0

@DTMisTheBest Użyj sam ChatGPT czy jakikolwiek inny AI i napisz, że chcesz umyć samochód to Ci da odpowiedź, że trzeba podjechać.

4

Barca wyszła na drugą połowę na gazie, ale już po chwili brak czerwa, spalony, którego nie rozumie Flick i brak karnego na Yamalu. To całkowicie wybiło granie z głowy. Mogli strzelić te 2 bramki i rewanż by wyglądał kompletnie inaczej. W Hiszpanii nie chcą by Barca odjechała reszcie.

0

#lazabawa totalna żenada

1

Niezdrowa obsesja. Takim gadaniem na pewno sobie pomożesz i znajdziesz przychylność. Yamal poza tym gra lepszy sezon i w zeszłym sezonie gdy wiosna była kluczowa to Yamal również bardziej błyszczał. Pewnych rzeczy Rapha nie przeskoczysz. Ale masz szansę pokazać kim jesteś na Mundialu, bo to Mundial pewnie w tym roku odegra kluczową rolę.

3

Wartości schodzą na dalszy plan jeśli mowa o forsie.

9

Dlatego tutaj tacy gracze jak Mbappe czy Bellingham nie mieliby wstępu.

0

Z kadrą poleciał, ale dlaczego mieliby nie wygrać wszystkich 4 trofeów?

1

Modna zrobiła się na niego nagonka w mediach a kibice dali się tym populizmom uwieść. Yamal na szczęście na boisku dostarcza liczb, wrażeń i są wyniki.

3

Dla mnie to jest najlepszy piłkarz na świecie i zdecydowanie największy talent.

9

@BonusKiller Tak jak ostatnio na pustaka przelobował najlepszego bramkarza na świecie.

0

@Szklaner Współczujesz dziecku, że się urodzi xd Współczuć można dziecku, które rodzi się w skrajnej biedzie, w Indiach w smrodzie albo na brazylijskiej faweli a nie tego xd

0

@girlanda To jakiś bait musi być.

1

@Szklaner No tak bo ma kasy jak lodu, że nie musi w ogóle myśleć o tym jak zarabiać pieniądze. Naprawdę jest czego współczuć.

1

Generał Franco lubi to. Co za żałosny klub.

0

@ZuczekFCB1899 Był kontuzjowany w tym sezonie już zarówno Olmo jak i Fermin a Dro rozegrał około 150 minut co nawet nie daje 2 pełnych meczów.

0

Na jego pozycji są Fermin i Olmo i on sobie z tego zdaje sprawę. Nie ma szans na minuty dla niego. Liczyć na kontuzje graczy nie można wiecznie.

2

Joan Garcia to bramkarz, który pozwala wierzyć w zwycięstwo w LM, ale obrona niestety nie. Nasz środek obrony grubo odstaje od topowych ekip z Europy.

0

Gdybyście mieli wybór do obecnej Barcy Flicka wstawić prime Neymara dajmy na to z sezonu 15/16 czy zostawić obecnego Raphinhe kogo byście wybrali?

0

@escarabajo W sensie z ławki.

1

@Gary Arbeloa wtedy nawet swojaka strzelił.

0

@Szklaner Faktycznie Albacete. Skąd wziąłem Alcorcon…

2

To by było niezwykle śmieszne gdyby Arbeloa odpadł w debiucie z Alcorcon. Jak w ogóle gra Real?

5

@kanver_ Jaki ten klub jest śmieszny. Ich historia, legendy, prezes i bucowatość wychodząca na każdym kroku.

0

Może debiut już z Racingiem Santander?

2

@BorzyKrzys Jej postać w tym filmie była odpychająca.

0

Słupek i do środka xD co za debil.

0

W LM myślicie, że jakie drużyny są od nas obecnie lepsze?

0

@FCB24 Dlatego tak cierpimy na odejściu Martineza. Dodaj do tego kontuzję Christensena i niepewnego Araujo i dupa. My się cieszmy, że Balde w tym sezonie jest zdrowy bo to też nie jest standard. Cubarsi jak wchodził tutaj w 2024 roku za Xaviego to grał jak totalny kozak, był bezbłędny. U Flicka super duet z Martinezem, ale to co teraz się dzieje to nie do poznania gracz.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Kinginiesta Już nie płacz. Dobrze doliczył.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?