0

To co on będzie to jeszcze 3 lata pod rząd wygrywał?

0

@mekston Więcej Raphinha zabierze Yamalowi niż Vitinha Dembele.

0

@mekston Dlaczego mieliby mu coś zabierać. Prędzej Raphinha zabierze punkty Yamalowi.

24

Pedri na 11. Co to za debile skończone głosują xD

9

W zeszłym sezonie tylko Mbappe strzelił więcej bramek od Lewego w rozgrywkach klubowych we wszystkich rozgrywkach TOP 5. To jest skandal, że po takich liczbach Lewego nie ma w czołówce jak TOP 10.

0

@paweldunajecfcb Przecież to oczywiste, że tak.

3

@degor102 Znajdź sobie kogoś do współdzielenia Canal Plus i masz za 39.50 TOP 5 lig oraz LM.

0

Oczywiście Marsylia się tego domaga. PSG na to się nie zgodzi. Spokojnie mogą zagrać we wtorek i będą mieli wystarczający odpoczynek.

14

@MsBarca Raphinha nie wygra. Nawet nie zdziwi mnie gdyby wypadł z TOP3.

2

Skończony grajek. Życzę mu dobrze, ale zdrowie to ma do dupy.

1

@MichalZZZ Annabelle i Zakonnica też są powiązane.

4

@Gibbon_FCB Ten dobry okres jeszcze trwał na początku poprzedniego sezonu więc poleciałeś z tymi 2 latami.

0

Kiedy te kwalifikacje się skończą?

0

Żaden Raphinha nie wygra. Nie gadajcie głupot.

0

@Czyhrynski To był wymysł Guardioli, ale z Griezmannem przegrywa przez fakt jaką kasę wydano na Francuza i pensję, którą dostał. Ja się dziwiłem, że wymieniono Eto’o na Ibrę i jeszcze do tego dopłacono gdzie Eto’o dobrze tutaj się wpasowywał i miał świetny sezon.

3

Jaki według Was był najbardziej absurdalny transfer Barcelony w ciągu ostatnich 15 lat? Jak dla mnie Griezmann. Kupili gościa bo stwierdzili, że 120 milionów to „promocja” za gracza, który gra na identycznej pozycji co Messi.

0

@Tasde Właśnie ciekawi mnie ten tryb realistyczny jako osoba, która woli grać w FIFĘ tryb kariery.

3

@Kilotopy Wraz z La Ligą.

3

La Liga to dno i tyle.

0

@BHAFCB Ronald Araujo niech wpierw ogarnie samego siebie a potem niech się zabiera za napastników. Cubarsi przy nim też się cofa w rozwoju.

2

@FCBparasiempre Może 13/14 to nie był wymarzony sezon, ale jacy gracze u nas byli. Pełno legend w jednej drużynie i oglądanie futbolu jako nastolatek.

0

@Arden Nie napisał, że się cieszy tylko przedstawił jakie Kirk miał poglądy.

2

Yamal grał najlepszy futbol w poprzednim sezonie.

0

Jak Włosi grają? Wyciągną na remis?

0

@draxidox Skoro to prawdziwy home to niech ich reprezentuje z dumą przywdziewając barwy narodowe.

0

@Vurt Tak szczerze to nie dziwię się. Mecze Barcy są o wiele ciekawsze do komentowania, lepsze dla oka. Barcelona ma styl, który stara się narzucać. Real Madryt to jakbyś oglądał jakąś korporację z nadętymi bufonami w składzie.

0

@Starrk Neymar w Barcy pograł 4 lata po czym odszedł do PSG gdzie już miał kontuzję za kontuzją. Co to za granie na topie jak nawet grać nie możesz.

1

@blakkudium Konate czy Guehi mogliby do Barcy dołączyć.

0

@Konradowskyy Ktoś się zastanawiał czy Bayern dla Lewego to za wysoki poziom po tym co robił w BVB?

0

@barcafan1789 Atmosfera na meczu taka średnia bym powiedział.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?