0

TOP 8 LM z takimi rywalami jakich wylosowaliśmy to jest coś co nie podlega dyskusji. Nie mogą tego spieprzyć.

2

@kanver_ A jakie są alternatywy? Lewy jest dopiero po kontuzji i to kolejnej w tym sezonie. Zresztą czy Lewy był tak dobry gdy grał?

2

@ZwyklyKibicBarcy04 Trochę to niesmaczne. Zabrać nagrody indywidualne z tego sportu i się niektórzy piłkarze uspokoją.

2

@Kinginiesta U mnie to samo.

0

@gmdfk W takim razie muszę dopytać Canal Plus bo na moim koncie kolejna opłata ma wynosić 50 zł zamiast dotychczasowego 79 zł a w mojej ofercie póki co miałem Canal Plus z LM oraz Eleven. Skoro zabierają same Eleven to dlaczego nagle mieliby mi anulować LM?

0

@norbi77 LM jest w Canal Plus.

0

Teraz wyjdzie 50 zł miesięcznie za Canal Plus Online ale dokupię sobie Eleven na Pilot WP za 15 zł i mam taniej niż było. Dla mnie to jest pozytywna wiadomość z tego co widzę. Na WP Pilot 3 streamy jednocześnie.

0

@KamQiX Czyli od listopada nie będzie Eleven w Canal Plus?

1

@4drian0 Poziom żartu prymitywów na miarę obecnych czasów.

4

Może by to coś zmieniło. Jednak Araujo to też tykająca bomba.

0

Kenan Yildiz. Jaka tak właściwie jest jego główna pozycja na boisku?

0

Dudek weź się nie kompromituj.

0

@Hawajczyk Może i nie było to intencjonalne, ale tym sposobem wybił piłkę na rzut rożny a tak to Bellingham mógł ją złapać w polu karnym.

0

@partymaker Wtedy Bayern nadal był mocarny i PSG było od nich gorsze w tym dwumeczu.

3

A może problemem jest brak typowego pivota? Może potrzeba zmienić Fermina/Olmo i za Pedrim/De Jongiem ustawić Casado czy Erica Garcię. Problemów jest pełno i to Flick musi się z tym uporać.

0

@PeRRy Niech ta opinia pozostanie niepopularna.

1

@norbi77 Jak @Bykunn napisał czepić się można Ćwiąkały a nie Bellinghama, który włożył sporo wysiłku w ten mecz i po prostu jest zachwycony tym zwycięstwem.

5

Fajnie, że piłkarze mają prawo głosu. Osobiście bym wybrał:
Donnarumma - Hakimi - Marquinhos - Van Dijk - Mendes - Vitinha - Pedri - Raphinha - Yamal - Mbappe - Dembele.

Dziwi mnie w nominacjach obecność niektórych piłkarzy, ale nie ma co nawet tego komentować.

0

@norbi77 Kto mówi, że rozegrali mecz dekady?

5

@norbi77 A mnie śmieszy to umniejszanie. Wiadomo, że będą się cieszyć z wygranej w Klasyku, tym bardziej, że na to zasłużyli.

9

Yamal się zbłaźnił i pomimo tego, że mu kibicuję to cieszę się z tego faktu. To powinien dla niego być kubeł zimnej wody. Najgorsze w tej porażce był fakt, że ten Real Madryt był słaby, ale my byliśmy tragiczni. Ani taki Real ani tym bardziej Barca nie są kandydatem do wygrania Ligi Mistrzów z obecną formą. Jednak to piłka nożna i wszystko się rozegra wiosną.

0

Ja myślę, że Flick postawi na taką jedenastkę:
Szczęsny
Garcia-Araujo-Cubarsi-Balde
De Jong-Pedri
Fermin
Yamal-Torres-Rashford

0

@Czyhrynski Tak, na pewno to miał na myśli…

0

@Stinger_ Te zasady best of 3 w MLS to niezła beka.

0

Ogląda ktoś Napoli? Mają szansę wyciągnąć remis?

0

Słabo, niestety słabo gramy. Pachnie babolem przy rozegraniu. Oby strzelili drugiego przed wylewem.

0

@APTAPT Mierne to jest Getafe, co w piłkę nie chce grać.

0

Real dziś to bierze?

1

@marcin62 Po takiej bramce powinien przeprosić a nie się cieszyć tak? Przepiękny gol to się spiął.

0

@heniusss Nadal to gracze na poziom Premier League. Andy Carroll robił gorsze liczby grając w WHU a był w Premier League. Nie każdy napastnik z Premier League to Aguero czy Van Persie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?