Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Patinka353 Pamiętam mecz z zeszłego sezonu w lidze gdzie karnego nie gwizdnęli za rękę Tchouameniego. Gdy się ogląda mecze i takie decyzje decydują o wyniku wtedy się człowiek mocno wkurza. Na szczęście wygraliśmy, ale ten mecz to była niezła patologia sędziowska.
3
@esem91 Czy mi się wydaje czy on zawsze ten telewizor ma na podłodze xd
0
@zgiru Przecież na stronie FC Barcelony nie da się kupić biletów na trybuny za bramkami.
1
@zgiru Pośrednik też niezbyt mądry wiedząc jak funkcjonuje klub kupuje wejściówki na nieoddaną trybunę xd Z ciekawości jaka to nazwa trybuny?
0
@Patinka353 Też oglądam mecze Barcy od dziecka i się tym jaram oraz przeżywam, ale żeby zaraz się stresować? Było tylko kilka takich meczów gdzie się stresowałem w trakcie jakiegoś meczu jak choćby finał Mundialu 22', mecz z Liverpoolem w 2019 roku. To jest mimo wszystko najmniej istotny puchar rozgrywany co roku a nie rewanżowy półfinał LM czy finał Mundialu z ostatnią szansą. Barcę też ogląda się dla zabawy, bo ten klub musi grać pięknie i dlatego też ma taką rzeszę kibiców na całym świecie. Jakbym oglądał futbol tylko dla wyników to po co w ogóle marnować czas wolny na takie coś.
0
@Patinka353 Stresik to można mieć jak się ma włożoną kupę kasy na bukmachera w ten mecz a jak się ogląda dla zabawy to skąd ten stres?
0
@kaamil1910 Mógłby wrócić prawda, ale realnie nie wygrałby rywalizacji o pierwszy skład. Musiałby być lepszy od De Jonga, Casado i Bernala a też Erica Garcii. Ciężko mu będzie.
0
@BezglutenowyPedri Kij z operacjami, ale ona już praktycznie ma anoreksję.
0
@Who_you_mam To jest głupota, ale większa to równanie go do Gomesa czy Douglasa xd Christensen gdy jest zdrowy jest naszym najlepszym stoperem. Szkoda tylko, że tak rzadko jest zdrowy. Coś jak z Vermaelenem gdy u nas był chociaż tamten to była jeszcze większa szklanka.
0
@tomek8756 Na ulicach ładniejsze kobiety się przechadzają.
4
@Toretto Christensen w pierwszym sezonie utworzył duet z Araujo i razem wygrali 2 puchary. Jeden taki jego sezon jest tutaj więcej wart niż kariera Douglasa czy Andre Gomesa tutaj xd Gość tutaj przyszedł za darmo btw
0
@Conradxc Gdzie minusy?
0
@Laminedependencia Jest bardzo dobry w ofensywie, chętnie bym go zobaczył w kombinacyjnej grze z Yamalem.
1
@Wojtelele17 A czy jest taka konieczność? Mamy przesyt w pomocy i taki Bernal czy Casado mają mało minut a dodaj do tego kontuzjowanego Gaviego. W ataku mamy też dużo graczy, braki są tylko w obronie, ale szkółka nikogo nie oferuje. To, że wprowadzisz jednego wychowanka nie oznacza, że zaraz musisz koniecznie następnego. Przecież wychowanek zachowuje miejsce w składzie i to logiczne, że wtedy nie ma miejsca dla następnego xd
1
@Lanosss Griezmann musiał grać na lewej stronie ze względu na Leo. Tak czy siak dawał liczby jak na to, że grał nie na swojej nominalnej pozycji.
1
@APTAPT Nikt normalny nie wybierze Bardghjiego zamiast Yamala. Skończcie już płakać o Yamala bo to żałosne się już zrobiło. Na 10 Yamal też nie zagra bo Fermin gra super a mamy jeszcze Olmo. Mamy po prostu na obecną chwilę bogactwo wyboru w pomocy i ataku i trzeba to docenić, że każdy coś wnosi.
1
Alex Remiro wyleci. Garcia będzie rezerwowym.
1
@danijacek Tobiaszowi poziomem do Simona daleko ale nie tak daleko jak tobie do 5 latka.
1
Ma ktoś skrót naszego meczu z polskim komentarzem?
3
@MateS Ja uważam, że prime Stegena to był sezon Xaviego 22/23, ale głównie w La Liga. To był najlepszy zawodnik ligi i jego najlepszy indywidualnie sezon.
0
@Fabik87 Zdobył z nimi co miał zdobyć. Nie ma co tam już siedzieć. Powrót do Barcy albo Premier League.
2
@Firestone Nie zgadzam się. Szkółka nikogo teraz nie oferuje a pilnie potrzebny kolejny obrońca.
2
Ja mam pytanie do malkontentów wypożyczenia Cancelo. Kto jeśli nie on? Realne opcje a nie Guehi czy Schlotterbeck.
0
@HypeR Najgorsze mecze Cancelo to te z PSG i Realem i Balde aż tak nie odwala.
0
@HypeR Ojj będzie.
1
W ofensywie jest naprawdę świetny, lepszy według mnie niż Kounde i z Yamalem mogliby siać popłoch, ale w defensywie kryminał. Na mecze z autobusami byłby fajną opcją. Na ważne mecze gra Kounde.
1
@BorzyKrzys "One Battle After Another" to nie jest wybitny film.
7
@Lionel_Messi10 Guardiola to nie jest jakiś stary trener. On spokojnie może jeszcze potrenować kogoś fajnego. Pytanie czy ma to dla niego sens? Był w Barcy, Bayernie, 10 lat w Premier League. Sam mówił, że chciałby doświadczyć Mundialu więc może faktycznie jakaś kadra.
1
@Kapitan hawk Piękny wpierdziel dostali.
0
@Andi18 A ja powiem, że gdyby sędziowie rzetelnie podeszli do faulu na Martinie to byśmy grali w finale.