6

@Values Już sobie nie pogra, mają 3 lepszych ŚO w hierarchii. Zresztą swoją grą sobie nie pomógł.

2

Trzeba go spróbować. Chyba nie chcemy nagle robić z Martina ŚO?

1

Niemcy obecnie nie mają dobrych bramkarzy. Z kolei Neuer nie grał dobrze na ostatnich wielkich turniejach z kadrą.

1

@ArterkHD Zaręczyny to jeszcze nie małżeństwo a poznawać się lepiej można będąc narzeczeństwem, jednak to już jakaś deklaracja, nie tak mocna jak małżeństwo ale deklaracja.

1

@Azazel_Pazuzu Mbappe jest znakomitym piłkarzem? Szokujące. Jakby tego nie pokazywał od 9 lat.

2

@CurryTheGoat30 Skończy się tym, że gramy na Montjuic co najmniej do lutego/stycznia.

1

@Trencaxarxes Ruskie będą siać propagandę, ale Europa nie może tej propagandzie ulec. Branie od nich gazu to finansowanie ich terroru.

0

@pluszek Nie ma tutaj wniosków z moje wypowiedzi, że same wiatraki rozwiążą problem. Ale się przyczynią do rozwiązania tego problemu. Tak samo jak fotowoltaika czy elektrownie atomowe, których się nie możemy doczekać. Wymiana kopciuchów, odchodzenie od węgla, to wszystko pomoże w walce ze smogiem.

2

@pluszek Polskie duże miasta mają ogromny problem ze smogiem. Zresztą nawet nie tylko duże.

0

W ogóle nasza gra w obronie z Levante była dramatyczna. Ja się zastanawiam czy Flick każe im grać aż tak ryzykownie czy oni tak słabo grają. Joan Garcia stracił 2 bramki a i tak musiał się wysilać by nie stracić więcej. To odejście Martineza może być wielkim ciosem.

1

@Benz W Realu by się przydał taki Enzo Fernandez. Generalnie niech przesuną Bellinghama niżej i pokaże, że też potrafi dyrygować grą. Mamy ogromne szczęście, że nasza pomoc ma tak jakościowych technicznie graczy. Zdecydowanie wolę Pedriego, Olmo, De Jonga niż wybieganego Valverde. Bellinghama akurat piłkarsko lubię, to nowoczesny pomocnik dobry technicznie i silny.

0

@wojopancer Pytanie co znaczy być patriotą? Jeśli ktoś jest gotów nawet umrzeć by bronić kraju to jest wielkim patriotą, ale jak ktoś już nie ma zamiaru umierać za ojczyznę to już patriotą się nazwać nie może?

0

@Faro Nie. Nie odbiła mu sodówa.

3

@SelloutCrowd Pierwszy sezon to póki co wszystko w dupę. Zobaczymy jak dalej.

0

Nie widziałem akcji z karnym. Ma ktoś powtórkę tej ręki?

2

@partymaker 2009 Ronaldo bije rekord transferowy idąc do Realu. Złoty czas piłki nożnej.

0

Atletico wygra czy gówno grają?

0

@Polish_Eagle Na stronie FC Barcelony.

0

@ViscaelBarca2007 Skład nadal niezły, ale Ten Hag to leszcz a jeśli chce zmienić zdanie o sobie to niech ich zaprowadzi do LM.

4

@Safrani Coś napisać muszą. Każdy wie, że to dla zwiększenia budżetu.

0

@4drian0 Oni w tamtym sezonie byli wyraźnie gorsi w każdym ze spotkań oprócz finału Pucharu Króla gdzie w końcu się postawili.

0

@4drian0 Co znaczy „na luzie zrewanżują się”? Myślisz, że bez problemów nas zdominują na boisku i wsadzą 4 bramki?

10

Bardzo dobrze zrobił Ter Stegen. Jechać z tymi pazernymi na kasę urzędasami.

0

@Frimpong Luis Diaz świetnie by do nas pasował. Ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. Jesteśmy po prostu zblokowani.

0

@Lokusekpl Fikołki w przepisach prawa. Nie będę obrażał Laporty. Nie będę też go gloryfikował. To mieszanka kreatywności, masy szczęścia a może właśnie odpowiedniego szkolenia w La Masii(?) oraz ambicji. Font ze swoim programem co by zmienił? Zapewne nie moglibyśmy kupować Lewego, Kounde, Raphinhi, Torresa etc i byśmy oglądali plecy Realu. Jest kryzys, ale duch rywalizacji na najwyższym poziomie musi pozostać, samą La Masią byśmy nie osiągnęli tego co się udało.

3

@Aragorn33 To są nieistotne sprawy dla Polaków. Współpraca na linii rząd - prezydent przeciętnego Polaka nie interesuje bo Polak się interesuje tym, że Nawrocki się wydrze na wojsko i ma „aurę”.

2

@Mixtape Mózg przeżarty przez politykę.

2

To jest cena, którą płacimy jeśli chcemy mieć konkurencyjny skład. Tebas by wolał zapewne byśmy sprzedali gwiazdy i grali samymi młodymi, ale my chcemy się liczyć sportowo. To chwilowe turbulencje. Nowe Camp Nou wiele zmieni.

1

Myślicie, że Hansi Flick po sezonie da sobie spokój z Barcą widząc jak tutaj wszystko jest spinane na trytytki w wielkim chaosie?

1

@RoberDzik Lewy poprowadził swoją karierę z pomysłem i umiejętnie. Bayern to był naturalny krok i wielka drużyna. Masa trofeów i rekordów, których by nie miał gdyby grał gdzie indziej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?