Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@APTAPT Gdy w drużynie nadal był Martinez.
0
@daniel32778 Science fiction. Wypożyczymy Martineza a potem dodatkowo po sezonie doświadczonego Van Dijka.
0
@severius Nie są w stanie się skupić na treningu bo myślą z kim Yamal imprezował w weekend xD
0
@APTAPT Barca pozyskała absolutnie kluczowych graczy na brakujące pozycje i nie spodziewali się odejścia Martineza. Gdy odchodził Tah był zaklepany przez Bayern, Araujo już wcześniej dostał kontrakt. Na ostatnią chwilę mieli ściągać wynalazek na ŚO gdy męczyli się by zarejestrować nowych graczy? Czekamy na powrót na Camp Nou co pomoże nam finansowo. Utrzymanie kadry to też koszty, tym bardziej tak jakościowej kadry jaką mamy.
0
@Faro Fajnie, że strzela i niech buduje pewność siebie ale dajmy mu pograć chociaż pół roku bez kontuzji i wtedy się wypowiemy czy ten zawodnik ma przed sobą przyszłość na europejskim poziomie.
0
@Gibbon_FCB Maciek Krawczyk czyli prawdziwy specjalista od rzutów karnych się wypowiedział. Ludzie, którzy nigdy nie grali w piłkę w rozgrywkach ligowych na jakimkolwiek poziomie szybko by oprzytomnieli gdyby zobaczyli jaka dzieli ich przepaść między graczami na poziomie choćby 4 ligi polskiej.
0
@NeyJr11 Roony nie musiał podawać. Musiał po prostu wybrać róg i strzelić celnie.
0
I tak najlepszy komentator, który po meczu mówi, że to może być koniec Barcelony. Jesteś na wizji i takie głupoty gadać to wstyd.
2
@Encore Miał oba rogi do wyboru. To nie kwestia podania a finalizacji.
0
@Azazel_Pazuzu Araujo jak idiota wsadził nogę i na nogę patrzyli.
3
Araujo faulował jak głupek, gramy beznadziejnie a Kounde nie był faulowany. Nie będzie się takiego gówna gwizdać jak się tak nieudolnie broni.
0
@Danny Gaucho Ponoć Vinicius zdaniem La Bamby się skończył.
1
Laporta ma zamiar coś zrobić z dopingiem na nowym Camp Nou? Czy myśli, że nagle turyści będą dopingować ile sił?
1
@Eklerek Atletico, Marsylia, Bayern, Barca.
3
@Coveta Rashford to jak najbardziej ten poziom.
11
Zasrane Canal Plus. To jest szczyt w takim momencie reklamy wpieprzać.
0
@daniel32778 Był listopad. Sytuacja by się odwróciła.
0
@daniel32778 Myślę, że La Liga jest na tyle mierna, że nawet bez Xaviego byśmy awansowali do LM. To nie jest Premier League.
0
@Gary Boki zrywać.
1
@El Plutoninho Tak, można.
0
@Nightraider „Wymagacie”? Piszesz do jednej osoby. Gdziekolwiek zagra Barca będę ją wspierał. Dla widowiska jednak lepiej by mi się oglądało na Montjuic. Zapewne sobie to przekalkulowali skoro wolą poczekać na większą pojemność.
0
@Nightraider Tylko ja mówię z perspektywy kibica. Nie jestem w zarządzie klubu, nie odpowiadam za finanse. Mam to w bombce.
24
Lepiej grać na 50 tysięcznym Montjuic niż 27.000 niedorobionym Camp Nou.
1
Mają przerąbane. Nie mają całej podstawowej linii pomocy, ataku oraz lidera defensywy. Musimy to wygrać.
2
„Jedna bitwa po drugiej” oglądał ktoś i może wydać opinię czy warto?
0
@Antimadridista_WR Alvarez i Kane to nie są tacy sami napastnicy. Kane już się sprawdza jako 9 grająca w tym systemie. Alvarez gra w systemie gdzie ma obok siebie typową 9 i ma swobodę. Myślę, że Alvarez też by mógł się u nas odnaleźć, ale to nie byłby ten sam profil co Lewy.
1
Jaką typową 9 widzielibyście w Barcy po Lewym? Mówię o typowej 9 a nie Alvarezie. Może ten Guirassy, którego by chciał Flick to nie taki zły wybór. Osimhen też jest super napastnikiem.
2
Nie jest szczęśliwy bo wie, że Garcia jest od niego dużo lepszy.
0
Dro grał dość słabo, ale końcówkę połowy już grał na wysokim poziomie. Ciekawe czy Olmo wejdzie już po przerwie czy w 60 minucie. Tak samo Yamal.
0
@Luciano99 Skoro Liverpool kupował takich kasztanów jak Naby Keita to zainteresowanie Zielińskim nie wydaje się nieprawdopodobne.