nie jest żadna alternatywa.
2
@michal26 Oskar Pietuszewski.
1
@vangoor Dlaczego według ciebie wyglądają jak pajace?
0
@RumbleDelivery Na pewno dla Realu Madryt zrobił dużo więcej niż Mbappe.
0
@MonteChristo To co robił na filmiku z terenu zabudowanego jest wystarczające by zabrać prawko co mu zrobili. Jednak pomimo zabrania prawka on nadal jeździ to teraz powinno się wyciągnąć poważniejsze konsekwencje chociaż pewnie do więzienia go nie wsadzą.
0
@Ignareks Ty byś to zrobił, ale realnie patrząc Gavi jest nie do ruszenia. Jeśli Barca naprawdę rozważa sprzedaż kogoś to pewnie byłby to gracz z listy:
- Fermin
- De Jong
- Casado
- Christensen
- Araujo
- Garcia
Bardziej się skłaniam ku pomocnikowi bo obrońców mamy okrojony skład jeśli Garcię liczymy też jako zmiennika dla Kounde a Flick nie wziął żadnego ŚO czy PO z La Masii na tournée.
1
@BorzyKrzys Mroczny Rycerz i Spiderman 2 to według mnie 2 najlepsze filmy superhero jakie oglądałem.
0
Blanc to też jest kapitalny trener z dobrym podejściem do futbolu.
1
@FCBparasiempre Musiał odejść akurat po swoim najlepszym sezonie, bo Barca sprowadzała Suareza. Potem w Arsenalu był najlepszym graczem Premier League. Piękny to był piłkarz, najbardziej pamiętna jego bramka w El Clasico.
1
@Borneo Tyle, że Sanchez rozegrał jeden wspólny sezon z Neymarem xd
0
@adamek20151 Spokojnie, za rok Ronaldo jeszcze wyśrubuje swój własny rekord. 0 bramek na 6 mistrzostwach, tego to już absolutnie nikt nie ruszy.
0
Każdy wiedział, że to ściema.
0
@Barca_Big_Moment Walczyć o zdrowy kręgosłup.
0
@Hshdhrhdh @Dembouz1899
1
@escarabajo Już może, ale pewnie od października będzie gotowy do gry, bo ma zaległości.
3
@Encore Będzie co najwyżej Hojlundem.
1
@Messibestplayerintheworld Zgadza się. Sam grałem sporo w PES aż do eFootball2021.
0
@RomanGroza Czyli za Guardioli.
0
Kiedy ostatni raz Barca Atletic grała na poziomie 4 ligi?
0
@Cule1234 Skąd w ogóle taki nagły hajp był na tego gościa?
1
@Filipem Akurat Fabrizio już zasięgów wyciągać nie musi.
0
@redman83 Pytanie czy sam Grimaldo godzi się na rezerwowego.
1
@Lionel_Messi10 Teraz to już eGówno a nie eFootball.
0
@KidusFCB Nie powiem Ci tego, bo tylko ChatGPT na dłuższą metę korzystam więc konkurencji jak DeepSeek czy Gemini nie mam obeznanej. Też nie wiem do jakich celów potrzebujesz?
1
@ranger3120 Ja używałem płatnej 3 miesiące i byłem zadowolony z tego względu, że nie miałem limitów plików i zdjęć. W darmowej wersji ten limit jest bardzo mały, dodatkowo gdy zacznę temat z Chatem i dodam zdjęcie/plik to po jakimś czasie nie będę mógł kontynuować konwersacji w tym temacie i będę musiał zacząć nową bo limit się wyczerpał przez załącznik. Lepszy jest Plus i pewnie jeszcze ma więcej zalet względem zwykłego, ale przestałem, bo już szkoda było kasy.
0
@kingorbit Tylko my nie wiemy jaki mamy portfel. To wie tylko Tebas.