Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DTMisTheBest Użyj sam ChatGPT czy jakikolwiek inny AI i napisz, że chcesz umyć samochód to Ci da odpowiedź, że trzeba podjechać.
4
Barca wyszła na drugą połowę na gazie, ale już po chwili brak czerwa, spalony, którego nie rozumie Flick i brak karnego na Yamalu. To całkowicie wybiło granie z głowy. Mogli strzelić te 2 bramki i rewanż by wyglądał kompletnie inaczej. W Hiszpanii nie chcą by Barca odjechała reszcie.
0
#lazabawa totalna żenada
1
Niezdrowa obsesja. Takim gadaniem na pewno sobie pomożesz i znajdziesz przychylność. Yamal poza tym gra lepszy sezon i w zeszłym sezonie gdy wiosna była kluczowa to Yamal również bardziej błyszczał. Pewnych rzeczy Rapha nie przeskoczysz. Ale masz szansę pokazać kim jesteś na Mundialu, bo to Mundial pewnie w tym roku odegra kluczową rolę.
3
Wartości schodzą na dalszy plan jeśli mowa o forsie.
9
Dlatego tutaj tacy gracze jak Mbappe czy Bellingham nie mieliby wstępu.
0
Z kadrą poleciał, ale dlaczego mieliby nie wygrać wszystkich 4 trofeów?
1
Modna zrobiła się na niego nagonka w mediach a kibice dali się tym populizmom uwieść. Yamal na szczęście na boisku dostarcza liczb, wrażeń i są wyniki.
3
Dla mnie to jest najlepszy piłkarz na świecie i zdecydowanie największy talent.
9
@BonusKiller Tak jak ostatnio na pustaka przelobował najlepszego bramkarza na świecie.
0
@Szklaner Współczujesz dziecku, że się urodzi xd Współczuć można dziecku, które rodzi się w skrajnej biedzie, w Indiach w smrodzie albo na brazylijskiej faweli a nie tego xd
0
@girlanda To jakiś bait musi być.
1
@Szklaner No tak bo ma kasy jak lodu, że nie musi w ogóle myśleć o tym jak zarabiać pieniądze. Naprawdę jest czego współczuć.
1
Generał Franco lubi to. Co za żałosny klub.
0
@ZuczekFCB1899 Był kontuzjowany w tym sezonie już zarówno Olmo jak i Fermin a Dro rozegrał około 150 minut co nawet nie daje 2 pełnych meczów.
0
Na jego pozycji są Fermin i Olmo i on sobie z tego zdaje sprawę. Nie ma szans na minuty dla niego. Liczyć na kontuzje graczy nie można wiecznie.
2
Joan Garcia to bramkarz, który pozwala wierzyć w zwycięstwo w LM, ale obrona niestety nie. Nasz środek obrony grubo odstaje od topowych ekip z Europy.
0
Gdybyście mieli wybór do obecnej Barcy Flicka wstawić prime Neymara dajmy na to z sezonu 15/16 czy zostawić obecnego Raphinhe kogo byście wybrali?
0
@escarabajo W sensie z ławki.
1
@Gary Arbeloa wtedy nawet swojaka strzelił.
0
@Szklaner Faktycznie Albacete. Skąd wziąłem Alcorcon…
2
To by było niezwykle śmieszne gdyby Arbeloa odpadł w debiucie z Alcorcon. Jak w ogóle gra Real?
5
@kanver_ Jaki ten klub jest śmieszny. Ich historia, legendy, prezes i bucowatość wychodząca na każdym kroku.
0
Może debiut już z Racingiem Santander?
2
@BorzyKrzys Jej postać w tym filmie była odpychająca.
0
Słupek i do środka xD co za debil.
0
W LM myślicie, że jakie drużyny są od nas obecnie lepsze?
0
@FCB24 Dlatego tak cierpimy na odejściu Martineza. Dodaj do tego kontuzję Christensena i niepewnego Araujo i dupa. My się cieszmy, że Balde w tym sezonie jest zdrowy bo to też nie jest standard. Cubarsi jak wchodził tutaj w 2024 roku za Xaviego to grał jak totalny kozak, był bezbłędny. U Flicka super duet z Martinezem, ale to co teraz się dzieje to nie do poznania gracz.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kinginiesta Już nie płacz. Dobrze doliczył.