Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To co on będzie to jeszcze 3 lata pod rząd wygrywał?
0
@mekston Więcej Raphinha zabierze Yamalowi niż Vitinha Dembele.
0
@mekston Dlaczego mieliby mu coś zabierać. Prędzej Raphinha zabierze punkty Yamalowi.
24
Pedri na 11. Co to za debile skończone głosują xD
9
W zeszłym sezonie tylko Mbappe strzelił więcej bramek od Lewego w rozgrywkach klubowych we wszystkich rozgrywkach TOP 5. To jest skandal, że po takich liczbach Lewego nie ma w czołówce jak TOP 10.
0
@paweldunajecfcb Przecież to oczywiste, że tak.
3
@degor102 Znajdź sobie kogoś do współdzielenia Canal Plus i masz za 39.50 TOP 5 lig oraz LM.
0
Oczywiście Marsylia się tego domaga. PSG na to się nie zgodzi. Spokojnie mogą zagrać we wtorek i będą mieli wystarczający odpoczynek.
14
@MsBarca Raphinha nie wygra. Nawet nie zdziwi mnie gdyby wypadł z TOP3.
2
Skończony grajek. Życzę mu dobrze, ale zdrowie to ma do dupy.
1
@MichalZZZ Annabelle i Zakonnica też są powiązane.
4
@Gibbon_FCB Ten dobry okres jeszcze trwał na początku poprzedniego sezonu więc poleciałeś z tymi 2 latami.
0
Kiedy te kwalifikacje się skończą?
0
Żaden Raphinha nie wygra. Nie gadajcie głupot.
0
@Czyhrynski To był wymysł Guardioli, ale z Griezmannem przegrywa przez fakt jaką kasę wydano na Francuza i pensję, którą dostał. Ja się dziwiłem, że wymieniono Eto’o na Ibrę i jeszcze do tego dopłacono gdzie Eto’o dobrze tutaj się wpasowywał i miał świetny sezon.
3
Jaki według Was był najbardziej absurdalny transfer Barcelony w ciągu ostatnich 15 lat? Jak dla mnie Griezmann. Kupili gościa bo stwierdzili, że 120 milionów to „promocja” za gracza, który gra na identycznej pozycji co Messi.
0
@Tasde Właśnie ciekawi mnie ten tryb realistyczny jako osoba, która woli grać w FIFĘ tryb kariery.
3
@Kilotopy Wraz z La Ligą.
3
La Liga to dno i tyle.
0
@BHAFCB Ronald Araujo niech wpierw ogarnie samego siebie a potem niech się zabiera za napastników. Cubarsi przy nim też się cofa w rozwoju.
2
@FCBparasiempre Może 13/14 to nie był wymarzony sezon, ale jacy gracze u nas byli. Pełno legend w jednej drużynie i oglądanie futbolu jako nastolatek.
0
@Arden Nie napisał, że się cieszy tylko przedstawił jakie Kirk miał poglądy.
2
Yamal grał najlepszy futbol w poprzednim sezonie.
0
Jak Włosi grają? Wyciągną na remis?
0
@draxidox Skoro to prawdziwy home to niech ich reprezentuje z dumą przywdziewając barwy narodowe.
0
@Vurt Tak szczerze to nie dziwię się. Mecze Barcy są o wiele ciekawsze do komentowania, lepsze dla oka. Barcelona ma styl, który stara się narzucać. Real Madryt to jakbyś oglądał jakąś korporację z nadętymi bufonami w składzie.
0
@Starrk Neymar w Barcy pograł 4 lata po czym odszedł do PSG gdzie już miał kontuzję za kontuzją. Co to za granie na topie jak nawet grać nie możesz.
1
@blakkudium Konate czy Guehi mogliby do Barcy dołączyć.
0
@Konradowskyy Ktoś się zastanawiał czy Bayern dla Lewego to za wysoki poziom po tym co robił w BVB?
0
@barcafan1789 Atmosfera na meczu taka średnia bym powiedział.